reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

cześć kochane!
ja czuję się fatalnie, wstałam i musiałam się z powrotem położyć, bo miałam okropne zawroty głowy i mdłości, teraz ciut lepiej, ale słaba jestem jak po chorobie, chyba wracam odpoczywać
 
reklama
trzebiska witaj:)

scarletka mi tez czasem kreci sie w glowie po wstaniu z lozka ale jak poleze sobie jeszcze troche to robi sie lepiej a moze to tez z glodu wynikac wiec zjedz mala kanapeczke i polez jeszcze
 
trzebiska - witaj :-) kiedy wizyta u ginka? opowiadaj coś więcej...:-D

a ja dziś w pracy... może nie zasypiam dziś tak jak wczoraj ale mam zawroty głowy ... pewnie koło 12 zacznę z powrotem zasypiać:-D

skarletka - jak masz taką możliwość to odpoczywaj ile wlezie :-)

a ja dziś jestem umówiona do dentysty ... oczywiście teraz chyba nie są wskazane znieczulenia więc pójdę żeby mi zajrzała w paszczę i powiedziała co spierdo*** ła że mimo że 2 zęby zrobione to bolą ... jestem tak wkurzona... bo jak zaczną mnie mocniej boleć... to ją (dentystkę) chyba powieszę...bo nie po to chodze do dentysty żeby potem się okazało że źle zrobiła...
 
Ostatnia edycja:
ruda, Scarletka - trzymajcie się dziewczyny. Dla pocieszenia - już naprawdę NIEDŁUGO powinnyśmy zacząć się czuć lepiej. Ja np. już widzę światełko w tunelu: zdecydowanie mniej mnie mdli z rana, męczę się już tylko późnym popołudniem i wieczorem.
Ale fakt, nie mogę się doczekać II trymestru. Tyle się naczytałam i nasłuchałam, że to najfajniejszy okres w całej ciąży, że mdłości przejdą i że będę miała masę energii i że brzucholek będzie strasznie piękny i okrąglutki, ale jeszcze nie powinien ciążyć za bardzo. Zatem - byle do II trymestru!
 
futrzakowa ja chyba bym zabiła taką dentystkę:-)
zrobiłam sobie kawkę żeby się na nogi postawić, ale pierwszy raz smakuje mi ochydnie i jej nie zmorduję
trzebiska witamy!
bosonóżka
tak byle do 2 trymestru, chyba wszystkie poczujemy się bezpieczniej
ja wczoraj miałam ciężką noc i nawet m nie mógł przeze mnie spać. nie byłąm głodna, a tak mi się flaki głośno wywracały i tak mi burczało w brzuchu jakbym od tygodnia nic nie jadła. było to nieprzyjemne, a m wył ze śmiechu, już miałam wstać coś przegryźć żeby zobaczyć czy minie
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
a ja póki co mam super dzień zero mdłości i kupa energii , niby nie wolno chalić dnia przed zachodem słońca , ale jaka to miła odmiana wstać:tak: bez mdłości i mieć apetyt i energię do życia
 
czesc Ciezarowki ;-)

Nie bylo mnie tydzien bo mialam krotkie wakajce a tutaj tyle stron ze chyba tego nie nadrobie ;-)

U mnie wszystko dobrze, czasem boli mnie brzuch z prawej, czasem z lewej, a czasem jak na okres ale jest to do wytrzymania i malo uciazliwe. Spac mi sie chce ciagle ale nie moge zasnac i budze sie w nocy kilka razy i codziennie jestem od 6 rano na nogach chociaz spoknojnie moglabym pospac do 730 ehh no mam nadzieje ze zaczne spac w koncu normalnie bo chyba przez to oczy jak na zapalkach.

Kilka dni temu nie moglam nic zjesc bo nic mi nie smakowalo martwilam sie ze zaczna sie mdlosci ale naszczescie dzis juz mam normalny apetyt. Takie glupie uczucie czlowiek glodny ale nic mu nie smakuje nawet woda miala dziwny smak ;/

a za 2 tyg mam USG normalnie skreslam dni w kalendarzu ;-)

buziaczki i pozdrawiam was wszystkie
 
czesc z ranca:-) jeny dopiero sie obudziłam a to juz 11sta godzina!wsyd!ale nic na to nie poradze ze snu pi potrzeb aok 10-12 godzin;-)
mnie tez ząb zaczyna bolec ale sie chyba wstrzymam do II trymestru no o ile nie bedzie to az tak nieznosny ból...
juz nie moge sie doczekac poniedziałku i wizyty u gina..

Co słyszałyscie dziewczyny na temat farbowania włosów w ciąży??bo tyle jest zabobonow na ten temat a nie wiem co moze faktycznie zaszkodzic..??
 
reklama
ja zjadlam sucharki na sniadanie i wyladowaly w kibelku ;/

teraz zjadlam kanapke z nutella...... nawet nie chce myslec o tym ze zaraz i tak pewnie do kibla polece.
bosonozka tak, drugi trymestr jest napewno o wiele lepszy, z tym ze koniec mdlosci z 12tym tygodniem to tak ksiazkowo tylko. Ja z Bartkiem mialam do konca 5ego miesiaca (fakt ze tylko wieczorami,ale byly).wiec nie licze nawet na to ze wraz z rozpoczeciem drugiego trymestru mdlosci nagle znikna ;)
chociaz tym razem sa o wiele gorsze,bo calodniowe,wiec moze trwac beda krocej? (taka mam nadzieje :) )
Ale prawda jest ze mimo wszystko w drugim trymestrze ma sie wiecej energii. Czesc dolegliwosci znika a i brzuszek nie jest jeszcze az tak duzy ,zeby narzekac na niewygode :)
 
Do góry