reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzień dobry:-)
TO chyba juz jakiś nałóg z kawką zasiadam przy kompie , :tak:i od razu na BB forum , niedługo nie będziemy mogly wytrzymać bez forum ,ale wsparcie i dobre słowo bezcenne ,a do marca pewnie i przyjaźnie się zawiążą:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bosonozka nie znam twojego brata ani calej sytuacji, ale skoro jest mu tam zle samemu to tym bardziej powinien walczyc o to aby wziasc do siebie cala rodzine. Wiele osob zyje tu samemu, albo wlasnie z zona i dziecmi. Wiec wytlumaczenie,ze on czuje sie zle tam sam i zadowala sie przyjezdzajaca zona a o dziecko nie ma sil walczyc zeby rowniez przyjechalo,to chyba zadne wytlumaczenie.No ale to tylko moje zdanie, a tak jak mowie nie znam sytuacji ;)

ja juz po sniadanku i najchetniej wrocilabym spowrotem do lozka :) no ale bartus jest innego zdania i woli sie bawic :-D
 
dzień dobry,
ja znów bez mdłości :-D Wiki bardzo kaszlał całą noc, koń wczoraj mial objawy kolki moczowej i wystraszyl mnie nieźle, ale trzymam się - Pierwszy raz podałam mu domięśniowo serię zastrzyków rozkurczowych i moczopędnych i jestem dumna z siebie.
Więc ogolnie mam co robić. Pewnie nie chwaliłam się, że mam konia w stajni przy domu + 2 kucyki Wiktora i 2 kozy i 3 psy, 2 koty, zółwia....
pozdrawiam
 
Witam :happy2: Ja już niestety po urlopie :crazy:, próbuję przyzwyczaić się do normalnego życia od wczoraj :-D, ale jakoś marnie mi to wychodzi, jeszcze się nawet nie rozpakowałam, nie chce mi się:no:

Dawno mnie tu nie było, więc mam spore zaległości

Witam wszystkie nowe marcóweczki :-)

Mi już na szczęście mdłości troszkę przeszły, ale za to teraz jestem bardzo śpiąca, wstaję rano i po godzinie mam ochotę wrócić do łóżka :-p a wieczorem jak się położę, to zasnąć nie mogę :blink:

Pozdrawiam wszystkie mamusie, ja uciekam, bo mam dzisiaj w planach pranie, sprzątanie, odkurzanie, robienie obiadu, rozpakowywanie sie, no i jeszcze basen z małą :szok:
 
hej hej!!!
witam kochane, jeden dzień pogody i u nas znowu się skiepściła wrrrrrrrr
po pół godzinnych mdłościach i helikopterach czuję się znośnie, tak jak kasienka sączę kaweczkę:-)
futrzaczku życzę naładowania baterii żebyś przez ten urlop wypoczęła i już w lepszej kondycji wróciła do pracy. choć obawiam się, że 2 tyg to jeszcze mało by te senności przeszły
pastela tylko się cieszyć, że mdłości brak, bo życie od razu inne;-)
ja znowu z rudą chcę wracać do łóżka:zawstydzona/y: jeszcze wściekła jestem, bo sobie z m planowaliśmy jakiś wyjazd, działeczkowanie, a okazało się, że urlopu wziąć nie może, bo z projektem jest w d.. chodzę i rzucam piorunami, bo wszyscy pracownicy się urlopują, a ten za nich tyra, a urlop weźmie w grudniu popołudniu, kiedy będzie prało żabami:wściekła/y:
 
Witam :happy:
u mnie nie jest tak ładnie, ciągle pada:-(
Pastela ja też uwielbiam zwierzęta, w domu mam yorka małego, z którym właśnie musiałabym wyjść na dwór, ale mi sie nie chcę w taką pogodę. No ale musze sie w końcu ruszyć ;-) pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry