reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

tak was podczytuje ale jakos weny nie mam na pisanie...ciagle tylko ziewam...zjadlabym cos ale nie wiem co... jakies pomysly?? wczoraj mi sie chcialo czegos do kawki o kolorach rozowym i cytrynowym:eek: i emek mi upiekl tarte cytrynowo malinkowa hehe:-D a dzis bymcos pikantnego zjadla...hmmm....ohhhhh
 
reklama
vetka sto lat sto lat i dużo prezentów w postaci ksiażek medycznych żebyś dużo czytała i nam sie tu wymądrzała bo my tak to lubimy i zdrowej Nadusi

co do kegla to wam powiem że w trakcie przytulasków sie najlepiej ćwiczy:-D

ale sie wpieniłam wybrałąm pościel patrze a gości zakończył aukcje i zrobił nowe o30zl droższe!!!! ale sie wnerwiłąm i zamówie gdzie indziej!!!
 
Vetko - najlepszego!!
tort.jpg
:-)
 
Buziaczek, ja właśnie robię budyń czekoladowy. Pomijam, że dzisiaj pożarłam całą czekoladę mleczną. Ważę już więcej niż mój eM.

Co do Kegla to też czytałam, że najlepiej w trakcie sikania, tak jak Vetka pisze, tylko krótko, a poza tym można także później w innych miejscach ćwiczyć.
 
A co u Milutka nadal w 3paku? JA dziś znów skurcze miałam wiec leże i odpoczywam, nie wiem co z czopem bo coś białego wyleciało w ilości ponadprzeciętnej...:eek: NIe wiem co to, wody nie odeszły, po nospie, magnezie i leżeniu skurcze zelżały ale mój stan umysłu od 3 dni pozostawia wiele do zyczenia...ciągle mi sie płakać chce a to podobno tez syndrom zbliżającego sie porodu...jestem jakaś zaniepokojona...ech.......:zawstydzona/y:
 
magnolia ja dzis bylam u lekarza i np on mi powiedzial ze juz jestem na tym bezpieczniejszym etapie i nie trzeba si obawiac wczesniejszego porodu, dzidzius juz jest rozwiniety na tyle ze latwo mu bedzie sie przystosowac . Powiedzial na swoim przykladzie ze sam ma corke teraz ma 26 lat ktora sie w 30 tyg urodzila i jest zdrowa jak ryba:)twoja ciaza jest jeszcze starsza od mojej wiec nie becz bo ja tez zaczne. nie boj sie damy sobie rade:)

asco - jakos mnie dzis na slodkie nie bierze:-pzrobilam sobie zapiekanki takie z salami serem i pomidorem aha i z ketchupem:) o tego mi sie chcialo...albo pizzy:) ale sama nie zjem wiec nie zamawiam...a do tego fanta...allle zdrowo...:-) ale na obiadek zrobilam rosolek wiec przynajmniej to bylo zdrowe:)
a co do wagi to ja mojego emka 106 nie pobije bo to byly pilkarz i ma uda jak ze skaly a teraz jako kucharz pracuje i ma 190 cm wiec jeszcze mi do niego brakuje:)lepiej zebym go nie gonila:-D
 
Ostatnia edycja:
buziaczek ma racje po 30tyg to juz nie jest problem dziecko daje sopbie spokojnie rade wiec nie martw sie magnoliaa ;-) noworodek urodzony w 36tc jest juz "normalnym"noworodkiem
 
magnoliaa nie gratulowałam jeszcze super zdanego egzaminu:-) zdolniacha z Ciebie ale i ryzykantka:tak: leż i wypoczywaj, ale tak jak dziewczyny piszą jesteś zaawansowaną ciężarówką więc nie ma takiego strachu - oczywiście niech maluch spokojnie siedzi i nie wychodzi póki ma na to czas:-)
also mnie jeszcze brakuje do emka jakieś 4 kilo, ale jak obserwuję to ja tyję a on chudnie, więc do końca ciąży mogę go jeszcze prześcignąć;-) ostatnio rzucił mi hasłem, trzyma rękę na moim udzie i mówi " wiesz jak na ciężarną to ładnie wyglądasz" pytam " a co to ma znaczyć, że ciężarne brzydkie są?" a on " no nie, ale czasami kobiety dużo tyją, a Ty masz takie zgrabne nogi":-D no cóż pomyślałam zgrabne to pojęcie względne;-) ale jak tak uważa, niech mu będzie...
 
reklama
Witam się dziś dopiero miałam czas żeby was poczytać i tyle do nadrobienia ....

Malina ty aparatko!!! :-D moja teściowa królika odkurza jak się leni, też ubaw mają po pachy, ale się uśmiałam jak przeczytałam o twoim psiaku

Madzikm to widzę ,że nie tylko u mnie tak spokojnie :baffled:.............i beztrosko czas płynie, ale od dziś zwalniam ... :tak:

Fifronka z tego co się orientuję to DB ma jedną z lepszych ofert kredytowych na rynku - braliśmy kredyt 5 miesięcy temu i powiem ci że gdyby nie to, że nie wydłużyli nam okresu kredytowania to wzięli byśmy tam, a tak zostaliśmy skazani na kredyt rodzina na swoim - mało opłacalny po czasie jak kończą się dopłaty więc będziemy od niego uciekać w siną dal jak tylko będzie możliwość

Scarletka trzymam kciuki żeby wszystko się w rodzince ułożyło i dzidziuś okazał się zdrowy &&&&&&&&&&&&

Vetka wszystkiego naj! naj! naj!
tort-urodzinowy.jpg

No i zapomniałam co jeszcze chciałam napisać :sorry:
Pozdrowienia od Milutka!!!!!!!!!! Coś ma chyba problemy z netem o ile dobrze zrozumiałam :sorry:i nie może nas czytać, w poniedziałek przyniosę newsy prosto z naszej porodówki od samego Milutka :happy:

AAAAAAA już wiem Futrzaczku nowy awatarek - super!!!! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry