reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Futrzakowa współczuję ze nie masz cieplej wody i ze akurat musiala Ci wizyta dzisiaj wypaść:sorry:
Buziaczek a te krople EUPHORBIUM używałaś w ciąży? I czy dostane je w boots bo jak tak to już jadę!! Na GP w ogóle tu nie liczę,bo jeśli nie mam gorączki to pewnie by mnie z paracetamolem odesłali do domu.
 
Scarletka, Wierka nie dajcie się tym dolegliwościom. Mam nadzieje, że szybko wam miną.

Futrzaczku w środe ostatni dzien w pracy :)))

Pastelka dzięki za lekturę :)

Ona ja też mam opuchniete nogi. Na pewno nie aż tak jak Malinka, ale jednak. Gin mówi, że to po porodzie przejdzie :)
 
Hej!

scarletka/harsh życzę poprawy samopoczucia:-)

futrzak klops z ta wodą!:rofl2:

fifronka najgorsze pierwsze 2 dni aklimatyzacji, potem już tyle zajęć, że szok!:tak:

a my wybraliśmy się wczoraj w drogę ok 100 km i miałam straszne wyrzuty....brzuch jak skała, nogi konewki, oj nie nadaję się już na wyprawy i powinnam siedzieć w domu! kupiłam wreszcie ten wymarzony fotel i kilka drobiazgów...
...Zosi nie posłałam do przedszkola, chcę się nią nacieszyć póki ferie i luzy w przed.:-)
 
wierka te krople w necie tylko znajdziesz sa homeopatyczne dostepne w pl i tutaj sa bezpieczne w ciazy nie dzialaja szybko ale jak juz zaczna to to byly jedyne krople ktore mi sie przepchaly do zatok a uwierz mi ze probowalam wszystkiego - oczywiscie w rozsadnych ilosciach ale tylko te na zataki dzialaly dla mnie. lekarze nic na zatoki mi nie dali powiedzieli ze : NO TAK SA CHORE ALE POKI JESTES W CIAZY NIC POZA WACHANIEM KAMFORY CI NIE DAMY - BO NIE WIEMY CO POMOZE IDZ DO FARMACEUTY W APTECE A CI TEZ NIC TUTAJ NIE WIEDZA... sama znalazlam te kropelki i bardzo duzo opinii o nich czytalam i sa bezpieczne w ciazy
 
Pastelka dzięki za poradniczek m dzisiaj mi w pracy wydrukuje więc bede miała co czytac
a ten Twój Wiktor to jest niezły aparat nie ma tygodnia żeby czegoś nie wywinął jak emowi opowiadałam historie z klejem i przyczaśnięciem to aż zasyczał więc napewno go to bardzo bolało

Futrzak jak sie raz nie ogolisz to sie nic nie stanie;-)swoją drogą to zauważyłam że jak byłam tak dokładniuśko wydepilowana to sie na mnie gin patrzył jak na debila teraz z racji tego że za wiele nie sięgne i przystrzyganie musi starczyć to jakoś takie łaskawsze spojrzenie ma na mnie

Harsh a co Ty nastepna w kolejce sie szykujesz ?
a dzisiaj mi sie z wierką śniłyście że ja tak smacznie spałam a wy mnie obudziłyście i krzyczycie że mami zaczeła rodzić ale byłam na was wściekła i was zwyzywałam że bez serca jesteście że mnie budzicie ale jak tu nie być złym jak znowu Filip u mnie był?

Scarlecia na takie krwotoki dobrze jest łykac wit c bo uszczelnia naczynia krwionośne więc dużo cytrusów jedz

Wierka jakieś inhalacje sobie zastosuj

A mój m wczoraj postanowił w końcu odpalic poradnik ciąża poród i połóg i tam były takie fajne filmiki np z porodówki jakie kobieta ma pozycje przyjmować żeby sobie ulżyc w skurczach jak facet ma masować itp filmik sie skonczył a mój m na to o ku*** aż mnie brzuch rozbolał więc pytam czemu a on przecież na filmach to kobita tylko leży na tym fotelu z nogami rozkraczona i po robocie a tu to jakaś masakra dobrze że to Ty bedziesz rodziła bo ja bym ich tam wszystkich rozp****TAK MNIE CHŁOP POCIESZYŁ i szczerze to cieńko go widze na tej porodówce ale jak chce iść ze mną to ja mu nie bronie tylko już współczuje tym wszystkim w koło jak on zacznie wyzywać.
Za to filmik o przewijaniu tak go zaciekawił że 2razy cofał bo chciał dokładnie wszystko obejrzeć aż go czasem nie poznaje
 
wierka te krople euphorbium compositum sa bezpieczne w ciazy i one sa z firmy HEEL i moze oscillococcinum wez z BOIRON popytaj w sumie to powiini miec w waszych aptekach :-)
 
no widzisz ewe potwierdza ja je bralam ale moze mi cos doradzisz na dotkowo zatkany i suchy nosek w srodku? bo wykitowac idzie czasami mam non stop zatkany a czasmi smarkam jak glupia wszystko od kad zaszlam w ciaze...dodam ze te zatoki chyba wyleczylam a ten nos mam zatkany dosc nisko... nie w zatokach... tylko nie zadne napary i wachania bo to juz mam w 1000cznych probach za soba...i nie dziala...:no:
 
reklama
no widzisz ewe potwierdza ja je bralam ale moze mi cos doradzisz na dotkowo zatkany i suchy nosek w srodku? bo wykitowac idzie czasami mam non stop zatkany a czasmi smarkam jak glupia wszystko od kad zaszlam w ciaze...dodam ze te zatoki chyba wyleczylam a ten nos mam zatkany dosc nisko... nie w zatokach... tylko nie zadne napary i wachania bo to juz mam w 1000cznych probach za soba...i nie dziala...:no:

a moze woda morska mnie pomaga na zatkany nos (TAK NIZEJ ZATKANY JAK OPISUJESZ )
nie wiem jakie sa u was ale w PL jest np.MARIMER ,DISNEMAR stosuje sie to u niemowlakow na katarek sprobuj ;-)
 
Do góry