reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hejka, widzę, ze coś zaczęło się dziać na naszym marcjaskim forum, już niedługo wszystkie będziemy się rozpakowywać.

Wczoraj mi koleżanka powiedziała, że już mi się brzuszek obniżył, też mi się tak wydaje, chyba dlatego te skurcze miałam
A na badaniu usg lekarka nie mogła główki zmierzyć, bo mówi, ze już bardzo nisko :szok:

Malinka cieszę się, że u Ciebie wszystko ok, i nie przejmuj się, panika w takich sytuacjach to normalka

Magnolia odpoczywaj jak najwięcej, zakupy rodzinka zrobi i porządek też, a Ty się oszczędzaj, żeby maluch jeszcze w brzuszku posiedział troszkę

Ja już prawie wszystko skończyłam a propo wyprawki, jeszcze tylko jedno pranko i prasowanko i gotowe, dzisiaj ostatnie zakupy i kończe pakować torbę do szpitala a potem moge rodzić :-p
 
reklama
Witam mamuśki
Nie było mnie tu wczoraj a widzę ze z dnia na dzień robi się coraz goręcej.
Ja niestety dalej walczę z przeziębieniem,boli mnie gardło,z nosa się leje a wczorajszy cały dzień spędziłam w łóżku,do którego właśnie wracam.Na szczęście humor zaczal mi dopisywac.
Malina u mnie 1-wszy poród zaczął się lekkim krwawieniem i lekkimi bólami,trwało to cały dzień od 5-tej rano a do szpitala pojechałam dopiero o 22.00 bo zaczęłam dużo krwawic i to mnie wystraszyło a jak się na miejscu okazało to miałam dopiero 2cm rozwarcia..Za cały dzień!!
 
ja od 7 nie spie, prawie nie spalam...i znow wydaje fortune na duperele typu rolety, dywaniki itp.... Chyba sie w lepetyne puknac musze, chociaz nie powiem- po szpitalu i wczorajszej akcji juz w ogole mi sie chce urzadzac ;)
 
boszeee doczytalam was w koncu od momentu jak poszlam spac tyle naskrobane:-)
no niestety chyba juz powolij wszystkie nas bierze...bo po kolei szpitale zwiedzamy na dluzej niz pol dnia....
magnolia - nie przemeczaj sie jeszcze maszczas na porod:tak:
malina- jakby cos sie dziala to korzystaj jak maz jest w domu :tak:
milego dzionka!
 
Hej laseczki-marcóweczki
Malina-spokojnie możesz już rodzić więc bez paniki:-), bardzo dobrze na róznicowanie skurczy przepowiadających robi ciepła 40-50 min kapiel. Ja w poprzedniej ciąży taką wziełam bo wydawało mi się że mam przepowiadające w wyszłam po kapieli z akcja skurczową regularną co 3 min. A mąż zdąży dojechać - pierwiastka rozwiera się ok 1 cm na godzinę
Magnolia - i bez fenoterolu cie wypuścili? co mi sie wierzyc nie chce...
 
dzien dobry


ja z kawa w szlafroku:tak: łeb mi dzis pęka dosłownie niby w nocyspałam ale czuwałam nad Malina kiedy urodzi hahah,jakie to męczące było hahah Malina bedziesz miala poród zbiorowy coś mi sie wydaje:-p:-p

Scarlet- to takiego porodu jak w snie ci zycze:tak::tak:
mongolia- wiec uwarzaj na siebie jeszcze tydzien wytrzymaj:dd
Marta- to koniecznie czekamy na wiesci co tam u Pabla słychac....
Agnes- czyż byś była nstepna??? a jak ona ci chciała główkę zmierzyć przez badanie dowcipne czy takie zewnetrzne???
Hars- ja tez wieczorem sofy szukałam do salonu i w koncu znalazłam:tak::tak:

a juz wreszcie sie zdecydowałam na jaki kolor bede urządać naszą sypialnie;dd
 
Ostatnia edycja:
hej!

Przebrnęłam przez zaległe posty, ale emotion:szok::-)

a ja mam tylko ubranka po Zosi wyprasowane, żadnych zakupów nie robiłam, maaaaam jeszcze czas, co??:sorry:

Coś ambitnego dziś na obiad serwujecie? czy ziemniaki ze śmietana królują?:-D
U mnie żurek i pierogi z kapustą:tak:
 
Dzięki Vetuś :* Jak Ty mówisz, że mogę już rodzić, to mi ulżyło :)

Pinia niech Cię przeze mnie główka nie boli :*

Obiecuję już więcej fałszywych alarmów nie wywoływać!!
Wciąż boli, więc leżę..
 
reklama
Do góry