reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

no ja juz po prysznicu i to jakies pol godz temu... ale dopiero te durne spinanie troche puscilo...
ewe najlepszego i lekkiego porodu!!! wypuj zdrowko kubusiem za moje 26 jutro:)dzisij moj tesciu mial tez urodziny...:confused2:...
ciekawe czy mi chociaz glupiego smsa napisze...
harsh - kurcze strasznie mi ich zal bo wogole sie na takie cos nie przygotowali sadzili ze za wczesnie zeby brykal gdzies po plotkach i czekali z tym ubezpieczeniem konika a tu takie nieszczescie ...nie wspominajac jaka strata finansowa bo to mial byc ich trzeci wystawowy kon...:-(

ku.....a znowu sie spina:crazy:...o i przeszlo...:baffled:

o pinka zyje:-) trzymaj sie:)
 
reklama
futrzakowa, to powinnam była wleźć w nocy na BB, bo też nie spałam. I teraz zamiast się wyspać porządnie to od 6.30 się kręcę. Pranie też już się kręci. I zmywarka. I kot pod nogami :-) Chyba zrobię amerykańskie pankejki na śniadanie, to się M. obudzi jak zapach poczuje!!! Zostało mi malin z wczoraj, to sobie dodam!

Bosa a coś robisz ze swoimi bigowymi futami?? Bo ja mam wrażenie, że samo leżenie z girami w górze na wiele się nie zdaje.. Od wczoraj łykam też cyclo3fort, no i mniej soli, więcej wody.. A co z Twoją cukrzycą??
Malinka, już wszystko chyba wypróbowaliśmy z M. na big footy. I jak dotąd bezskutecznie. Odstawiłam sól ZUPEŁNIE, ale tak mega ZUPEŁNIE: nie jem wędlin gotowych, nie jem na mieście, jem tylko to, co sami zrobimy, a robimy bez soli: ziemniaki bez soli gotowane, makaron bez soli, spaghetti bez soli... No i kilka dni było lepiej, ale teraz nawet to nie pomaga. Lipa. Lekarz mówi, że muszę przeczekać i tyle, że macica i dzidzia naciskają na żyłę główną i pewnie kilka innych też i zaburzone krążenie, woda przedostaje się do tkanek i klops. Mam wrażenie, że chlupoczę przy chodzeniu.
A cukrzyca - chociaż to udało się cudownie dietą opanować! Aż lekarz w szoku, że żadnych wyskoków nie ma i dieta tak ładnie działa. Ale fakt, że zdyscyplinowana jestem, a gin mi chyba od razu trafił z zaleceniami żywieniowymi. Może to więcej strachu było, niż prawdziwej cukrzycy? Nieważne, z diety na wszelki wypadek nie rezygnuję, bo to już niedługo zostało.

Aaaa, i jeszcze muszę się pochwalić, że wczoraj skończyliśmy szkołę rodzenia i dostaliśmy dyplom! I w tym tygodniu były absolutnie rewelacyjne zajęcia!!! W piątek uczono nas podnosić, nosić, kąpać, przewijać i ubierać maleństwo, a wczoraj fizjoterapeutka zrobiła nam szkolenie z masażu Shantala i masażu antykolkowego! Ale i tak czuję się "niedoumiana" i poszłabym na jakieś kursy obsługi dziecka :baffled:.
 
Bosa, zobaczysz, ze wszystko przyjdzie instynktownie :-) Wiem, ze to taki banal straszny, ale ze mna tak bylo, wiec moze jednak? :)
I narobilas mi takiej wielkiej ochoty na nalesniki, ze chyba zrobie...ale to pozniej, na deser- z truskawkami i bita smietana- tak, zeby Olo mial cos w rodzaju deseru....
A w ogole to powiem Ci (i Malinie), ze w ciazy z Olafem strasznie puchly mi stopy, dlonie i w ogole... I nie chce Cie straszyc,ale po porodzie spuchlam jeszcze bardziej (nie mam pojecia dlaczego). Dopiero tydzien po zaczelo wszystko opadac.
Z tego co wiem (ale to i ty tez wiesz), to teraz mamy apogeum ilosci krwii w ciele i pod koniec niektore kobiety juz zwyczajnie nie wyrabiaja. Pozniej to wyjdzie z siuskami (doslownie)
Jezeli moge cos doradzic, to zwieksz ilosc przyjmowanych plynow jeszcze bardziej i staraj sie przebywac w chlodzie...Tylko to mi pomagalo...


Futrzakowa, w nietoperza nam sie zamienia...Albo sowe :)
 
buziaczek czyli dzis tobie sto lat spiewamy tak ??:-D

do 1;45 ogladalam Ojca Chrzestnego :szok: ale nie zaluje lubie ten film zaraz sniadanko eMek zrobi ooooo juz jest sniadanko :tak:

spokojnej niedzieli :-):-)
 
Ewe wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin!!!!
Wszystkim Agatkom również wielkie imieninowe buziaki!!!!
Buziaczek ściskam urodzinowo - wszystkiego naj!!!!

Ja dopiero dziś zajrzałam do was, bo właśnie moja mama jest Agata i trzeba było gości przyjąć.
Wieczorem byłam mega padnięta.
Dziś mam zamiar poleniuchować :tak::-) więc leniwe buziaki dla wszystkich
 
Witam się niedzielnie słonecznie :D

Na dworze tak pięknie, że chyba umyję okno w pokoju Jasia ;) Nie ma eMka, bo jest na szkoleniu, więc nikt mi nie będzie gadał ;p Najlepszy był jego zdziwiony tekst kilka dni temu "ale jak ty chcesz myć okna??" - no jak? no normalnie!! Bo on się boi, że wypadnę, więc mu uświadomiłam, że przez framugę się nie przecisnę hahahahaha ;)
A wczoraj mu mówiłam o tych 4% to stwierdził "tak przypuszczałem" no co za mądraliński ;))))

A żeby też Wam trochę ponarzekać, powiem, że zgaga piekła mnie tak, że co godzina się budziłam, żeby coś popić, nie pomagały migdały :/ W końcu wypiłam resztę syropu i spałam jak aniołek od 6ej do 10ej :D No i cały czas jak leżałam bolało mnie podbrzusze, a teraz już przeszło ;)

Pastelko dziękuję, że pytasz, po miesięcznym zwolnieniu wróciłam do pracy w połowie listopada i chodziłam do 17ego grudnia, wtedy mi puchły od ciągłego siedzenia 8h w kozakach, ale potem przechodziło.. W okolicach świąt już po dłuższym staniu, chodzeniu też puchłam, ale najgorzej to jest teraz od jakich 3-4 tygodni i naprawdę mam nadzieję, że to oznaka zbliżającego się rozwiązania ;)

Futro co jest, że lunatykujesz??

Bosa chyba faktycznie nic poza przeczekaniem nam nie pozostało, oby tylko nie piekło. Tobie też tego życzę :* No i gratuluję mobilizacji :D Super, że potrafisz się tak trzymać diety, może to nie cukrzyca, ale na pewno nie zaszkodzi, może dzięki temu nie będziesz tak tyła pod koniec.. bo ja już na wagę nie wchodzę ;p Pocieszam się tylko, że ostatnio przybrane kiloski to sama woda ;)

Hars dzięki za rady i pocieszenie ;) A po połogu zeszło Ci całkowicie wszystko????
 
EWE MAMI- dziekujem:)
wlasnie mnie rodzice obudzili urodzinowym telefonem:) ale przynajmniej sie dzien dobrze zaczal oby sie tez tak skonczyl... emekznowu w pracy ale jeszcze jutro i ma kilka dni zasluzonego wolnego wiec nadrobimy moze w koncu!!!! jupi:) ale mi was zal dziewczyny ze takie macie problemy z tym puchnieciem...nie wiem co wam na to poradzic:no:
malina zlaz z tego okna - nogi oszczedzaj!:-)
 
reklama
Do góry