reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam!
ale Wy dostarczacie wrażeń:-D ja to po tych Waszych rewelacjach ze szpitalami w końcu zabrałam się za pranie, jutro bedzie akcja prasowanie:-)
Hars dobrze że już w domku, wypoczywaj jak najwięcej:-)
Ewe kochana trzymaj sie dzielnie i nie wypuszczaj maluszka;-)
malinaa wiem ze jestes już przygotowana, ale poczekaj z witaniem Jaśka jak M. będzie w pobliżu;-)
magnolia trzymaj się jak najdłużej w dwupaku, ale szczerze mówiąc to chyba ten egzamin dzisiaj to lekka przesada, jak Twój stan jest taki zaawansowany;-) wiadomo że lepiej pewne rzeczy pozamykać zanim się dzidzius urodzi, ale żeby czasem się nie urodzil ze stresu na uczelni;-)
Ona aż mi się buzia roześmiała jak przeczytałam o tym że pogodziłaś się z mamą:-) ciesze się ze wszystko wyjaśnione:tak:
Milutek ścikam i życzę aby dziewczynki póki są w brzuszku rosły jak na drożdżach:-)
madzikm ja dopiero piorę ubranka po Hani:-D ale zaraz pobuszuje po allegro i zamówię niezbędne minimum, bo zaczyna pomału być gorąco na marcówkach;-)
co do obiadku to chyba ziemniaczki, jajko i szpinak :tak:
miłego dzionka, uważajcie na siebie i bez niespodzianek mi tutaj:-D
 
reklama
Ojoj co tu sie działo w nocy? i mnie to wszystko omineło?
Malinus Ty sie tak nie denerwuj bo faktycznie zaraz urodzisz;)ale w zasadzie Vetka ma racje ze juz mozesz;)trzymaj sie ,buzka;)
Magnoli dzidzia najwazniejsza wiec zastanow sie czy warto isc do tej szkoły:)trzymaj sie dzielnie.
Pinus mnie tez dzis głowa boli chyba za długo spałam albo przez zmiane pogody

U mnie dzis pieknie za oknem ,niebieskie niebo ,słoneczko razi po oczach,nie zazimno ale coz ztego jak ja sie kijowo czuje.Wczoraj cały dzien bolał mnie brzuch a dzis głowa,dobrze ze noc chociaz dobrze przespałam.Musze wkoncu schowac te swiateczne pierdołki i zabrac sie za dzieciece fatałaszki bo jeszcze mnie wezma na porodowke wczesniej i co wtedy;)
Wczoraj kumpela przyniosła mi cała wielka siate ciuszkow od znajomej,same slicznosci i tylko za karton piluch i chusteczek;)miły taki gest;)
Na obiadek dzis kopytka ale jeszcze nie wiem zczym...
 
Pinka nie, nie dowcipnie, tylko na usg, jak mierzyła jaki duży synuś, to główki nie mogła dobrze zmierzyć, bo bardzo nisko była
No pochwal się nam jaki kolorek wybrałaś :rofl2:

Ola to wyślij tej pogody troszkę do nas, bo u mnie brzydko, szaro i zimno, w deprechę można popaść :baffled:

u mnie dzisiaj pomidorówka a na drugie mielone, ziemniaczki i buraczki, już się głodna zrobiłam :-p
 
ola - faktycznie jest pieknie na dworze...ale troszkę zimnawo jest:-D przynajmniej ja się zdziwiłam jak wyszłam z psem i nie wzięłam rękawiczek:-) ale przyznam że miło jak budzą promienie słońca:-D super że dostałaś siatę śliczności :-) ja mam plan wszystko poprać w ciągu tygodnia ...mam nadzieję że się uda:-D
a w weekend kupie chyba kosmetyki i wszystko co potrzebne do szpitala:-) gosh... trzeba działać:-D
 
Agnes- aaaaaaaa juz myslałam ze załapałaś sie na dowcipne heheh

o kolory w pokoju mniej wiecej takie

meble ciemny brąz z dodatkami jasnej zieleni i kolorku teal:tak:

pok
 
Agnes- aaaaaaaa juz myslałam ze załapałaś sie na dowcipne heheh

o kolory w pokoju mniej wiecej takie

meble ciemny brąz z dodatkami jasnej zieleni i kolorku teal:tak:

Zobacz załącznik 321676

bardzo ładne:happy:, fajnie sobie tak urządzać domek od podstaw :tak:, chociaż ja to taka niezdecydowana jestem, że napewno trochę czasu by mi to zajeło żeby coś wybrać
 
reklama
u mnie dziś w menu ryba po grecku z ziemniakami,zachcianka mojego synka
a u mnie pierogi z serem...oczywiście obficie polane śmietana:-D
u mnie dzisiaj pomidorówka a na drugie mielone, ziemniaczki i buraczki, już się głodna zrobiłam :-p
U mnie obiad gwizdany:-p:tak::-D:-D, M z bratem:confused2: grochówkę obalili a ja kromkę chlebka i herbatkę rozpuszczalną żeby mniej na wizycie ważyć:-p;-):tak::-D:-D a potem jakąś pizzę może się pokuszę:dry::dry::rolleyes2::rolleyes2:....zamówić:-p.
 
Do góry