reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej laseczki-marcóweczki
Ja walczę z infekcją:frown:, mamusia przyniosła mi rosołek i zabrała Młodego do siebie, mąż na dyżurze
Co do Kubicy- taka praca - ale szkoda chłopaka, może się wywinie
Malinka-jestem dumna z ciebie że odmówiłac MacDonalda, fakt tam to góra soli a co do twojego szaleństwa pracowego w sumie możesz rodzić to pracują:-DWszystkim solenizantkom i jubilatkom WSZYSTKIEGO NAJ

ale masz Vetka dobrze :) I tez mam ochote na rosol,ale mam kurczaka dzisiaj...
Infekcja dowcipna pewnie? Czy infekcja- przeziebienie?

A co do Kubicy...to wlasnie 'nie w pracy' ze tak powiem, bo sie chlopak scigal we Wloszech na 'normalnym' samochodzie... I mi go strasznie szkoda, bo wiem jaka droge pokonal,zeby dostac sie do F1..no, ale was nie bede zameczac.
Juz mi hormony odpuscily, wiec licze, ze bedzie wszystko ok...chociaz nie sadze, zeby mogl wrocic do tego, co kocha najbardziej...
 
reklama
przerabane z ta kubica...

swoja droga to kolega mi wczoraj na fb pisal ze nie moze isc na swoj wymarzony AWF w tym roku ma mature-chcial byc trenerem pilki noznej ( byl strasznym kibicem lecha poznan i gral w mlodzikach) dlatego ze mu fizjoterapeuta zabronil bo siadaja mu stawy w kostkach...biedny taki mlody bo 19 lat dopiero a juz mu sie kariera zakonczyla zanim jeszcze dobrze zycie zaczal:-( zalamany biedak jestze nie moze juz grac:(

malina no na te nogi to nawet nie przechodz obok maca:angry:
 
vetka ja juz tyle razy w ciazy bylam przeziebiona ze az strach ale zawsze to co bralamto rutinoscorbin paracetamol herbata z miodem i cytryna 100 tys razy dzienne lozkoi koldra i spac wypocisz sie i nie pojdziesz na l4:tak:
 
Czesc Brzuszaste;-)

Jak tam niedziela mija?? Ja siadlam chwilowo do Was, bo boje sie, ze Mloda dolem mi wypadnie... strasznie cisnie mnie w dole...
Zalatana jestem od wczoraj i nie wiem kiedy to wszystko zrobie...
Mamy totalny syf w chacie... wczoraj byl kurier z paczkami, ktore jeszcze nie do konca rozpakowalam... ponad 75 kg przyniosl;/
Dzis Bylismy w Ikei kupic komode, a wyszlismy z mega zakupami, wiec kolejne kartony i worki stoja w salonie;/
Emek sklada lozeczko, a mi sie ryczec chce bo pralka chodzi od wczoraj i znow nie pierze... tylko napuszcza wode i spuszcza...;/ Napisalam maila do agencji z ktorej wynajmujemy mieszkanie, licze, ze szybko ktos sie stawi i to naprawi...bo w koncu jest komoda na ciuszki malej, a ja nie mam jak tego wszystkiego poprac:((
Ide sprobowac troszke Was nadrobic i zabieram sie dalej do roboty, zeby chcociaz troszke to wszystko uporzadkowac...

Buziaczek Sto lat!!
 
Odp: Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)
Hej Laseczki ;)))

My jużżż prawie na mecie.... jeszcze jutro musze jechać po nową firaneczke do

kuchni, poprasować rzeczy , dorzucić pranka, poukładać na półeczki , łóżeczko stoi...

tylko jeszcze bez pościeli... pokój już praktycznie gotowy, stwierdziliśmy z M że nie

bedziemy cyklinować parkietów i kupiliśmy Gumolity na wysoki połysk, slicznie

wygląda i jeszcze tylko w któryś dzień położymy w salonie gumolit ;) i bedzie w

sumie całe mieszkanko odświeżone ;) Ledwo żyje, i nie moge się doczekać jak

zaczne odpoczywać ;) już bedzie tak spokojnie.... ze mam nadzieje ze

zadne złe humory mnie do końca nie dopadną :D Dziś pierwsza nocka w domku

po remonciku ;) CUDO !! Wszedzie dobrze ale w domciu najlepiej :tak::-):tak::-)


PS: Już chyba nie kontaktuje bo posta napisałam w Wynikach USG hehe i usunełam :p
 
nim zaczne BUZIACZKU 100 lat!! ( bo setki dzieci to pewnie nie chcesz ;) )

poczytalam was troche z rana ale nie dalam rady nic napisac- musialam sie chwile zdrzemnac. Snilo mi sie ze bylam na lakcjach salsy i WYGRALAM taniez z polnagim hiszpano/brazylijczykiem ala Banderas...Juz mialam isc do "koleczka" z nim zatanczyc- a tu slysze swojego kochanego- szpcacego mi do ucha :" my princess, wake up- I cant let you sleep any longer"
kuurcze w takim momencie ehhhh :)
skacze na inne watki- moze troche nadrobie w "zwolniony weekend" przed tygodniowa produkcja
 
:-D tulipek ale masz sny az mnie brzuch rozbolal:-D:-D
ja mam brzuch twardy jak glaz juz kilka godzin...chyba sie przekrece...rece opadaja...babcia do mnie zadzwonila z okazji urodzin pierwszyraz sama zadzwonila od prawie 4 lat...przypomniala sobie ze jedna wnuczke ma...:confused2: oczywiscie ponarzekala na to jak ja to kolana bola ale ze w kosciele byla ale nie mogla na nogach dojsc i moj tata ja musial przywiesc ale zapomnilala zapytac jak sie czuje...o ale zarobila jednego plusa - zyczyla mi szczesliwego rozwiazania:dry:...ale ma poczucie humoru...:dry:
 
reklama
Witam kuleczki
u mnie przeziębienia ciąg dalszy,cały weekend na paracetamolu jadę. Jutro postaram sie Was nadrobic,bo m okupuje komputer

Buziaczek lekkiego porodu,spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze:**
 
Do góry