reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Przebrnełam przez 20 stron:-)

Witam nowe marcóweczki !!!!

Już zapomniałam o czym pisałyście:no:,strasznie rozkojarzona jestem ostatnio:no:
Ale zaraziłyście mnie ochotą na pierogi,więc jeśli mi zapał nie minie to zrobie.

pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
Cześć Dziewczyny! Jak humory z rana? Ja zasypiam na stojąco, siedząco i w każdej innej pozycji. Zerwałam się o 5.50 rano, żeby zdążyć na badania krwi przed pracą i teraz jestem po prostu nieprzytomna. A przecież normalnie wstaję tylko pół godziny później. Może to zaspanie z powodu pobrania sporej ilości krwi?
I żeby się okazało, że już miałam toksoplazmozę! Żeby się okazało, że już miałam toksoplazmozę! Żeby się okazało... Moje oba futrzaki (sorki futrzakowa ;-)) też trzymają za to kciuki.
 
witam:)

Bosonozka moze cos slodkiego sobie zjedz zrobi Ci sie lepiej:)ja nie mialam robionego badania na toxo chcialabym wiedziec czy mialam czy nie ale moze na nastepnych mi bedzie kazal bo powiedzial ze na nastepnej wizycie da mi skierowanie na badania wiec moze
 
Mój Narzeczony ucieszył się ogromnie. Tak naprawdę to przed zrobieniem testu to ja byłam cała w nerwach a On mi powtarzał, że wszystko będzie dobrze i tak naprawdę to On czekał na te 2 kreski bardziej niz ja. Teraz, chociaz to dopiero bardzo mały Motylek w brzuchu, mówi do Niego i tryska radością. Moja Siostra bardzo się cieszy, że zostanie ciocią a Jego Mama oczywiscie się popłakała z radości:-Ddzisiaj dowie się mój Tato...zobaczymy jaka będzie Jego reakcja ;-) dzisiaj idziemy do lekarza..trochę strach.....
 
hej
mi te dwa dni w miare dobrego samopoczucia teraz daja we znaki. Wczoraj wymiotowalam a potem meczylam sie do poznego wieczora az nie usnelam.Dzis tez kiepsko.oj byle do konca tych mdlosci ;/

witam nowe marcoweczki

agniesia oby nie cholestaza.Dobrze ze juz z plamieniami lepiej

przeczytalam ile moglam,ale musze isc sie polozyc bo padam dzis, do tego muli niemilosiernie.

milego dnia dziewczynki, zajrze potem.
 
reklama
Do góry