reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

:-)poszłam tak wczesnie na wizyte bo potrzebowałam zaswiadczenie od lekarza, gdyz zaszłam w ciąże na wypowiedzeniu, takze musieli mi wycofac wypowiedzenie i przywrócic stosunek do pracy:-D Taka miałam radoche ze hej!!
biore luteine doustna, mdłości nie mam ale za to moge spac i spac:-) dzisiaj jedyne co to zapach smazonych schabowych mi przeszkadzał...


witam nowa mamusie;-)))0 kochana a z jakiej dzielnicy poznania jestes bo meza mam z poznania heheh i jak jedziemy do polski to na runwaldzie koczujemy...........

ona- spróbuj jesc suszone sliwki pic nadczo szklanke przegotowanej wody mito w pierwszej ciazy pomagało...........


ja jak narazie zaparc nie mam i mam nadzieje ze miec nie bede bo w pierwszej ciazy katorgi przechodzilam:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
a ja nareszcie pojadłammmmmmmmmmmmmm hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-D
i jak na razie nic mi nie wraca, jakie błogie uczucie;-)
 
Witam,
Przepraszam bardzo, że ja tak z doskoku, ale u nas niestety różnie. W niedzielę wylądowałam na izbie przyjęć, gdyż zaczęłam mocno plamić na brązowo. Od kilku dni pobolewało mnie podbrzusze i ciągnął krzyż, do tego doszedł ból brzucha - jakby żołądek czy wątroba. Jak tylko coś zjadłam to od razu mi wywalało brzuch w górnej części, czułam się jakby mi kołek stanął, było mi cały czas ciężko, w ustach kwas. Na izbie wszystko okazało się ok, więc dostałam tylko nakaz leżenia i przyjmowania no - spy. Ale wieczorem w niedzielę zaczęły mnie okropnie swędzieć dłonie, ale dosłownie chciałam się drapać aż do krwi, brałam szczotkę do ubrań i nią drapałam. Swędzą do dziś, choć już trochę słabiej, więc dziś zrobiłam badania transaminaz - próba wątrobowa aby wykluczyć cholestazę ciążową. Niby ona dotyka kobiety około 30 tygodnia, ale ja od samego początku ciąży mam wysoki poziom progesteronu - powyżej 100, a to on w głównej mierze jest przyczynkiem do większego wydzielania żółci przez wątrobę. Mam nadzieję jednak, że to tylko jakieś małe problemy w działaniu wątroby, bo jeśli to cholestaza to może się skończyć szpitale.
Witam nowe marcóweczki :-) A zasiedziałym ;-) życzę jak najmniej dolegliwości.
 
Wiecie co upały były kiepskie , ale ten ciągle padający deszcz i zimno ,też na mnie żle działają.Typowo nic nie pasuje , marudzę jak baba w ciąży:-)
 
agniesia całe szczęście, że na izbie się wyjaśniło i plamienia nie były groźne. prosze mi grzecznie odpoczywać;-)
kasienka mnie tez nic nie pasuje. gorąc zły, deszcz jeszcze gorszy. nam nie dogodzi:-D
 
a ja nareszcie pojadłammmmmmmmmmmmmm hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-D
i jak na razie nic mi nie wraca, jakie błogie uczucie;-)

Na zdrówko mi smakują tylko ogórki małosolne:-). Wszystko co wezmę do ust wydaje się potwornie słodkie,dzisiaj dałam mężowi swoją kanapkę z serem bo była słodka:dry:

Kurcze nie mam czasu was nadrobić:sorry2:
 
reklama
ja to nie mam zadnych zachcianek zywieniowych:-)
dla mnie w ogole teraz jest najgorszy okres, jestem cały czas w stresie...zamiast sie cieszyc ze udało mi sie tak szybko zajsc po poronieniu( 3 cykle staran) to non stop dopatruje sie czegos złego w moich objawach..
Najbardziej to sie zdenerwowałam kilka dni temu jak zobaczyłam nawkładce taka zólto bezowa wydzieline...no myslałam ze zwariuje...obserwowałam ten sluc i chyba przyplatało sie do mnie jakies zapalenie wiecie czego:crazy:
swedzi, piecze...miałyscie tez jakies stany zapalne??
 
Do góry