reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
no tak ale mało która się chce w to bawić, jedna z listy już niestety powinna być skreślona:-( ... inne nie chcą moderować bo też się boją i nie chcą zapeszać... więc nie wiem co z tym moderowaniem będzie...może warto poczekać do końca naszego I trymestru... nie wiem
 
żegnam się z wami....
ale tylko na weekend.
teraz zakupy, potem pakowanie i wyjazd na woodstock.
mam nadzieję, że nie będę miała za dużo do nadrabiania :)
miłego weekendu wam życze
buziaki, trzymajcie się :*
 
CZeść dziewczyny
Byłam u gina ktory stwierdził,że plamienie jest rzeczywięcie brzydkie i zawsze powinno być sprawdzone przez lekarza, ale fasolinka rośnie ma 7,5mm i wyraźne serduszko ale mam luteine 3x dziennie pod język , zakaz noszenia rzeczy powyżej 2kg. , zakaz seksu, zakaz długiego chodzenia JAK NAJWIĘCEJ ODPOCZYWAĆ!!!
 
MODERACJA.

Dziewczynki, jakoś mało która się pali do moderacji, nie ma czasu albo po prostu tak jak wcześniej napisałam nie chce zapeszać. A przyznam przydałoby się parę wątków przykleić, a kilka skleić razem:-)

Marta1981 jest już troszkę doświadczona w moderowaniu - czy miałybyście coś naprzeciw gdybyśmy ją wyznaczyły na moderatora? Ja chętnie bym jej pomogła w moderowaniu jeśli oczywiście i tutaj nie miałybyście nic na przeciw. Oczywiście my wspólnie tworzymy forum więc "wytypowanie" moderatorów ma tylko nam tu ułatwić życie:-) czekam na opinie/propozycje :-)
 
reklama
(ale to pewnie wina bułeczek które upiekłam;-):tak::-D.

Marta, ty bułeczki sama pieczesz?!! Przy Was dziewczyny Nigella wysiada, jesteście domowe boginie!

Futrzakowa, co do moderowania, ja się zgadzam w całej rozciągłości, zarówno na doświadczoną Martę, jak i na Ciebie - często widać Twoją różową futrzaną łepetynę tutaj, więc pewnie sprawnie wypatrzysz, co wymaga uporządkowania :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry