reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam sie az strach sie przyznac ale sie wyspalam:ninja2:
zdrowka dla chorych dzieciatek zycze
bosauwazaj na siebie i dbaj o siebie ;-)
ja dzis w planach mam podejscie do 5-10-15 i zobacze czy nie ma jakis pluszowo-polarowych pajacy na wyprzedazy bo chce kupic na wyjscie ze szpitala
 
reklama
witam sie az strach sie przyznac ale sie wyspalam:ninja2:
zdrowka dla chorych dzieciatek zycze
bosauwazaj na siebie i dbaj o siebie ;-)
ja dzis w planach mam podejscie do 5-10-15 i zobacze czy nie ma jakis pluszowo-polarowych pajacy na wyprzedazy bo chce kupic na wyjscie ze szpitala

akurat wczoraj tam byłam i mają spory wybór cieplejszych pajacy i śpiochów
 
Jak tam wasze chore dzieciaki dziewczyny?

Masala, Ty nie pitol tylko sprezaj posladki i idz na egzaminy! Odezwala sie ta,co nie uciekala spod drzwi przed samym egz ;-) Oj, jak ja nie lubilam sesji.

Pinka, Ty to masz juz trening przed nocnym wstawaniem, ale wtedy to pewnie ta bezsennosc Ci minie.

Scarletka, a Ty na comasz uczulenie/alergie,bo wiem, ze pisalas, ale nie pamietam o co chodzi. Mnie dzis w nocy wszystko strasznie swedzialo. Zawijalam sie w koldre i staralam nie drapac. Strasznie sucha skore mam, zapomnialam kupic wczoraj to Oilatum, zaraz jade do sklepu i strzele kapiel. Szczerze powiedziawszy myslalam, ze to ma inne wlasciwosci, ale, ze jest do skory ze sklonnosciami atopowymi, to sprobuje. Potem moze malemu sie przyda rowniez. Oby nie.

Dzis moj kot mnie zaskoczyl. Zrobilam sobie sniadanie, kanapki z szynka i serem zoltym m.in. i poszlam na gore sie ubrac. Wciagniecie dresow i koszulki duzo czasu mi nie zajelo, wchodze do kuchni a ten juz zaczyna szynke z drugiej kanapki. I serek tez opierdzielil. Miesko faktycznie jakies dobre, ale on nigdy do naszego sie nie dobieral. Ja mu z miski nie wyzeram ;-)
 
Hej Mamusie ;)

Wpadam się przywitać i uciekam do wyraaa :((:)-:)-(

Widze że nie tylko ja choreńka...Ja się męcze z chorobą od sylwestra , 10 dni był antybiotyk pozniej tak jakby przeszło i za pare dobrych dni znowu mnie wzieło i teraz jest masakraaaaaaa ;( Umieram... wczoraj aż majaczyłam z gorączki, wziełam paracetamol , na szczescie mi zbiło i poki co lkekarz nie chce dać antybiotyku znowu , ale boje się ile to jeszcze potrwaaaa ajćććć... a macie kochane jakieś sposoby na KATAR?? bo nic nie czuje od 2ch dni... :/ nie jem prawie , ale mam nadzieje ze te 2, 3 dni nie zaszkodzi dzidziusiowi ? :( buziaki i do usłyszenia...
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobitki

Gdyby nie odprowadzenie synka do szkoły to nosa spod kołdry bym nie wynurzyła.Ulewa dziś na maxa,na szczęście nie mam zaplanowanych zakupów wiec posiedzę sobie w domu.
Sammy ma już prawie zagojony język:-) Mam nadzieje ze Wasze chłopaczki tez juz lepiej sie czuja i co najgorsze już za Wami.
 
hej :)


Spojrzalam na te porody styczniowek o ktorych piszecie,ale nie bede tego czytac ;-) w sumie to nawet nie chce o tym myslec i jak tylko mi do glowy przychodza mysli o porodzie to staram sie czyms zajac, bo jak bede myslec to bede sie stresowac i bac a tak to jak mnie wezmie to trzeba bedzie urodzic i tyle ;-)


Wspolczuje wam tej bezsennosci. Ja chodze spac ok 24 czasem chwilke wczesniej a czasem pozniej i wstaje o 8-10 rano ;-)
A sikac mi sie czasem chce w nocy, jak juz nie daje rady to wstaje,ale poki dam rade spac dalej to mnie z lozka sikanie nie wyciagnie -len jestem :-D:-D

bosa oby ten sajgon w pracy niedlugo sie skonczyl :tak:

ona zdrowka zycze, niedobrze ,ze znow cie dopadlo po antybiotyku, kuruj sie.

kaaawa :) ktos ma ochote?;-)
 
ruda zaparz kawę a ja kroje serniczka;-)
sernikczek1.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga cina pani dermatolog stwierdziła, że to rumień typowy dla ciąży i będzie coraz gorzej jak nie wyleczę. To po porodzie ponoć znika tak samo jak cukrzyca ciążowa. 2 dzień smarowania i ulgę czuję

ewe zależy pewnie od sklepu, bo nie wszędzie jest taki sam wybór.Ja byłam w Galerii Kazimierz i tam widziałam, że sporo tego mają, ale na pewno nie za 70 zł! Dokładnie ci nie powiem, bo akurat takimi rzeczami nie byłam zainteresowana. Kupiłam natomiast ogrodniczki za 9 zł, polarek misiu za 24zł, spodenki po 14zł. wydaje mi się, że jak potrzebujesz na dziewczynkę, to mają więcej tego wszystkiego.
 
Do góry