reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Co o mnie? Termin mam na 9.03 i wielką nadzieję, że to nie będzie wcześniej. Dzidzia pierwsza więc emocje wielkie. Szpieguję tu od jakiegoś czasu ale dopiero teraz się odzywam. Pozdrawiam
 
reklama
Hej Hej witam sie z rana w extra humorku obiadek już dochodzi placek zrobiony iiiiiiiiii z tego najwięcej sie ciesze bo nasz kotek ma nowy dom właśnie po niego przyjechali ufff jeszcze żeby tą starą ktoś wziął to wogóle byłoby super

Buziaczek Ewe Agacina to dla was specjalnie zrobiony przezemnie za moich pracowitych czasów


xLfKhVyc1cuboTRsm3$$H4Fmc4EXhKEjiQQM7He1YOaupCh8oxnU=.jpg


Pastela podam Cie na pw mejla przyslesz mi tą książke zawitkowskiego?:blink:

Pinka oby do14szybko zleciało bo już sie za Tobą steskniłam :-)

Malina a pomyślałaś o tym że zrobisz przeciąg i on Cie może przez ta Framuge wypchnąć?!!! złaź mi natychmiast z tego parapetu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Bosa odrazu jak wróciłaś tak smacznie sie tu zrobiło szkoda że ja już nie mam malinek:-(

Futrzak zaraz Ci coś wkleje na wyprawkowy
 
A ja siedze i placze, bo (tylko prosze sie ze mnie nie smiac!):
Robertowi Kubicy, który miał wypadek podczas rajdu samochodowego Ronde di Andora w rejonie Savony na północy Wloch, grozi utrata dłoni - podała włoska agencja prasowa ANSA.
Z doniesień ze szpitala w miejscowości Testico wynika, że dłoń kierowcy Formuły 1 jest zmiażdżona. Poza tym doznał on kilku złamań nogi.
 
Hars trzymaj kciuki zamiast płakać :* ja też będę &&&&&&&&&&&&&&

Możecie być ze mnie dumne: okno w pokoju Jasia umyte :D i jakoś nie wyleciałam, trochę pomyzgolone, ale wreszcie widać przez nie świat :D
A balkon uuuuuuuuuuuuuuu nie wiedziałam, że to będzie taka charówka ;p Jak pozamiatałam przyklejone do kafli igły, wywaliłam starą wycieraczkę i słoik z kiepami imprezowymi, okazało się, że przydałoby się te kafle wyszorować, no ale że na kolanach to ja nie dam rady (jak uklęknę to bez pomocy już nie wstanę hahahahaha) więc je mopem szorowałam.. Plecki moje bidne dawno nie dostały tak w kość, a stopy wcale nie spuchły bardziej niż normalnie :D
Acha i kolejny sukces - mężu wraca już i dzwoni, czy mi nie zajechać do maca, bo on jadł już na tym szkoleniu i wiecie co? Odmówiłam chociaż mnie skręca :p Ale jak sobie pomyślałam ile to soli fuuuuuuuuuu Moje stopy na pewno będą mi za to wdzięczne :D
 
Malina jestem z Ciebie dumna co do mc bo ja chyba zaraz napisze do szwagra czy by nie wpadł na kawe i po drodze nie kupił ale za reszte to Ci sie należy wielki OPR czyś Ty oszalała sama w domu i takie rzeczy wyczyniasz!!! a jakby sie coś stało to kto by Ci pomógł dobrze że mieszkasz daleko bo bym sie specjalnie pofatygowała i Ci wpierdzieliła i ciesz sie że nie mam numer do Twojego M bo już bym mu naskarżyła

Harsh kurde przeleciałam wszystkie kanały w tv i nigdzie nic nie mówią
 
Papcia mój mężu już wrócił i nawet nie krzyczał, tylko był dumny ;p Cieszy się cwaniak, bo jemu odejdzie trochę roboty ;p

Właśnie słuchałam jak moja przyszła bratowa śpiewa i jestem w ciężkim szoku, pięknieeeeeeeeeeeee :D 17 lat ma cwaniara a głos podobny do Górniak szok!
 
Ceśc dziewczyny!!! Dawno nic nie pisałam bo miałam kryzys...mąż już nawt torbe do szpitala spakował:tak: Ale na szczeście wszystko mineło...tzn mam nadzieje bo dzis czuje się świetnie...tylko mała się słabo rsza ale zwalam to na to ze jst jej już bardzo ciasno...
Jak zobaczyłam kluseczki milutka to sie popłakałam...tak zazdroszcze jej ze to już...:-D
Dziś wywaliło mi rozstęp na brzuchu:wściekła/y: Ale piekna pogoda nie pozwoliłami się długo tym martwić

Buziaki dla wszystkich!!!
 
Hej laseczki-marcóweczki
Ja walczę z infekcją:frown:, mamusia przyniosła mi rosołek i zabrała Młodego do siebie, mąż na dyżurze
Co do Kubicy- taka praca - ale szkoda chłopaka, może się wywinie
Malinka-jestem dumna z ciebie że odmówiłac MacDonalda, fakt tam to góra soli a co do twojego szaleństwa pracowego w sumie możesz rodzić to pracują:-DWszystkim solenizantkom i jubilatkom WSZYSTKIEGO NAJ
 
reklama
Do góry