reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
oj ciężki mam dzien, mimo planów nic nie zrobiłam oprócz obiadu :-( sapię jak lokomotywa, jestem zmęczona, mogłam się wyspać zamiast probować sprzątać. Ociężała umyslowo jestem. Jutro wyśpię się jak wrócę z p-la. Ciągnie mnie w pachwinach, brzuch się spina, malutka kręci się bardzo, skóra jakby miała pęknąć, jem cały dzień jak szalona :sorry: a energii nie przybywa. Teraz nalykalam sie Asmagu i czekam aż brzuch puści

Malinko
- widzę, że już uspokoiłaś się trochę ;-) no i dobrze, bo jak mi 3 lekarzy powiedziało, łącznie z logopedą, że NIE WOLNO się stresować w ciąży, bo dzidzia cierpi, to i ja sie wyciszyłam i przestałam nerwicować. A tym bardziej, że lekarz widział Twoje obrzęki i nie skierował do szpitala, więc nie jest źle. Zaufaj mu.
buty - mimo braku obrzęków, noszę o rozmiar większe. Własnie wczoraj mama kupiła mi nowe kozaki już druga para w ciąży! noga mi się tak rozrosła :baffled:.
Przytulam cieplutko jeszcze trochę trzeba wytrwać dasz radę :tak:

Harsh - porób zestwy to chlopaki sobie poradzą :-) ja od 2 dni uczę Wiktora, że ma sobie przygotowywać ciuchy do p-la po kolei: zaczynamy od wyboru bluzki, podkoszulki, spodni, potem gatki i skarpetki. Znając młodego, wiem że potem bedzie na tacie wymuszał te czynności, które za mną robi ;) No i ja mam to szczęście, że mama mieszka blisko i ona pewnie będzie podjeżdżała i wiozła W. do p-la to dopilnuje wszystkiego. Ale najbardziej martwią mnie choroby, że mi malutką W. będzie non stop zarażał. Oby pomoglo to szczepienie. Oj będzie się działo.

Papcia - a skąd Ty wiesz, że bedą za krótkie? Widzialaś pierworódkę w wersji zwierzęcej i po karmieniu? Wiesz jak maly sysak potrafi cycuchy ponaciągać :-p
 
Moja kumpela po 2 dzieci mówi, że ona może być w ciąży, może rodzić, ale niech ktoś za nią pierwsze tygodnie pochodzi ;) A mąż ją namawia na trzecie ;p

Opuściliśmy cenę za auto, to może ktoś się wreszcie zdecyduje....................

Suty mnie boląąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą!!!!

Pastelka masz absolutną rację - prędzej czy później wszystkie będziemy miały wentyle jak od tira :DDDDDDDDDDDDDD
 
Ostatnia edycja:
Moja kumpela po 2 dzieci mówi, że ona może być w ciąży, może rodzić, ale niech ktoś za nią pierwsze tygodnie pochodzi ;) A mąż ją namawia na trzecie ;p

Opuściliśmy cenę za auto, to może ktoś się wreszcie zdecyduje....................

Suty mnie boląąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą!!!!

bolą cię pewnie od tego czytania tutaj o problemach sutkowych i ssakach je wyciągających:-D hehehe :-D mi od tego wszystkiego się schowały:-D ale na szczęście nie bolą:-D


najgorsze jest to że ja głodna się robię a średnio w domu z jedzeniem ...jakoś nie mieliśmy siły do sklepu zajechać no i pusto w lodówce:-(
 
kochane tak piszecie o uczuleniach i sobie przypomnialam ze marzec/kwiecien- to sa moje alergiczne miesiace :(:( Mam uczulenie na pylki drzew...chyba sie na zas wybiore do alergologa, zeby miec recepty na jakies lagodne leki i spraye gotowe...Choc po ciuchu licze na to ze ciaza mi zalagodzi alergie- albo zniknie ona na zawsze- podobno czesto sie tak dzieje
Tulip- ja już do 2 tyg. czuję, że drzewa zaczęły wegetację, byłam u alergologa, bo kichaniu i lzawieniu nie bylo konca, a leki mam odstwione. no i dostałam Budherin do nosa /Wiki też/ i jakoś nam ulżylo. A trawy najgorzej pylą latem wiosnę mam nadzieję przeżyć bez leków. A w terminie sianokosow to z domu nie wyjdę...
 
Futrzak pękł mi sut i dlatego boli :/
A u mnie na odwrót doopa pełna, w lodówce spaghetti i kurczak, a w zamrażarce pierogi i walczę ze swoim wilczym apetytem :/
 
reklama
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! Ja nie chcę wentyli jak u tira!!!!!!!!!!!! :-(

ehh...
to ja sobie zjem...hmmm... chleb z serem:-( a mam ochotę na twoje spagetti i kurczaka a na pierogi to zawsze i o każej porze:-D
 
Do góry