reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wpadam i wypadam, korzystam z przypływu enerdżi i coś tam zawsze porobię ;) Ciężko mi siedzieć przy kompie, bo Jasiek od razu się pręży, najbardziej lubi jak leżę na lewym boku, on wtedy skopuje doszczętnie mój prawy bok ;) Ale cieszę się strasznie, że tak sobie bryka - będzie silny chłopak :D
Właśnie moja kumpela rodzi ;p Napisała mi, że miała bóle z krzyża i w podbrzuszu i było do zniesienia, poszła sobie kąpiel strzelić i pewnie będzie jechała wieczorem do szpitala..
A mi dzisiaj zrobiło się coś brzydkiego i się martwię - coś mnie szczypało rano, patrzę a na prawym sutku mam małe pęknięcie, masakra :/ Posmarowałam od razu medelą i włożyłam najbardziej miękkie wkładki jakie miałam, wciąż czuję takie pieczenie, kłucie, szczypanie buuuu.. Jeszcze nie zaczęłam karmić a już jakieś cyrki ech..

Fifraczku nie będzie Ci się nudziło na wolnym ;) zobaczysz ;) posiedzisz na bb, poczytasz coś sobie, chatka będzie błyszczeć i wszystko przygotujesz dla maluszka spkojnie :)
Futrzak napisz później jak było u gina??
Papcia jak szłam raz sama do gina i wcześniej się goliłam, to dobrze, że dopiero wieczorem zobaczyłam jak hahahahaha z jednej strony łyso a z drugiej mini kłaczki ;p A ja nie wiedziałam, czemu gin tak spojrzał na mnie jak wskoczyłam na helikopter ;p

Ona ja też puchnę mocno, ale nogi i ręce, a u Ciebie jak?? Bo mnie teraz wystraszyłaś :/ A jakie leki brałaś?? Ja mam cyclo3fort i powoli widzę poprawę :)
 
reklama
witam sie i ja , i uprzedzam jestem glodna na maxa wiec nie piszcie za moment o jakis pysznosciach. Moj H. wciaz pracuje w pokoju obok- a jako kucharz on decyduje co dzis zjemy na obiad. Jak sobie pomysle ze nim zrobimy zakupy i nim on cos ugotuje to mi jezyk do kolan zwisnie. Non stop cos podjadam, ale nie chce jesc za duzo zeby moc ten obiadek w siebie wepchac

widze dzis temat rodzinki na tapecie...powiem wam ze strasznie mine to dziwi ze czasem mamy tatusiowie potrafia byc tacy nie mili. Rozumiem ze z rodzenstwem mozna miec gorszy kontak- ale rodzice...to rodzice. Oby mi sie udalo w przyszlosci niefaworyzowac dzieci- bo to tez jest straszne!
POza tym mam odczucie- nie wiem jak u was, ze jednak z rodzina mamy ma sie jakies blizsze stosunki..ze mama mamy jakas taka bardziej kochajaca babcia jest- tez tak macie?
 
a ja właśnie spisałam na kartce co mam spakowac w torbe i sie pakuje i już wiem że w2sie nie zmieszcze echhhhh zaraz w dodatku musze jeszcze pralke wstawić bo coś mi nie pasi zapach płynu do płukania w ktorym prałam piżamy do szpitala więc walne w proszku dla dzidzi a pozatym musze chodzić bo jak siedze to ciężko dycham więc przynajmniej sie czymś pożytecznym zajme

Malina nic sie nie przejmuj ty pól na pól a ja ostatnio szachownice walnełam kawał łysy kawał kłaczki i tak na przemian heh ach te szalone ciężarówki

Mami a Ty torbe spakowałaś?

Ciekawe jak tam futrzak po swojej extremalnej kąpieli

no właśnie a gdzie Harsh?

Agacina ja Cie niechce straszyć ale zapomniałam napisać że w moim dzisiejszym śnie też już byłaś rozpakowana
 
moi tesciowie maja diwe wielkie firmy kasy jak lodu i nigdy nawet nie zapytali mojego emka czy zaproponowali pomoc dla dzidziusia... to dopiero rodzice...a moi rodzice chcieli wziasc kredyt zeby nam wozek sprawic jako niespodzianke (ale ich od tego odwiodlam jak sie przypadkowo dowiedzialam) takich to mamy rodzicow moi super ale emus to biedactwo jak ewe..:sorry:...wy o jagodziankach a ja bigos robie poki moge go jesc bo jak sie karmic bedzie to amen nie bedzie kapusty...:zawstydzona/y:...wiec trzeba korzystac w ostatnich tygodniach:tak:

ONA - ty wez sie pilnuj bo to kolorowo nie brzmi! uwazaj na siebie!!
 
Agacina ja Cie niechce straszyć ale zapomniałam napisać że w moim dzisiejszym śnie też już byłaś rozpakowana
O nie! Ja zdecydowanie protestuje! Do przyszlego czwartku do godziny 17 ni.ch.uja. Nie ma nawet takiej opcji. 18 lutego to tak, ale przed? ne ne ne.

Dobra, to patrzta i podziwiajta. Tak wyglada jagodzianka:
CIMG6184.jpg
A tak buleczka z jablkiem na wysmarowanym jagodami talerzyku.
CIMG6185.jpg

Pozarlabym jeszcze, ale obiadek przygotowalam i czekam az M. wstanie, a te buraczki i zraziki pachna przebosko. A w dzien opitolilam 6 marchewek i urodze pomaranczowego bobasa :)

Sorry tulip, wiem zes glodna...
 
Ostatnia edycja:
Ona ja też puchnę mocno, ale nogi i ręce, a u Ciebie jak?? Bo mnie teraz wystraszyłaś :/ A jakie leki brałaś?? Ja mam cyclo3fort i powoli widzę poprawę :)
Nio wlasnie Malinko nie chce absolutnie nikogo nastraszyć, wlasnie sama się zdziwiłam bo duzo kolezanek puchło itd . Ja brałam Hydrochlorothiazidum Polpharma i efekt był w moment, odrazu zaczełam siusiać i spadło 4kg, ale niestety ,mam uczulenie :( i powiedział mi ze innych leków nie ma, wiec nie wiem... Ja puche na nogach, rekach , buzia i brzuch wlasnie bo rano mogłam się zapiąc w płaszczyk a wieczorem juz nie.... ale musi byc dobrze ;)

Kurcze w takim wypadku moze wolałabym być pod okiem lekarzy... moze Mój Gin ma racje kierując na oddział... nio jutro się okaże...
 
Ostatnia edycja:
Ja brałam Hydrochlorothiazidum Polpharma i efekt był w moment, odrazu zaczełam siusiać i spadło 4kg, ale niestety ,mam uczulenie :( i powiedział mi ze innych leków nie ma, wiec nie wiem...
A zapytaj o Tialorid - to też diuretyk, ale nie wiem czy w ciązy można choć skoro hydrochlorotiazyd mozna to tialorid pewnie też (generalnie sa to leki stosowane na obrzeki zastoinowe w niewydolności serca lub nerek). Albo spróbuj zmienić preparat na inny z tą sama substancja, bo często uczula nośnik a nie substancja czynna
 
A zapytaj o Tialorid - to też diuretyk, ale nie wiem czy w ciązy można choć skoro hydrochlorotiazyd mozna to tialorid pewnie też (generalnie sa to leki stosowane na obrzeki zastoinowe w niewydolności serca lub nerek). Albo spróbuj zmienić preparat na inny z tą sama substancja, bo często uczula nośnik a nie substancja czynna

Kurcze nio powiedział mi ze nic innego nie ma... ale zobaczymy co jutro powie... zapytam o ten lek... Vetko co Ty o tym myślisz... chce mnie położyc na oddział na to zebym była pod ich okiem czy w takiej sytuacji bierze się pod uwage przedwczesny poród?? A mowisz ze generalnie się bierze na obrzeki zastoinowe w niewydolnosci serca lub nerek, a ja chyba nic takiego nie mam....
 
Ostatnia edycja:
agacina kurcze chyba wsiade w busika do Glasgow... od godziny smece emkowi, ze slodkiego mi sie chce... ale takiego polskiego slodkiego, nie jakiegos tam batonika, a Ty tu jagodzinaki.... pychotka...

ona maskara z tym puchnieciem... wspolczuje, az sie wierzyc nie chce, ze w 5 dni mozna 7 kg wody nabrac...szok!!

malina widze, ze Ty juz wkladki laktacyje na calego stosujesz... kurcze, a u mnei nic sie nie dzieje.. mam nadzieje, ze to nie znaczy, ze pokarmu miec nie bede:((
 
reklama
O 14 dzwonił kurier, że ma paczkę i za chwilę będzie. Chwila trwała do 18, ale dowiózł moje naklejki :-)

Ewi, no mój ma dużo roboty, on ma wielki zapał, żeby coś zacząć, ale z wykończeniami gorzej, czekam aż mi kuchnie dopieści, to się wziął za pokój :laugh2: ale teraz nie ma wyjścia, same pierdołki mu zostały :sorry: może w końcu będę mogła pokazać efekt, stwierdził, że do końca tygodnia się wyrobi.:tak:
Fajnie, że brat troszkę się zmienił ;-) Oby na dłużej

aga_cina, wszystkiego najlepszego z okazji waszej rocznicy ;-) a z tymi kolorkami ubrań, to mnie rozwaliłaś :-D ładnemu we wszystkim ładnie ;-)
Pożeram wzrokiem te twoje jagodzianki, piękne wyszły, DAWAJ PRZEPIS! :-D

wierka, przeczytałam, że zjadłaś 40 pierogów i brzuszek się zbuntował hehe :-D

A ja spakowałam 3 pajace, 1 body+spodenki, sweterek i 2x skarpetki, mam nadzieję, że starczy :laugh2: planuję tam zostać tylko na 1 noc :rofl2:

futrzak, chyba pozazdroszczę ci kąpieli i wskoczę sobie do wanny :-)
 
Do góry