reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej,
melduję się po dniu poza domem :-)
dotleniłam się troszkę i przez chwilkę pobyłam w galerii, ale nic poza 4 bluzkami dla Zosi i książką dla M. nie kupiłam, jakos weny mi brakowało :sorry:

Teraz jeszcze M. z bratem skręcają meble - szafa+ nadstawka są gotowe, no i wzieli się za witrynę na książki, w końcu będę mogla je wypakować :-)

aaa nasi fachowcy od remontu zjawili się juz o 7:15 zamiast o 8:00 dobrze, że wstalam wcześniej i ich zauważylam, bo by nas zbudzili :eek:

Tulip - melduję, iż gazetka dziś została zakupiona :tak: wyjechałam z rana jak Wiki jeszcze spał, a wróciłam po 15 więc w rewanżu kupiłam mu tą jego gazetkę i teraz musiałam wszystko czytać łącznie z reklamami, konkursami i spisem redakcji :confused2: coby nic małemu nie umknęło ...

Agatko - wszystkiego dobrego :tak:
Malina - oż kurde, biedna Ty jesteś :-( i rzeczywiście chyba się szykujesz do porodu. A długo juz masz te obrzęki?

Vetka - kuruj się kochana i nie rozkładaj, jak tam Twoje łożysko się Trzyma?

Bosa - ty pracoholiku, jak to co masz ze soba zrobić? Odpoczywaj kobieto i korzystaj z wolnego :tak:
Dove - ja mam ściągnięte gdzieś te ksiażki na komp. poszukam i dam znać co mam ;-)
edit: mam w pdfie
- pierwszy rok życia
- Usnij wreszcie
- Język niemowląt
- Każde dziecko może nauczyć się spać
- Zdrowie dziecka
- Poradnik opieki i pielęgnacji malego dziecka /Zawitkowski/
...
 
Ostatnia edycja:
Pastela :) bedze wdzieczna.
Co do "Każde dziecko może nauczyć się spać" to ta ksiazke mam.
Bym musiala poczytas o 2 latkach bo juz sie zaczyna bunt u Barnimka i nerwy nadszarpuje... mi tez ale mojemu emkowi bardziej i sie smieje ze ma zgage przez malego :-D
 
wiecie na co mam ochotę? wskoczyć na orbitreka na 20 minut...a potem zrobić serię brzuszków i pompek na zmianę ... zmęczyć się na maksa i potem spać:-D najgorsze jest to że po połogu pewnie już takiej ochoty nie będę miała :-D
 
harsh
:-D:-D
a to male cos- mam to i do du***y jest. Nawet teraz jak przyloze to nic nie slysze tylko szum wiec nie ma mowy o biciu serca dziecka.

Ja dostalam od K...ale ostatnio tez...zalozylam to cos (mam na takim pasie), wlaczam...i slysze...K. tez posluchal..ale nam jakos wolno sie wydawalo... i chyba wylapywalo moje, a nie dziecka...

Buziak, szkoda tego zrebaka strasznie.

Pastelka, to co to za gazeta byla, jesli mozna zapytac, bo Olo to tylko taka z Cbeebies uwielbia...

Papcia, tu w UK mamy lody o smaku gumy balonowej. Na poczatku ciazy sie nimi zajadalam, ale teraz ostatnio w oogle mnie do slodyczy nie ciagnie...a krowki to tylko w czystej postaci...
 
witajcie dziekuje 2 czujnym aga_cinie i malince bo to ja mam dzis 26 urodzinki wlasnie dziekuje za zyczenia :-D dzis na uczelni dostalam kwiatuszka i duzego kubusia cala butle wyduldalam cala ;-) ogladam Ojca chrzestnego na Polsacie :tak:

aga_cina najlepszego !!
 
Ewe wszystkiego naj naj z okazji urodzinek, slicznego i zdrowego bejbusia:-D
i bezbolesnego porodu;-):-D
 

Załączniki

  • tort-urodzinowy.jpg
    tort-urodzinowy.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 60
reklama
czesc laseczki

ja tylko na chwilę mam ndzieje ze uda mi sie napisac posta mąz przyniósł neta bezprzewodowego z pracy ale chodzi jak by mial zaraz paść wiec pisze szybko
ja stacjonarny dopiero 14 bede miała podlonczony wiec jeszcze troszkę ale bez neta jak bez reki:no::wściekła/y:

zrobiłam juz pokoik małego pozniej wstawie focie jak bedę miec juz neta na stałe ogolnie brzuch mam juz nisko bardzo i jeden fałszywy alarm za soba ale o tym na watku odpowiednim jak mi sie uda posta jeszcze zamiescic............


pozdrawiam was cieplutko:-):-D
 
Do góry