reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

A co tu tak spokojnie?
My juz po koledzie,nie było tak zle;)teraz lezakuje bo brzuch mocno rozbolał od sprzatania i klekania;)
znowu mam chec cos zjesc;)
 
reklama
KONCIA- a jakie ty masz te studia bo zapomniełam?:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Bo ja mam podobną sytuację, sesja teraz i wogóle tylko jestem na Weterynarii. Bardzo chciałabym tez pogodzić studia i maluszka ale obawiam sie że bedzie to trudne. Moze jednak masz jakiś pomysł jak to zrobić:) Ja miałam brać dziekanke ale mam już 26 lat na karku a to dopiero 4 rok wiec mi sie studia przeeeeciąąąąągną..

Daj znać co wykombinowałaś;-)
Magnoliaa w jakim mieście studiujesz?
Z mojego doświadczenia trudno chodzić na ćwiczenia kliniczne mając tak małe dziecko. Ja urodziłam syna po 5 roku w sierpniu i skończyłam studia w terminie ale młody był z moja mamą
 
Ostatnia edycja:
hej Marcusie
PIsze wieczorkiem- to moze Milutek z super szybkim wieczornym netem przeczyta- ze jej zycze spokojnych i przespanych nocek :)

Clifordzik i Futerko- nam w szkole rodzenia zalecili wiesiolek (oeparol) od 34 tygodnia 3x2kapsulki, a po 40stym 3x3 kapsulki- zmiekcza to szyjke macicy, na skurcze natomiast polecono jak piszecie napar z LISCI malin ( pomaga to we wzmocnieniu miesni macicy- co ma pomoc zniesc wysilek porodu- podnosi tez jakosc pokarmu mamy!) picie w 3 trymestrze 2-3 razy dziennie. Wiesiolek rowniez bralam na starania i naprawde dzialal CUDA :)
Futrzaczku- normalnie podsunelas mi pomysl na wieczor- pluskanie sie w wannie przy swieczkach zapachowych ...a potem masazyk olejkiem hmmm niemoge sie doczekac

Ewe i Harsh- normalnie wykopuje was ze szpitala!! Chyba ze poszlyscie tam na chwilke poleniuchowac- i zmusic mezczyzn do odrobiny opieki ;-)

Koncia- Uglaskac mi sie ciebie chce z powodu tych twoich studiow :( trzeba liczyc na to ze ja k sie malenstwo urodzi- to bedziesz miala wiecej sily i motywacji na walke z tymi wszystkimi wykladowcami- i napewno uda sie uniknac powtarzania semestru. Jak nie chcesz gadac z wykladowcami to uderzaj bezposrednio do dziekana, panie w dziekanacie tez czesto za ciasteczka potrafia zdzialac cuda ;-)

Buziaczek- a co do znowu za dolowanie? Ty nas tu nieprzepraszaj- kazdy ma prawo miec gorszy dzien- jutro bedzie lepiej- dla ciebie tez sle uscicki ( takie z ojczyzny, wiec nie byle jakie ;-) )

edit
cholercia zapomnialam o papciu i cornelce- bedziecie dla mnie wzorem- tez sie wkoncu musze wziac za prano i prasowanko.
a tak na marginesie- dowiedzialam sie dzisiaj ze u mojej mamy w spzitalu nie trzeba miec wkladow poporodowych, pieluszek dla dziecka a nawet- ubranek dla dziecka- bo wszytko tam maja :) Jedynie na wyjscie ze szpitala sie musze przygottowac
 
Ostatnia edycja:
Olcia prosze mi tam nie przesadzać z tymi porządkami :p i teraz ładnie odpocząć ;):tak:

Cornelkaaa ale masz fajnooo już z głowy ;)))

A wogóleeee to jestem w 7dmym niebie!! Przyjechała do mnie mama, boże jak się

wypłakałam ale teraz ze szczęścia... tyle musiałam czekać zeby się

poprzepraszać... Moja gwiazdeczka w brzuszku też chyba to odczuła bo zaczeła

skakać jak szalona, tak mi spadł kamień z serca, to było coś strasznego... siedze i

rycze ale już uśmiechnięta ze szczęścia... Tak się ciesze ze juz jest OKI i mowi ze

brat do niej codziennie dzwoni i pyta czy ja sie odezwałam, tez sie pewnie martwił,

ale każdy z Nas cierpiał a nikt sie nie odezwał... i dziękuje Wammmm że jestescie i

to Wam mogłam się wyżaliććć ;*****
 
witam wieczorkiem :)


Chlopaki poszli na hale (kids centre) a ja odpoczywam.Jeszcze jakies 2 tyg. i bede mogla smigac i sie nie martwic :)
A potem tez pomysle o lisciach malin (gdzies od 27 tyg wlasnie). W ciazy z Bartoszkiem bralam tabletki z lisci malin wlasnie, czy pomogly?nie wiem ;-) aaa i wcinalam swieze ananasy- podobno tez pomagaja :-D:-D
Temat o lisciach byl chyba na tym watku poruszany?? bo nadrabiam kilka watkow i moglam cos pomylic ;-)
 
jakis czas temu mówię do mojego męza ze ja to bym chciała we walentynki urodzic a on sie smiał :-D:tak: a dzis przychodzi do mnie klientka i nie dosc ze zgadła ze synek bedzie to mówi mi ze daje mi czas do 14 lutego:szok::szok: wyrocznia jakaś czy co??????????/

Ona- no widzisz jak sobie człowiek troszke popłacze potem wyzali na bb to odrazu mu lepiej:tak::-D


widze ze bedzie niezła zadyma na marcówkach jak wszytskie zaczna w tym samym czasie pic herbatkę malinową i na porodówkę wyjeżdzac hahaah
 
Ona no widzisz jak szybko przyszło ukojenie;) i tak trzymaj z tym super humorkiem;)
Tulip ja w koncu schowam choinke i inne sw,ozdobki i tez sie biore za pranie i społke;)
Ruda no to masz wieczor dla siebie;)
hihi jeszcze niedawno robiłysmy wszystko zeby dzidzie trzymac w brzuchu a teraz juz planujemy co zrobic zeby szybko urodzic;)jak ten czas leci,szok;)
ja w pon mam wizyte u ginka to zobacze co mi powie i moze tez kupie ''wiesiołki,maliny i ananasy'';)
 
ola- pierz pierz- bo po twoim suwaczku widzew ze u ciebie tuz tuz.
Ja chcialam sie wstrzymac ile sie da- zeby ciuszki jak najswiezsze byly :) ale juz kupilam pudla w ikea to moge prac i je tam pozamykac ( komode bede miala pewnie w marcu dopiero :/)
 
Tulip teoretycznie blisko ale moje dziecie zawsze na usg wychodzi młodsze o conajmniej tydzien wiec gin mowi ze moge urodzic pozniej a i mi intuicja podpowiada ze bedzie raczej pozniej niz wczesniej;)chociaz moja mama pierwsze dziecko urodziła 2tyg wczesniej;) ja juz komode mam cała upchana ale nie uprana;)
 
reklama
No i po wizycie teraz mnie jakieś smutasy dopadają .... kurde czy wy wszystkim musicie zarazić człowieka??? :szok::-(
Dobra idę wam napisać co i jak u lekarza i poczytać co u was
 
Do góry