reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Malinuś, większość wypieków to mam sprawdzonych a bajaderki to modyfikacja z gazetki PRZYŚLIJ PRZEPIS - często z nich korzystam;-):tak:, hot dogi pieczone, strucla makowa, sernik z rosą, gołąbki po cygańsku - mam z 30 numerów.
 
reklama
no....ale ciszaaaa...

Pojechalismy jednak z Olem i ma zapalenie oskrzeli. Dostal amoxycyline i miejmy nadzieje,ze bedzie ok. To jego 2 antybiotyk w zyciu w ogole...Ale byly chwile grozy gdy osiagnal 40,1 stopnia!
oj współczuję :( miejmy nadzieję, że na antybiotyk zareaguje tak szybko jak Wiktor i poczuje się jutro lepiej. Też mamy amoxycyline, ale jeszcze z kwasem klawulanowym. Po gorączce i bólu ani śladu, tylko W. bardzo bladziutki. Ale skoro Olo mial żadki kontakt z antybiotykami to na pewno pomoże, to mocny i dobry lek. My będziemy brali aż 10 dni ;( a już wczoraj w nocy jak sikal to czułam jego zapach w moczu. Lekarz nakazał do tego antybiotyku koniecznie wapno w syr. 3xdziennie, wit.C w kroplach i w poludnie probiotyk i 3x dziennie Nurofen na gorączkę i przeciw zapalnie. Uściskaj synka i śpijcie dobrze :*

Jak nasze dziecko jest chore i to zazwyczaj w weekendy to tylko ryczeć się chce, dobrze mieć kontakt z lekarzami, ktorzy odbieraja telefon w niedziele i święta, bo wtedy zazwyczaj dzieci chorują...
 
a co to takiego bajaderki? hmm pierwsze słysze

kurcze biedne te dzieciaczki człowiek sie wkurza jak chory a co ma dzieciaszek powiedzieć?

ja zaraz zalegam w wyrku przemyciłam cole pod poduszke ale ciiiii w końcu sie jej napije

i wiecie co coraz bardziej mnie przeraża że to prawie już i że teraz najwiecej brzusio rośnie:)
 
malinaa poczytałam tez co tam styczniówki popisały - a moja reakcja na koniec każdej opowieści (czyli punkt kulminacyjny dziecko lądujące w ramionach mamy) łzy wzruszenia...
Pastela dobrej nocki dla Wiktorka:-)
Hars ja na razie wstrzymuję się od rękoczynów:-D bo zależy mi aby M. na dniach pilnie pracował w wolnych chwilach na poddaszu, na przyszły weekend przyjedzie też mój tata trochę wspomóc w pracach remontowych - zobaczymy jak pójdzie, jak się nie spiszą to ja dopiero pokaże M. co to znaczy LUZ:-D
 
papciarkowa och kochana miętki człowiek jest no nie? ale zobaczysz co to będzie za bek jak osobiście utulisz Lenkę:tak:
 
Patik szczerze mówiąc nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić jakieś takie nierealne mi sie to jeszcze wydaje :cool2:
 
Papciu, bajaderka to ciasto z innych ciastek - okruszki zlepione z kakao, margaryna, cukier, wódka;-) - takie coś na jeden kęs i na szybko;-):tak:.
Dla mnie po porodzie z Julem najlepsze było to jak leżałam na sali poporodowej i jedna laska rodziła, cuda-wianki wymyślała i darła się wniebogłosy o wpół do drugiej w nocy (miała powód bo dziecko ważyło 2140g) a ja już po urodzeniu kluska 3900g i w ciszy i ta myśl że mam to już za sobą;-):tak: - wredne z mojej strony ale dla palących w ciąży nie mam litości:no::no:.
 
papciarkowa ale to chyba normalne;-) dla mnie to druga ciąża a i tak często łapię się na tym "Boże ja naprawdę mam w brzuszku takie maleństwo i za moment będzie już z nami??? " to jest dla mnie jak cud, niby natura człowieka ale jednocześnie Cud - że z dwóch maciupeńkich komóreczek powstaje i rozwija się dziecko...
 
reklama
no to się pochwaliłam... wlaśnie Wiktora przebrałam bo poci się strasznie, choć temp. nie ma i majaczy ... a M. wyjezdża o 1:30 w nocy w delegację pod granicę, ale w drugiej części Polski. nocka będzie straszna
 
Do góry