reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

:sorry:ja własnie zrobiłam sałatkę:tak::tak: pomidorek ,ogórek kiszony,cebulka i smietana:-D mniam mniam a i do męża zadzwoniłam zeby przytachał mi białą czekoladę bo mnie naszło:eek:

Futrzak- ty mozesz jesc ile wlezie jak masz tylko 7 na plusie

Erwina-trzymaj sie i jak by co to dawaj znac co tam u was ok??? a który tydzien to u ciebie???

Aslo- ja tez ciagle jem:sorry: ciekawe ile teraz mam na plusie bo ostatnio było 14kg
 
reklama
ALSO powiem tak-w 26 tyg okazalo sie ze mam cukrzyce ciazowa i dosyc ze przytylam wtedy tylko ok 8kg to teraz bedac na diecie cukrzycowej schudlam juz 3kg przez 5 tyg.jesc musze z umiarem -czesto a malo no i zero slodyczy...jeden plus-po porodzie nie bede miala czego zrzucac,ale dieta a jest uciazliwa ale mozna zyc z nia i nie głodowac...
 
Mmmmmmm.....Pinka...a o tej sałatce to musiałaś wspomnieć :-)


Dobra kochane....ja lecę się położyć bo siedzenie dziś nie bardzo podoba się Synkowi...czuję jak się wierci baaaardzo nisko więc chyba mu nie wygodnie ...

SPOKOJNEJ:-D i przespanej nocy !!!! I bez żadnych akcji porodowych mi tu!!!!

Do juterka choć pewnie zerknę do Was tylko na chwilkę rano bo później nieszczęsna szkoła:baffled:
 
Ostatnia edycja:
PINKA 25-ja koncze 31 tydz a wiec w 32 mnie poloza,cesarke bede miala w 38 tyg czyli jakos w polowie marca-ok 14ego.wiesz-ja jestem po paru niepowodzeniach takze teraz mam ostatnia szanse-no i niezly bagaz nerwow...
 
witajcie

eMek przyniosl mi lapka i po toalecie wiecozrnej i obchodzie jestem :-D zdaje realacje a wiec mam kroplowki z magnezem od wczoraj non stop po badaniu gin wyszlo ze szyjka jest miekka i krotka i lekarz wyczul w trakcie badania glowke malej :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: ulozona jest glowka do dolu ;-) zostaje do poniedzialku i zobacza jak ta szyjka i powinni mnie wypuscic :sorry:
 
Ewe - to trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:-D

Pinka
- zauważ że przed ciążą niebyłam taką szczuplutką dziewczynka jak większość marcjanek:-D więc moje +7 to pewnie jak u szczuplejszych +15 :-D
 
jestem w końcu dobiłam do was

Cliford jak to możliwe że poskładane i poprasowane jak wczoraj pisałaż że nic a nic jednak helikopterek to ty masz:)

Ewe uuuuuu aż taka krótka ta szyjka ja bym chyba nie poszła do domu trzymałabym sie blisko szpitala

Futrzak jak to nie najszczuplejsza takie są najpiekniejsze nie wiedziłaś? spojrz na mnie 90kg i jaka jestem słodziachna
 
reklama
Do góry