reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mi spanie na brzuchu utrudnia bolący biust... :/ ale jakoś kołdre podwijam i i tak ląduję na brzuchu:-D qrde jak brzuchol będzie większy to jak ja będę spała? :-D chyba w ogóle...bo ja nie wiem czy się da spać inaczej niż na brzuchu :-D
 
reklama
No, moje dziecko nie ma tatusia (oficjalnie). Za to od swojej mamusi to się nasłuchałam mało mi uszy nie odpadły.... Od tego, że IM (moim rodzicom) rujnuję życie, przez wszelkie możliwe katastrofy naturalne mające się zdarzyć z powodu ciąży, aż po skrajny egoizm i psychiczne tortury mojego przyszłego dziecka związane z jego brakiem ojca. I tepe i tede. Kwitnąca rodzicielska miłość.
 
Futrzakowa ale się uśmiałam z twojego podwijania biustu hahahahahahahaha mnie też tak boli, że potrafię się w nocy obudzić w momencie kiedy go ucisnę
bosonóżka no własnie tak to zawsze wygląda. Przykro mi tylko z tego powodu, że on daje z siebie wszystko, a i tak g.. z tego ma, no jak widać dzisiaj, aż się pobeczałam z wściekłości.
 
witam ciężarne


Nie no wy to macie czaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas kurcze blaszka tyle dziergacie ze oczy od czytania mnie bolą hahaahah

ja wlasnie wsunełam sniadanie z wyra sie zwlec nie moglam:-D taka pogoda barowa ........ ale pranie wstawic musze jakis prysznic wziąsc i poprasowac mega sterteeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! a jeszcze wlosy msze ufarbowac ale to chyb na weekend bo dzis jakos sił nie mam........


ale jestem otatnio zmeczona i senna ze szok najlepiej to spała bym gdzie wlezie;-)))


witam nowe mamcie
 
też sie muszę zafarbować, odrosty mega, a trzeba jutro jak człowiek wyglądać. tylko u mnie roboty masa, włosy do połowy pleców i 2 farby to nawet mało.. no nic zostawię, to na.. wieczór:-)
 
pastela, trzebiska, jak ja wam tego zwierzyńca zazdroszczę! U mnie tylko 2 koty, ale za to najpiękniejsze, najukochańsze, najwredniejsze, najbardziej wkurzające i najcudowniejsze na świecie! Przy moim trybie życia żaden inny zwierz by przy mnie nie wytrzymał. A koty mnie kochają, ale jak je zostawię na 2-3 dni z pełnymi michami i czystą kuwetą - też dadzą radę. Więc wytrzymują. Tylko jak te moje potworzyska kochane na dzidzię zareagują?! Zazdrosne będą jak nic. Ale jeżeli dzieciaczek będzie spał w swoim łóżeczku, to tragedii nie będzie - nadal będą mogły spać z nami w łóżku :rofl2:.
 
ja najpierw na blondyne zrobic sie chcialam ale ze tu laska jak zaczeła mi rozjasniac to w efekcie koncowym mam siano na głowie i nie moge włosów do porzadku doprowadzic wiec wczoraj kupilam znów brąz i moze choc troszke te wlosy lepiej beda wglądac......... mi ostanio na odrosty mezo farbe nakladal,cała mnie usmarował ale coz chciał dobrze;-)
 
Dla wtajemniczonych ;)
Nie mam jeszcze zadnych wiesci z sadu, prawdopodobnie bede je miala dopiero kolo 18, czyli dzien w stresie.

Moj synek ma mnie gdzies, jeszcze spi. Nie zdarzylo mu sie to wczesniej... Ale wiem dlaczego to sie dzieje, w koncu ja nie moge spac i oczywiscie....mam troszke pozniej wizyte w szpitalu (badanie serca) wiec musi mame podenerwowac tym, ze sie spoznimy :)

Nie moge przelknac sniadania, chociaz mdlosci w koncu dzis rano nie mam. Pewnie skonczy sie na herbacie bawarce i ciastkach z czekolada (a pozniej bede odchorowywac, jako diabetyk).

Pinka, a ty czym farbujesz? mam kupiona farbe jasny, zimny braz, ale odrosty mam ciemny blond..tylko nie wiem czy jak kupie ciemny blond to mi pokryje takie rudawe konce...
 
FUtrzakowa ,ja wczoraj tez oglądałaam te pasy ciążowe , sa rewelacyjne, napewno takie sobie zakupie , jest ich spory wybor na Allegro:-). Odnośnie bolacego biustu , to dzis w nocy musiałam wstać i zalozyć stanik , bo przy zmianie pozycji tak mnie bolały i ciążyły iż mialam wrażenie ,że kazdy waży po 30kg.;-)KOSZMAR
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dla wtajemniczonych ;)
Nie mam jeszcze zadnych wiesci z sadu, prawdopodobnie bede je miala dopiero kolo 18, czyli dzien w stresie.

Moj synek ma mnie gdzies, jeszcze spi. Nie zdarzylo mu sie to wczesniej... Ale wiem dlaczego to sie dzieje, w koncu ja nie moge spac i oczywiscie....mam troszke pozniej wizyte w szpitalu (badanie serca) wiec musi mame podenerwowac tym, ze sie spoznimy :)

Nie moge przelknac sniadania, chociaz mdlosci w koncu dzis rano nie mam. Pewnie skonczy sie na herbacie bawarce i ciastkach z czekolada (a pozniej bede odchorowywac, jako diabetyk).

Pinka, a ty czym farbujesz? mam kupiona farbe jasny, zimny braz, ale odrosty mam ciemny blond..tylko nie wiem czy jak kupie ciemny blond to mi pokryje takie rudawe konce...
ja sobie kupilam farbe firmy DermaV 10 kolor dark brown babka mi polecila podobno bardzo dobra farba z olejkiem jojoba czerwonym grejfrutem oraz aloe vera..... ja tez odrosty mam ciemny bląd zobaczymy co mi wyjdzie ale tobie spokojnie powinno pokryc tylko troszke dłuzej przytrzymaj.........
 
Do góry