reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

jak farbowałam włosy w poprzedniej ciąży i teraz muszę w tym tyg zafarbować, bo mam w sobotę wesele i muszę jakoś na nim wyglądać

a ja ugotowałam zupkę ogórkową z kiszonych, taką miałam niby ochotę, zjadłam chochelkę, ulga na sekundę, a teraz znowu siedzę w kiblu:-( no niestety, ja cokolwiek mogę przełknąć po 20
 
reklama
Scarletka ja wczoraj jadlam ogorkowa i pychotka chyba polubilam zupy bo ostatnio pomidorowa to z 3 miski zjadlam:)ajjj to nie fajnie ze nad kibelkiem mnie naszczescie to nie spotkalo jeszcze i oby tak dalej bylo:)

tez w sobote ide na wesele mialam sobie je pofarbowac ale stwierdzilam ze nie sa takie zle moga poczekac jeszcze troszke:)
 
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamuski.
Dołaczam do marcoweczek,jestem w osmym tygodniu.

ps
co do farbowania włosow to jest to dla dziecka calkiem bezpieczne,gorzej jesli my same mamy problem z mdlosciami to poprostu bedzie nam ciezko tyle czasu wysiedziec w tych oparach.
 
Ja też farbowałam włosy ostatnio i dziecku to nie szkodzi, a żeby sama się nie męczyć to używam farby 10 minutowej, tyle czasu da się wytrzymać ;-)

Dziś też sobie zrobię ogórkową, uwielbiam :-)
 
magula87...patrzę na Twój suwaczek i wydaje mi się, że mamy tak samo:))
pozdrawiam bardzo serdecznie i trzymam kciuki!!!my dzisiaj do lekarza:)
 
U mnie oczywiscie pierwszy dowiedział sie maz,no i oczywiscie sie ucieszył,ze wzgledu na moje choroby(tarczyca i serce) nie chciałam za szybko nikomu mowic ale zbieg okolicznosci sprawił ze druga dowiedziała sie moja przyjaciolka,była wniebowzieta(chyba bardziej niz ja).Mama i siostra dowiedziały sie wczoraj no i bardzo mnie obie zaskoczyły-mama -cyt,oooooojaaacieee a juz myslałam ze sie nie doczekam(nigdy nie nalegała,mimo ze jestem osiem lat poslubie i mam juz trzydzieche).Tesciowie jeszcze nie wiedza ale mysle ze sie uciesza bardzo bo jestem ich pupilka i bardzo na wnusia z naszej strony czekali.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze Wam zeby wszyscy rowno z Wami sie cieszyli.
 
reklama
magula87, tak termin mamy ten sam :-) byłam wczoraj bo mnie bolał brzuch, pisałam o tym na forum o badaniach. gin zrobiła mi usg, przepisała duphaston i następne usg za 2 tyg, boje się bo chciałabym, żeby już było coś więcej widać
 
Do góry