reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Czesc dziewczynki:-)
Znowu pogoda ''barowa'':-(wieje i pada i ja tez padam po wczorajszym dniu,miałam gosci ''na włosach'' tylko cztery głowy;-) a dzis zapowiedziała sie ciotka bo ona ''musi mnie jeszcze zobaczyc'':eek: normalnie czuje sie jak jakies dziwne zwierze w zoo;-)atrakcje se robia ze mnie normalnie no:wściekła/y:
Co do opuchlizny to ja mam paluszki u rak jak parowki;-) a nogi wieczorem jak pnie drzew;-) na szczescie rano jest lepiej:tak:
Futrzak wpadnij do mnie na kapiel;-)
Harsh biedna Ty jestes:no: zawsze cos albo Olo albo Ty masz jakies przeboje:no: zdrowka zycze małemu a Tobie spokoju:tak:
Scarletka niezazdroszcze:no:wracaj szybko do formy:tak:
Papciarku fajnie ze Twoj maz taki zdecydowany na towarzyszenie przy porodzie:tak: bo moj to nie umie sie okreslic czy chce,zreszta nawet niewiemy czy dostanie wolne:-(
Martita u mnie paciorki kosztowały 25zł
Fifrus taka pełna labe to bedziesz miec tylko miesiac bo potem dzidzia nie da odpoczac wiec korzystaj ile sie da;-)
Chorowitkom zycze duuuzo zdrowka;-)

oooo własnie listonosz przyniosł ksiazke Zawitkowskiego,ide czytac;-)
Miłego poniedziałku mamuski:-)
 
reklama
Hej kozielanki, u nas od rana piękne słońce i na to konto postanowiłam od rana ryczeć jak bóbr - a o co? bo mąż mnie nie chciał zabrać na śniadanie na Rynek po badaniach, bo miał bardzo dużo pracy i musiał wracać... najpierw się popłakałam, że mnie nie chciał zabrać a potem się rozryczałam na dobre o to że mu sprawiłam przykrość (bo on faktycznie nie mógł)! A potem to już wyłam nad swym losem (??!).
BOMBA!! Czuję się z tym teraz fantastycznie :szok::szok::szok:

eeeeee, w ogóle idę na spacer! :crazy:
 
ewe - probowalam ale na chwile pomoglo i doslownie 10 min pozniej spowrotem to samo... uzywam tych euphorbium ale wolalabym cos co zamiast lagodzic to by to wyleczylo...:sorry:
 
ewe - probowalam ale na chwile pomoglo i doslownie 10 min pozniej spowrotem to samo... uzywam tych euphorbium ale wolalabym cos co zamiast lagodzic to by to wyleczylo...:sorry:

kurcze to nie wiem co ci poradzic jeszcze to Euphorbium jest bezpieczne bo to homeopatia a moze to jakas alergia,ktorej sie dopiero nabawilas i nie mialas jej wczesniej ??:nerd:
 
Pastela, Matko kochana! Trzeba zadbac o klejnoty Twojego pierworodnego, bo jak nie klej to klapa od toalety go atakuje! Toz to jego najwiekszy skarb ;-)

Tylko patrzec jak Harsharani nam sie rozpakuje. Wspolczuje Ci kochana, albo Olo bez przerwy chory, albo Ty masz jakies przeboje. Nie mozesz sobie odpoczac na koncowce ciazy.

Buziaczek, w Ty to pisalas, ze masz tropikalne warunki w domu (czyt.24st), to nie od tego przypadkiem masz ten suchy nos?

W ogole to dzien dobry.
Dzis postanowilam definitywnie spakowac torbe do szpitala, bo tak tylko na gadaniu mi sie konczy. W nocy obudzil mnie jakis skurcz. Dziwnie spokojna bylam z tym wszystkim, martwilam sie tylko niespakowana torba. Ale mam wszystko w jednym miejscu wiec tylko wrzucic wystarczylo. Ale milo by bylo jakby Mlody posiedzial jednak do tego 17 lutego...

Zagniotlam ciasto na jagodzianki i jablczanki. ciekawe co mi z tego wyjdzie...
Na obiadek zrazy wolowe zawijane z musztarda i ogorkiem i do tego ziemniaczki i buraczki zasmazane :-)

Zaraz zamowie rolete, w weekend 'ubierzemy' pokoj niunkowi :-)

Milego dnia :-)
 
raczej tak moj GP mi powiedzial ze to normalne w ciazy ze naczynia w nosie sa zwiekszone i sie sklejaja czy jakos tak a na dodatek mamy ogrzewanie elektryczne- od takich kaloryferow bucha cieplo z zewnatrz i podobno z racji tego ze moj blok drzewa otaczaja to ma duzo takich klientowi temu nic mi na to nie daje bo podobno i tak nic nie pomoze... po ciazy podobno ma troche zelzec... ale i tak nie do konca bo ogrzewanie jest do d...py i drzewa nookolo okien...powiesisic sie idzie normalnie...juz mialam nadzieje ze cos wymyslisz kochana:tak: etam jakos juz dojade na tych kroplach - wiem ze malenswo zdrowe i lozysko dobrze ukrwione tez wiec chyba az tak bardzo to nie jest grozne dla nas...ale swoje to musze przejsc przez ten nos...masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-)ale dziekuje!!

aga- juz teraz nie od jakich kilku tyg mam takie uderzenia goraca ze ogrzewanie na min mam a i tak to nic nie daje
 
Ostatnia edycja:
buziaczek w ciazy wlasnie czesto zdaza sie zatkany nos przez naczynia wlasnie ;-) dobrze ze to juz finisz a pekaja ci naczynka w nosie ?? bo mnie tak z reszta ja mam ciagle zatkany nos czy ciaza czy nie ciazy poprostu problemy laryngologiczne i "uroda" mojego nosa :wściekła/y:
 
witaj w klubie - masz doslownie w 100 % to samo co ja .... nic tylko linka i na drzewo:wściekła/y:

dobra spadam na zakupy dzieki bejbe za rady:)
 
reklama
katjuszka - przytulam mocniutko:* ja wczoraj eMokwi z kolei nawytykałam jakiś głupot a potem byłam zła na siebie że sprawiłam mu przykrość:-( ehhh... mam nadzieję że spacer ci pomoże ... ja właśnie byłam na godzinnym spacerku i jest mi o niebo lepiej:-D

teraz gotuję gary z wodą na kąpiel:-D hehe...mam nadzieję że obrobię się do 18tej:-D
 
Do góry