reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
MODERACJA:tak: ZGADZAM SIE NA MARTĘ JEŻELI ONA WYRAŹI ZGODĘ , ABY PORZADEK U NAS PANOWAŁ

P.S. Zapraszam na naleśniki z szpinakiem i fetą(właśnie robię)
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Sorry ze tak milcze ale u mnie ciaza rozwala mi hormony i tak jak niektore siedza w toalecie, ja sie zamykam w sypialni, nakrywam kocem i rycze :) Ech, oby do 2 trymestru bo niecierpie bycia taka ckliwa mazgajka. Nie chce mi sie gadac z meze, bawic z dzieckiem. Najchetniej bym sie gdzies do jakiejs samotni na koncu swiata wyprowadzila z tona ksiazek i chusteczek higienicznych :(
 
Czesc dziewczyny.
Znowu tyle musialam nadrobic to przez te zle samopoczucie.
Ale dzis jest juz lepiej.:tak:
Morrigan wspolczuje ci tego humoru.
Dmuchawiec witam w gronie marcoweczek.
Moj m byl tak dobry ze zamowil mi ksiazki jedna z nich to "W oczekiwaniu na dziecko" bardzo mi sie podoba bo odpowiada na prawie wszystkie moje pytania.Wasza pomoc i wsparcie oczywiscie bezcenne ale fachowa ksiazka tez sie przyda.:-)
 
sie nacieszyłam brakiem objawów!!
pojechaliśmy przed obiadem na zakupy (o ja głupia) najpierw zemdliły mnie wszelkie sklepowe zapachy, a potem mało nie zasłabłam, tak mi z głodu cukier poleciał. leżę i kiepsko się czuję. ehhh, nauka poszła w las
 
Morrigan, ja siedze na podlodze, oparta o kanape. I to tylko dlatego, ze mam 2 kosze uszykowane do prasowania na niej. Wiec zaraz tez bede ryczec.


Troche sie nie moge pozbierac. Przeczytalam dopiero wiadomosc o Pati26. Matko, czasami zycie jest takie niesprawiedliwe. Biedni chlopcy, biedny maz. Na pewno ciezko bedzie mu teraz...
 
Witam kochane! :-) I również nowe marcóweczki :-)

Harsharani nie martw się z tym prasowaniem bo mi też się zbiera nieźle,dzisiaj trochę się wypogodziło więc jeszcze naprałam i nie będzie wesoło a kiedyś to muszę zrobić :szok:

Dziewczyny też właśnie przeczytałam o Pati26 i aż się poryczałam-jakie to niesprawiedliwe!W dodatku zostawiła rodzinę i była już tak wysoko w ciąży z upragnioną córeczką że aż ciarki przechodzą na samą myśl.Nie znałam jej ale to jest straszna tragedia!:-(
 
reklama
anawoj ja tak pisalam ze tyle moge jesc i nic mi nie jest i nastepnego dnia mnie dopadlo.:-D
Jesli chodzi o moderacje to tez uwazam ze porzadek musi byc ja akceptuje kazdy wybor, osobiscie sie na tym nie znam. ;-)
 
Do góry