reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hello mamuśki!!!

Od rana powojowałam trochę na mieście...dokupiłam wypełnienie pościeli dla Wiktora i sobie gatki wyszczuplające na zaraz "po" ;-) i powiem szczerze ,ze to dźwiganie ( bo jeszcze zrobiłam zakupy typu jogurty,serki itd do domu) na dobre mi już nie wychodzi:no::no: brzuch ciągnie...ale Wiktor bryka więc choć tu jestem spokojna...

A Wy się tak kochane nie rozkręcajcie z tymi porodami bo zawału dostanę ...jeszcze mamy do cholibki czas!!! Czy nie????!!!!:sorry::sorry::confused::confused::hmm: człowiek chciałby się spakować patrząc na to wszystko ale kurka torby nie mam:eek::eek:

Dobra lecę jakiś obiad zrobić bo zaraz reszta towarzystwa się zjawi.....


Papciarku
...ale kochana ja mam już wszystko poprane i poprasowane i poukładane :tak:;-);-)

Malinka...wow ale emocje tu wczoraj zapewniłaś co niektórym :-) może dobrze ,że nie wchodziłam bo sama bym urodziła:-D

Koncia..jak tam egzamin?? głowa do góry - szkoła to tylko szkoła ;-)

Erwina
...no to powodzenia i staraj się wypocząć przez ten czas!!

MAgnolia...no widzę ,że i Twoja dzidzia niecierpliwa;-)....odpoczywaj i wrzuć na luz z tą szkołą!!!

Agnes...Ty się tak nie śpiesz tylko trzymaj to swoje szczęście w sobie jak najdłużej!!:tak:;-)

MAdzkim..niestety wczoraj nie było ziemniaków :-( gdyż ani jednego się nie stwierdziło ...zaś dziś pyzy ze śliwkami i cynamonem ;-)
 
reklama
Dla odmiany dzis mnie brzuch boli i twardnieje,jak leze jest lepiej a jak tylko wstane to zaraz tak jakby mi go ktos od srodka zasysał.Mimo wszystko udało mi sie złozyc choinke i teraz gotuje kopytka.

a czy ktoras nasza moderatorka widziała co jest na watku wiadomosci ze szpitali?
 
Wredniak dobrze, że z mamą lepiej, nie denerwuj się :*

Also nie dzwoniłam, jutro mogę iść jakby co.. ale jest ok :)

Papcia prasuj prasuj śpiochu ;)

Koncia to duża zaleta jak umiesz się tak zdystansować i wyluzować, a wychodzi tylko na dobre - super!!

Wierka tylko niech znowu Cię nie rozłoży, weź za wczasu jakiego czocha albo inne zdrowe cudo ;)

Clifordzik jak Ty jeszcze masz siłę latać po sklepach, to masz czas ;) Dla mnie wyczynem jest zejście po schodach i dojście do auta, sapię jak parowóz hahahahaha

Olusia daj się mężowi wykazać, a sama odpoczywaj i oddychaj :*

Marta dołączam do dziewczyn - usuń proszę izeczkę z porodówki i tą białą panią powyżej ;)

A ja się objadłam jak smok ;p Jasio pofikał, a jak tata dawał mu buziaka to wycisnął w to miejsce kolanko do całowania :)) Czuję, że będziemy mieli niezłego przytulaska, wystarczy, że położę rękę na brzuch to się zaraz wtula i wypina ;)
Wyprawa do teściów odwołana, nie mam siły, eMek pojechał sam na chwilke..
 
Ostatnia edycja:
Vetko fenoterolu ani innych Bagonistów powiedzieli ze nie dadzą bo moja szyjka już sie skróciła i jakby coś sie działo to macica potem mogłaby niezareagować poprawnie, też mi się wydawało ze zaordynują ale lekarz wyjaśnił mi dlaczego nie.
Póki co 5 z egzaminu dodało mi sił:-D ale nie na długo bo teraz znów leże i mam skurcze:wściekła/y: ale wziełam znów nospe i Mg jak nie prezjdzie znów na KTG pojade....Ech...Ps. te skurcze nie bolą jakoś masakrycznie wiec sie za bardzo nie martwie...:baffled:
 
:ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2: Mam pytanie...
Szukam polonistki ;D lub mamy, która zna się na bajkach terapeutycznych


Gratulacje 5 magnoliaa!!!:laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Olu dopiero siadłam bo wcześniej na wizycie byłam;-):tak:. Porządek zrobiłam i PW wtrącającym wysłałam :angry:. Następnym razem dawajcie takiej ostrzeżenie (karteczki pod profilem danej osoby) i oznaczcie jako SPAM;-):tak:.
Magnoliaa, gratuluję świetnej oceny i widzisz, nie trzeba było się denerwować;-):-).
 
reklama
Dziewczyny wy mnie nie straszcie, błagam, żadnymi akcjami porodowymi. Przecież lutego jeszcze nawet nie ma :sorry: Już porod Migotki dał mi mocnego kopa w du..ę i ostro wzięłam się za przygotowania, ale chyba jeszcze nie jest mi to pisane, bo od wczoraj jesteśmy bez wody :szok::wściekła/y: AAAAAAA!!!!! W domu nic zrobić nie mogę, nawet lenić się na kanapie, bo przecież od toalety też jestem odcięta.. No to spędzam większość dnia w miejscach publicznych.. Administracja udziela jedynie informacji, że wody nie będzie do odwołania.. Ech, chyba przyjdzie mi się wyprowadzać z Wrocławia do mamy..
 
Do góry