reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Buziak - sto lat! :-)

Malinka - bo eMek poszedł wczoraj na imprezę...to ja głupia stwierdziłam że poczekam na niego....no i jak przyszedł o 1 to zaczęliśmy se gadać tak do 2 i on zasnął a ja w najlepsze rozbudzona:-D no i zasnęłam o 5:-D dobrze że Mały przebudził się koło 4 to z godzinkę się pobawiliśmy w stukanie i pukanie:-D wymęczyłam go na maxa bo śpi teraz jak zabity:-D

aaha...dzieńdobry kochane:-D ale dziś piękny słoneczny dzień...niech się skończy Football cafe i wyciągam eMka na spacery:-D


no i wiecie co... tak jak jestem bardzo leniwa i wygodna to chyba sfiksowałam na punkcie pieluszek wielorazowych ... oj ja biedna w co ja się chcę wpakować:-D
 
Ojj Futrzaczku weź to jeszcze raz przemyśl.. ekologia ekologią, ale pomysl o pupie Piotrusia.. nie ma to jak wszystkochłonny pamp :D

Jak za oknem taka pogoda, to aż człowiek odżywa :D Zjem batona na śniadanie i biorę się za porządki!!
 
Ojj Futrzaczku weź to jeszcze raz przemyśl.. ekologia ekologią, ale pomysl o pupie Piotrusia.. nie ma to jak wszystkochłonny pamp :D

Jak za oknem taka pogoda, to aż człowiek odżywa :D Zjem batona na śniadanie i biorę się za porządki!!

właśnie chodzi o to że ja też tak myślałam że one są chłonne jak nasze stare tetry... a tez mają te warstwy nieprzepuszczalno-oddychające które chłoną i pupka jest cały czas sucha:-) stąd zaczęłam się bardzo zastanawiać:-) ale póki co tylko myślę:-) a pampki jednorazowe rozmiaru 1 i 2 i tak zakupione:-D

jakiego znowu batona na śniadanie! a gdzie tradycyjne śniadanka...kanapeczki, twarożki, jajeczka? :-D i jakie znowu porządki!? odpoczywaj kobieto:-D
 
Witam!
wpadam tylko na chwilkę pożyczyć solenizantkom:-)
Aga_cina wszystkiego najlepszego z okazji imienin:-) spóźnione ale szczere:tak:
Ewe I tobie kochana zagubiona solenizantko:-) dużo szczęścia i radości z okazji urodzin:-)
Buziaczek W dniu urodzin wszystkiego naj naj naj i spełnienia najskrytszych marzeń:-)

odpoczywajcie :tak: jak tam się czujesz Milutku??? a jak dziewczynki? uściski:-) miłej niedzieli!
 
Buziak sto lat sto lat!:-):-):-)
Wszystkiego naj z okazji urodzinek:tak:
Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Ciebie i maluszka:-):-):-)
 
Futrzakowa co do wielorazów ja też mam zamiar tak pieluchować synka, jestem zdecydowana na jakieś 80% ;) Na początek kupię chyba jakiś zestaw próbny. Na pierwsze dni też mam jednorazowe, dopóki się malutki ze smółki nie oczyści.

Wszystkiego najlepszego dla solenizantek i jubilatek.

Nowa marcówka- też wczorajsza solenizantka :)
 
matko jak mnie moja siostra z mama zaatakowaly bo je przylapalam na klamstwie i teraz mnie napastuja smsami :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry