reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

pabella współczuję,my bez cieplej wody i ogrzewania byliśmy do dzisiaj. A co dopiero bez toalety.. życzę żeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy
 
reklama
ja padam na pysk czuje sie dziś jak by mnie walec przejechał mialam isc do pracy ale nie poszłam bo ledwo na nogach stałam słabo i niedobrze mi sie robiło do tego ten ból glowy i mroczki przed oczyma jakis koszmar dosłownie teraz juz troche lepiej ale jestem jakaś taka osłabiona...........

Cliford- ja tez jak niose zakupy to brzuch automatycznie sie napina ciagnie w dół i okropnie boli:-:)-( wiec wiem co czujesz...........
Olcia- dzieki mnie tez te kolorki sie podobaja do sypialni a ty zamiast odpoczywac to jeszcze gotujesz oj oj

Malinka-ehhehe mały juz niedługo będzie sie do was normalnie przytulał:tak::tak: a ty w koncu kupiłas te herbate z lisci malin???????
Pabella- to nie za ciekawie z ta wodą cholipa:sorry: trzymam kciuki zeby jednak jak najszybciej sie pojawiła bo poród tuż tuż.............
Agnes- ja tez długo sie zastanawiałam nad kolorem w koncu sie zdecydowałam:tak::tak:
mangolia- to koniecznie daj znac jak bedziesz po wizycie ok???

mój synek wywyjal dzis tak w brzuchu ze w pewnym momęcie myslałam zaraz mi brzuch peknie oj ale bolało strasznie teraz sie uspokoił ale co dał matce popalic to dał
 
Słuchajcie, coś przegapiłam z tym wątkiem ze szpitali, ale pewnie dlatego, że głównie jeśli jestem to na wątku głównym. A powiedzcie mi jeszcze był też wątek Niny, którego teraz nie widzę, on jest gdzieś przeniesiony czy skasowany?
 
No właśnie niekŧórzy wrzucają wszędzie gdzie się da jakieś ogłoszenia. Przyznam się, że też napisałam o moim sklepie na innych wątkach, ale na głównych a nie na wszystkim co możliwe. Wszystko z umiarem a nie na chama.
Jeśli chodzi o Ninę to kącik zadumy chyba rzeczywiście jest odpowiednim miejscem.

Powiem Wam, że tutaj jest naprawdę mega porządek na marcówkach, aż w szoku jestem, oczywiście w pozytywnym szoku :).

Jakaś jestem dzisiaj osowiała szczerze mówiąc. U nas już -6,5 stopnia, cholera znowu się zimno robi.
 
idę jakiegos filmu poszukac na tv
marudna dalej i z fochem ...


Milutku - pozdrawiam i współczuję nowej współlokatorki na sali, niech juz minie jej ten pechowy tydzien, sama bym zwariowała raczej po takich przezyciach. Trzymaj się ;)
 
życzę wam kolorowych snow.ja dzis jestem wykonczona tym faktem ze musze juz isc w poniedzialek lezec na oddzial i czekac-wiem to dla dobra małej.a tak sie balam poczatku ciązy a tu macie-koniec tez nie łatwy...ale na wiosne wróce juz do domu nie sama....to bedzie cudowne...pozdrawiaski grubaski-tak cos do rymu...
 
Futrzakowa, ja jestem non stop głodna, hahah, chyba taki nasz teraz urok. A najśmieszniejsze jest to, że ostatnio nie tyje w takim zastraszającym tempie jak jeszcze niedawno, tak pół kg na tydzień, a wcześniej było 1 kg, haha. Właśnie się zastanawiam co dzisiaj pożreć :D.
 
reklama
Futrzaczku...zmieniłaś Avatarka i kurcze zanim się zorientuję ,że to Ty to mijaaaaaaaa :-) głodna powiadasz...ty masz tylko +7 więc możesz szaleć ja już dziś zakupiłam majtki wyszczuplające po porodzie bo jak tych kilosów zbędnych nie zgubie to się powieszę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D

Also...a Ty co zamierzasz wszamać??

Za mną chodzi pizza ale dziś już odpuszczę....:eek:
 
Do góry