reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja i tak nie spie... Wszystko masz?
kapcie? Szczotke? jakies podstawowe kosmetyki typu mascara? O takich rzeczach sie nigdy nie pamieta...
I koniecznie zrob cos do jedzenia typu kanapki na wszelki wypadek...
 
reklama
Wyprasowałam, of koz przypaliłam se rękę, ale to nic ;) Jestem spakowana!
A teraz czas już spać, bo jak mamy jutro rodzić ;) to trzeba mieć siłę!!

Ale wiecie co.. podświadomie dzisiaj kupiłam wodę z dzióbkiem i bułki hm.. ciekawe..
 
hej hej :-)
I co malinka? Jak się czujesz? Będzie kolejne marcjaniątko czy Jasiu woli maminy brzuszek?

A mi się dziś błogo spało, ani razu nie siusiałam!!! Nic mnie nie bolało, bo się wczoraj nie przemęczałam. A tu budzik o 7.30 dzwoni bezlitośnie :baffled: Dobrze, że chociaż M podwiezie mnie na uczelnię, to jakoś dam radę tam wysiedzieć.

Trzymajcie dziś kciuki, będą mi baaaardzo potrzebne, bo praktycznie nic nie umie na egzamin :zawstydzona/y:
 
Koncia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dasz radę!!!!!!!!!!!

Malinka i co z tobą ?????????????? Mam nadzieję, że wszystko ok ?????????

Ja też wyjątkowo przespałam noc, ani razu na siku nie wstałam, chyba dopada mnie jakieś zmęczenio-osłabienie. Może sobie za dużo na głowę wzięłam przez te ostatnie dwa tygodnie....:-( chyba czas zwolnić :tak:
 
witam KONCIA trzymam kciuki...Ostatnio tez nie bylo mnie tu czesto,ale wczoraj mialam wizyte i w poniedzialek juz ide na odzial kliniczny do Poznania na Polną i bede czekac 6 tyg-no chyba ze cos sie wydarzy wczesniej.czyli pomału marcówki ida na odpoczynek-nerwy mam cholerne...Pozdrawiam Was...
 
Witam
U mnie noc też w miarę przespana:-) Przeziębienie powoli mija i czuję się lepiej;-)
Dziś 36 tydzień się zaczął:happy::tak::rofl:
Koncia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Malinka - mam nadzieję, że to fałszywy alarm był;-)
Milutek - super, że dziewczynki mają już taką wagę i czują się dobrze:-) szkoda tylko, że Tobie źle, ale dasz radę:tak: Trzymam kciuki
Harsh - bidulko nie dość, że tyle stresu miałaś wczoraj to jeszcze w nocy wypocząć nie mogłaś:-(
Ciekawe co z Migotką, skoro wszystko było ok, to powinni już ich wypisać ze szpitala. No i co z naszym pracusiem - Bosonóżką, czyżby miała prosto z pracy na porodówkę jechać???!!!
 
reklama
hej
koncia - powodzenia !!! Indywidualny tok studiów też miałam, na wykłady nie musiałam chodzić a zaliczenia mogłam pozalatwiac wcześniej, lepsze to nić dziekanka. Próbuj

malina - mam nadzieję, że to fałszywy alarm ;) i że to jakies przepowiadające bóle, sympotomy ...
Z doświadczenia wiem, /ale to u mnie, może u Was byc inaczej,/ że skoro w czasie szykowania się macie energię na prasowanie, dokladne mycie - samemu, galenie itp. to do porodu jeszcze długa droga ;) Ja się tak szykowałam 2 lub 3 razy ;p nawet brwi wyskubałam o 2 w nocy heh, a jak nadeszły prawdziwe skurcze to o takich głupotach nie myśli się, ani nie jest się w stanie robić za wiele... wtedy to juz było mi wszystko jedno
 
Do góry