reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja to nie mam zadnych zachcianek zywieniowych:-)
dla mnie w ogole teraz jest najgorszy okres, jestem cały czas w stresie...zamiast sie cieszyc ze udało mi sie tak szybko zajsc po poronieniu( 3 cykle staran) to non stop dopatruje sie czegos złego w moich objawach..
Najbardziej to sie zdenerwowałam kilka dni temu jak zobaczyłam nawkładce taka zólto bezowa wydzieline...no myslałam ze zwariuje...obserwowałam ten sluc i chyba przyplatało sie do mnie jakies zapalenie wiecie czego:crazy:
swedzi, piecze...miałyscie tez jakies stany zapalne??

miałam,dostałam clotrimazol, smarowałam ze 4 dni i przeszło
 
reklama
Witam Was dziewczyny !!!:-) Ale się spisałyście ....!!! :szok: Trochę nadrobiłam
Witam nowe marcóweczki :-) a myślałam że nasze grono będzie się pomału zamykać a to się powiększa z dnia na dzień-bardzo fajnie :tak:
magula87 to zapewne grzybica-fuj! :wściekła/y: miałam to właśnie ostatnio i dostałam natamycynę i pomogło dzięki Bogu.
Cieszę się że dobrze Wasze wizyty wyszły
fifronka będzie dobrze :tak: trzymam kciuki.
pinka oszczędzaj się i nie zapominaj o lutce !!! ;-)
Agniesiap fajnie że wszysto się skończyło ok.:tak:
Widzę że coraz większa ilość męczy się już z wymiotami lub mdłościami-bardzo Wam współczuję -mi nic nie dolega narazie-odpukać :tak:
Pozdrawiam!!!
 
Magula87 nic sie nie martw, trzeba myśleć pozytywnie (chociaż ja też panikuje)
kiedys też brałam clotrimazolum (ale nie w ciąży), szybko mi pomógł i podobno można go stosować w ciąży, ale tylko na receptę

ide spać bo już jakaś senna jestem
papa:happy2:
 
Ostatnia edycja:
alunia to miałaś pigułki dopochwowe, one są na receptę. ja używam clotrimazol w kremie do smarowania, jest bez recepty
 
pisalyscie o zaparciach co jest dobre wiec ja polecam zielona herbate mozna pic jedna szklanke dziennie i mi pomaga czasem to az czuje sie taka wypchana dlatego no musze:)
 
mnie zaczęło swędzieć właśnie w te upały w zeszłym tyg:-( ukrop, cieknie z człowieka i nic nie dawało mycie się 3 razy dziennie i zmiana blizny kilka razy. zadzwoniłam do swojego ginka i właśnie to mi kazał kupić, a jak nie będzie poprawy po kilku dniach, to mam przybyć po receptę po coś mocniejszego. na szczęście pomogło. w poprzedniej ciąży tez tego używałam, na mnie działa.
cornellka jakby na mnie działała zielona herbata :crazy: na szczęście w ciąży jednej i drugiej sranko mam jak na leży, a jak juz dzidzi nie ma oj to zaczyna się problem:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
a czerowna probowalas?bo ja pilam jedna i druga bo tez przed ciaza mialam problemy i cos pomagalo:)dobrze ze teraz chociaz nie musisz sie z tym meczyc;)
 
kochana, wszystkiego próbowałam z marnym skutkiem i herbatek przeczyszczających i czerwoną piłam litrami i wielki guzik z tego był. pomógł mi najzwyklejszy organiczny błonnik. syf straszny, ale 2 łyżeczki dziennie i problem znikał
 
reklama
Dziewczyny a może błonnik powcinacie????
Mi kiedyś pomagał,można kupić sypki i dodawać nawet do kanapki:tak:

Scarletka przeczytałam po czasie;-)
 
Do góry