reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

Ewi, a sprobuj taka maske
loreal-absolut-repair.jpg
Ja uzywam szampon z tej serii juz drugi rok (nie mam zadnych problemow z rozczesywaniem wlosow), maske stosuje po farbowaniu zazwyczaj. Nie sa to zbyt tanie kosmetyki, ale dla mnie super. Kolezanka tez sobie chwali :-)

Podczytuje Was, ale nie mam jakos sily pisac. Ostatnio bym tylko spala... Nad ranem wstaje raz do lazienki, ogolnie szkola i nic sie nie dzieje. Power do prania i prasowania mi przeszedl. Dzis rano bolal mnie brzuch jak na okres, wysypka przeszla, ciezko mi sie ubrac ostatnio. Maly lobuzuje, liczyc ruchow nie musze :-)
A wy jeszcze sie trzymac i nierozpakowywac :-)

Faworka bym zjadla...
 
reklama
czesc laseczki ja dopiero teraz mam chwilkę od rana samopoczucie do kitu brzuch ciagle obolały i twardy miałam kilka skurczy co 25 min ale przeszło i mam nadzieje ze jeszcze tak chwile zostanie choc mój mąz mówi ze synus tez sie szykuje do wyprowadzki tak jak my ahhaha

Scarletka- tule mocno i trzymam kciuki zeby z dzieciastkiem szwagierki było wsio ok poki nie ma pewnosci na 100% tylko przypuszczenia nie ma sie co martwic głowa do góry:tak:,a mi czop tez jusz kilka dni temu odszedł tzn czesc ale nie był niczym zabarwiony.........
Ewe- ciesze sie ze u was szystko idzie ku lepszemu oby tak dalej;-))
Ola- no własnie czemu ty tak daleko mieszkasz ja bym sama przed porodem na jakis fryz sie skusiła hehhe i tak pewnie cos wykombinuje zeby lepiej sie czuc jadąc rodzic:-D
Futrzak- ja jakos po zdjeciach z:ninja2: nie zauwarzyłam zebys jakas grubsza była:eek: przed ciążą wydaje mi sie normalną wage miałas wiec tu nie sciemniaj......


hahah zaraz mi sie przypomniała jak Wiki rodziłam to przez całą ciaze paznokci nie malowałam bo mi sie nie chciało a dzien przed porodem sobie pomalowałam to maz do mnie co ty na porodówkę pzaury robisz hahah a ja do niego no a co przeciez jade rodzić a nie na wykopki ahhha
 
Matko jedynaaaaaa!!!!! zaraz coś rozwalę! albo kogoś!

Przepraszam, ale dzisiejszy dzień jest totalnie do pupy delikatnie mówiąc i nie mam już na nic siły. od rana same nerwy, brzuch twardy a mi się ryczeć chce tylko. Ludzie potrafią być naprawdę debilami, a te cho**rne instytucje takie jak poczta polska i nfz powinni zamknąć, zakopać i zniszczyć wszystkie dowody ich istnienia! Przepraszam, wiem, że macie najbliższych którzy tam pracują, ale czasami mam wrażenie, że ktoś tam się na mnie uwziął;/ nie gniewajcie się, że moje frustracje wylewam właśnie tu, ale jak słyszę od emka "no ale czym Ty się przejmujesz??" to mnie jasny piorun trafia;/
 
Hej laseczki-marcóweczki
dopiero wróciłam z pracy, ale już odpowiadam Scarletko.
USG genetyczne wykazuje tylko zwiekszona mozliwość obecnosci wad genetycznych. Aminopunkcja daje 100% pewność co do tzw. trisomii (np. zespół Downa). Inne wady, które nie dotyczą liczby chromosomów są trudne do wykrycia podczas aminopunkcji bo trzeba troche inaczej barwic chromosomy i analiza trwa dłużej niz ta dotycząca jednynie liczy chromosomów. Tak naprawde twojej szwagierce nie pozostaje nic innego jak czekac na wynik aminopunkcji.
Co do czopa to jest to galaretowaty twór, miękki i tak jak ci gino powiedział może odchodzic etapami, nawet juz 4 tyg przed porodem. Mi odszedł na 72h przed rozpoczeciem akcji porodowej mimo brania wtedy fenoterolu i to w duzych dawkach.
Co do ćwiczeń mięśni Kegla to wykonuje się je juz przed porodem by je uelastycznić i by były prężyste. Najłatwiej cwiczyć w toalecie (przepraszam za dosłowność weterynarza) - robiąc siku. Poprostu wstrzymuje sie sikanie na pare sekund i puszcza, nawet kilka razy jesli siuśków w pecherzu jest dużo
Reszte laseczek-marcóweczek pozdrawiam w dniu swoich 33 urodzin:)
 
Ostatnia edycja:
VETKA - STO LAT!!! A przede wszystkim spełnienia marzeń i w miarę terminowego rozwiązania :-) :tak:

A ja czopa nie widziałam na oczy w 1 ciąży :-p wody też nie chciały odejść i mi pęcherz przebijali :tak: a tak się stresowałam i co noc sprawdzałam czy łóżko suche...
 
Vetka wszystkiego najlepszego:)***

Agacina jak mi się skończy ta co mam to kupię tą co Ty;)

Ola to ja tak mam ze 15cm ładne a reszta sianko:( musiałabym chyba krótko obciąć a nie wyobrażam sobie siebie z krótkimi!!!

Pastusia niestety polskie instytuacje takie są, swoje trzeba odczekać, wykłócić się i nawet to że się jest w ciąży w niczym nie pomaga bo panuje znieczulica!
 
vetka- sto lat


a ja sie ciesze jak głupia bo własnie sprzedałam swój kolejny obraz tra tra tra lalala:-D:tak: i bedzie na zasłonki do sypialni:-p


i zdazyłam udzielic porady dziewczynie która pierwszy raz w uk w ciąze zaszła jak tu jest :sorry:
 
reklama
Ewi, i szampon tez polecam :) kupowalam na allegro taka duza butle i tylko tego uzywam. Intense repair tez jest dobry (odzywke mialam).

Pinka, to Ty malujesz?? a co? Ja szukam jakiegos fajnego obrazu do sypialni. Najlepiej akt...
 
Do góry