reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Papciu oj oby tego tesciowka nie przeczytała;)moja moze brzydka nie była bo i szczupła(45kg) i czarne krecone włosy miała ale teraz wazy co najmniej 100kg:)no ale nie narzekam bo jest całkiem miła dla mnie,jestem jej niedoczekana coreczka;)
Fifrus jak moge doradzic to jesli dadza Wam kredyt w euro to bierz,jest stabilniejsze i pewnie niedługo bedzie nasza waluta.Powodzenia:)

Jutro wpada do mnie znajoma na włosky wiec pojawie sie na BB dopiero popołudniu;)trzymajcie kciuki zebym sie dzis wyspała i rano dobrze sie czuła;)
Kolorowych snow mamuski:)
 
reklama
ola - to kolorowych snów:-D

ja akurat na kredytach i bankowości sie nie znam:-) wiem tylko że z tym Euro to wcale nie wiadomo jak będzie gdy wejdziemy już do strefy euro:-) np w DE euro dało popalić ludziom... a jak rozmawiam ze znajomymi z tej branży albo oglądam programy na te tematy to nikt nie jest w stanie powiedzieć jak to będzie z tą stabilnością i opłacalnością zaciągniętych już wcześniej kretytów...
 
No własnie dziewczyny... ciężko przewidzieć, co sie bedzie działo przez 30 lat. To szmat czasu. No ale wyboru nie ma, bo kredyty w PLN są zdecydowanie za drogie.

Oluś dobrej nocki :)
 
Pinia nie kupiłam jeszcze, bo się z domu nie ruszałam, jutro jedziemy do mamy na obiadek, to zajrzę do apteki :) A Ty popijasz już??

Futrzaku fajoskie masz foto w avatarku ;) Mnie się chyba pierwszy różowy najbardziej podobał ;)

Cliford a co to za magiczne gacie??

Ewe schowaj małej tą główkę i trzymajcie się jeszcze :)

Papcia najsłodziachniejsza jesteś :* Jak tam nawrócony mąż?? Trzyma tak dalej?? Mój się chyba nocną akcją przejął, bo kiero chciał mu na jutro wyjazd dołożyć, to odmówił - szok! No i powtarza, że weźmie to 2tygodniowe zwolnienie bez mrugnięcia okiem ;)
Teściowej Ci nie zazdroszczę, niezła lola ;) Oby nie miała tyle wredności co kilogramów ;)

Fifronku my w czerwcu wzięliśmy w EUR, bo wydawało się stabilniejsze, a raty bywały o 50zł niższe po wakacjach, ale teraz tak o 50zł wyższa wychodzi (od tej obliczonej przez doradcę).. Wzięliśmy euro, bo w złotówach za duża rata, a metraż przekraczał dopuszczalny w tym "rodzina na swoim" i na chłopski rozum sobie wytłumaczyliśmy, że lepiej przewalutować z PLN na EUR, niż z CHF na PLN i potem EUR, ale i tak nas orżną jak przyjdzie co do czego więc chyba wszystko jedno ;) I tak nikt nic nie wie.. A znasz się na OFE???? Bo bym miała pytanko..

Pastelka fajny zestaw jedzeniowy :D Przez Was i ja się robię głodna, a wszamałam prawie całą czekoladę i pomarańczkę, zgaga pali niemiłosiernie ;p

Jasiowi chyba spodobała się pomarańczka, bo przebiera pytkami jak szalony :) Jak ja kocham te pytki :*
 
Ostatnia edycja:
no to Malinka wsuwaj ;p
a ja zglupiałam i oglądam filmiki z porodów
dobranoc

a teraz idę na allegro, co by się koszmary mi nie śnily heh
 
Ostatnia edycja:
Cliford, ja pożarłam 3 kanapki z serkiem Brie. Przytyłam już 16 kg, nie przejmuję się za bardzo tym, myślę, że do 20 kg dobiję. W pierwszej ciąży też mniej więcej tyle przytyłam i bardzo szybko schudłam. Ostatnie 5 kg dość długo nie chciało mnie opuścić, ale w końcu poszło, bez żadnych dodatkowych diet. Na początku byłam na diecie, bo karmiłam, a potem nawet jak karmiłam a Ignaś był większy to już jadłam praktycznie wszystko.

Babeczki ja lecę się kąpać i spać, bo już zmęczona jestem. Do jutra :).
 
Witam was MARCÓWECZKI...PASTELA-dzieki,jak tylko dzis zalatwie net bezprzewodowy to bede tutaj z wami-pewnie miedzy badaniami-aż strach,tam jest tylu studentów,ktorzy chyba bedą sie na mnie uczyc hihihih...no cóż-poświęcam się nauce...
 
reklama
Witam, M kompa okupował a tak chciałam wczoraj z Wami posiedzieć:tak: za to mam na pierwsze 3 tygodnie wsio poprasowane i do torby Pawełka spakowane do szpitala:tak::cool::cool:.
Pinka - zauważ że przed ciążą nie byłam taką szczuplutką dziewczynka jak większość marcjanek:-D więc moje +7 to pewnie jak u szczuplejszych +15 :-D
Zamilcz kobieto;-) a co ja mam powiedzieć:sorry::confused2::confused2:.
Bosa, Ewi, Trzebiska i reszta Marcjanek - co z Wami?
 
Do góry