reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

czesc gwiazdy

pierwsza przespana noc od nie wiem kiedy za mną:-D:-D:-):tak:;-) ale sie ciesze jak głupia normalnie:-D:-p

skonczyłam własnie prasowac i układać ciuch małego do kartonów teraz czas na nasze ale to zostawię sobie na jutro:-p

na chwile obecna zajełam sie Inką i pączkiem meżus mi przytachał:-p

Cliford- zdąży zdaży poród az tak szybko tez nie przebiega ehheeh,wiec spokojnie napewno da rade przyjechac na czas.............
Marta- pochwal sie potem robotą swojego meża ehheh
Malina- no u mnie tez dzis wybija 35 tydzien:-D:-D coraz bardziej mnie to przerażą ehhe ale co ma byc to będzie............
futrzak -ja w pierwszej ciazy tez spałam jak zabita czasami miałam gorsze nocki ale rzadko ,za to mała potem do 18 miesiaca dała mi niezle wnocy popalic ahhaah teraz jest na odwrót,wiec czekam jaki mały bedzie.................
Ola-powiedz ksiedzu zeby sie pomodlil za wszystkie marcjanki co by szybko i w miarę bez komplikacji urodziły:tak::tak:
Mila- dzień dobry:-p:-p mam nadzieje ze dzis nocke lepsza miałas............

ide sie ubrac
 
reklama
CLiforzik napisałam tylko na co ja go podczas starań brałam i dlaczego trzeba go było odstawić przed owulacją, a tak jak mówię w tak zaawansowanej ciąży nie wiem jak działa. tak jak meg słyszałam o tych naparach z liści malin, że dobrze na szyjkę robią, ale jak mówisz, że wiesiołek też, to go wypróbuję, ale jeszcze nie teraz.
 
No właśnie jestem tego samego zdania Megpl....;-)

Scarletka..i bardzo dziękuję za informacje ;-) po to pytałam!! Dziś to kupię i pobiorę i wtedy Ci powiem czy coś się dzieje!!!
 
Ostatnia edycja:
Napar z liści malin rzeczywiście przyspiesza poród ale jaki on smaczny:no::no::szok::szok: bleeee.
Pinuś na razie to M od znajomego stolarza płytę wziął i leży ona w autku:sorry:, stary kocyk z szafy wyciągnęłam coby na podkład pod ceratę było:tak::-) - może za tydzień się zbierze:sorry::sorry::eek::confused2:.
 
Hej!

MAcie takie dni czasem? normalnie nic dziś nie robię:zawstydzona/y: byłam u fryzjera, na obiad m miał ziemniaki ze śmietaną:sorry: i nic mi się nie chce!
Jak przywiozę córę to mi się skończy więc póki co się rozgrzeszam;-)

jej! Jakaś plaga szpitali:cool: harsh, ewe - wracajcie! a milutek niech czeka cierpliwie, ja po 3 nocach się przzwyczaiłam i spałam przy płaczu noworodków w wersji mega stereo:shocked2:

futrzak toś wypaliła! 6 tyg. tacierzyńskiego, ktory facet by to wytrzymał???:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry