reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Papciu Ty to masz super podejscie do siebie;)
Futrzaczku,Also ja tez głodna na okragło:(a jeszcze jak mam wybor i duzo wszystkiego niczego sobie nie odpuszcze i jem ,jem ,jem... dzis juz zjadłam dwie kolacje-mleko z makaronem,dwie kanapki i sałatke sledziowa w sosie musztardowym aaa i zapomniałam poł kilo lodow:(
Ewe nie spiesz sie z porodem;)
Cliford skrocenia zajec zycze;)
Milutku moze jutro to przeczytasz;)trzymaj sie kochana,pogłaszcz brzusio odemnie,i nie słuchaj swojej sasiadki bo to zle wpłynie na Ciebie:)buzka:)
 
reklama
hahahaha, papcia dobre ;D a jak teściowa była młoda, to też była brzydka? :p ja muszę przyznać, że moja to niezła laska była
 
Hej dziewczyny.

Ciężko was nadrobic, jak tylko tak z doskoku się zagląda. Przeczytałam tylko 4 ostatnie strony i widzę, że sporo mnie ominęło.
U mnie właśnie skończyła sie kontrola US, ale w zamian zajmuje sie wyborem kredytu mieszkaniowego. Strasznie ciężko jest podjąć tak długookresowe i niemałe zobowiązanie. Właśnie stoje przed dylematem EUR, czy CHF??????? Głowa mi od tego pęka.
Ale na początku przyszłego tygodnia chcemy juz podpisać ta umowę i zacząć dalsze formalności.

No ale teraz postaram sie chociaz czytac was bardziej regularnie.

Trzymajcie nogi jeszcze razem i się za szybko nie rozpakowujcie!
 
ale co wy szkarada jakich mało tylko szczupła była a teraz to 150lekko waży mój m mówi że jest identyczna jak lama pokutoniona tłusta i chodzi jak kaczka
 
reklama
Do góry