reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Zlozylismy lozeczko :-) Co sie nameczylismy z szuflada, to nasze... Takie glupie wkrety, ze masakra, ale moze sie nie rozleci :-) jeszcze komode trzeba kupic i moge zaczac prac :-)
kupilismy kombinezon leoparda na wyjscie ze szpitala, bo wszedzie juz kolekcja wiosenno-letnia, wiec ciezko bylo cos znalezc. Kupilam koszule odpinane przy cyckach i potrzebny mi tylko stanik do szpitala. Dla niunka ta nieszczesna wanienka jeszcze i szczoteczka do wlosow i raczej juz wszystko :-)

Uczulonko chyba mnie puszcza powoli, wapno pomaga. Nakupilsmy dzis ciastek z bite smietana, ma moze ktoras ochote? Bo ja mam ochote na pomidorowa, ale jutro zrobie.

Siostra planuje juz swoje wesele, dobrze, zobaczymy co i jak i zaplanujemy nasze, lepsze hihi. Ale podla jestem :-p

Ide herbatke robic.

Nie zazdroszcze Wam chorych dzieciaczkow :-( to dla matki musi byc bardzo przykre jak dziecko choruje, prawda?

Ps.ale mi sie chce na wakacje na plaze jechac i zeby maly juz chodzil. Jakie boskie ubranka dla dzieci na plaze widzielismy, mmmmm. Super! W ogole dzis gdyby nie silna wola to z jednego sklepu wyszlabym niezle obladowana. W Nexcie i Gapie sa takie boskie ubranka, ze oszalalam jak je zobaczylam!
 
reklama
o kurcze harsh przy takiej temp to nawet dorosly moze w szpitalu wyladowac a co dopiero male dziecko...dobrze ze juz po lekarzu teraz tylko czekac na rezultaty;-)
taka ta niedziela szarawa to pewnie temu tak nikomu sie pisac nie chce...
 
Hej dziewczyny, powoli zblizamy sie do marca:) ja od niedawna mam takie skurcze ze juz lewdo co moge usiedziec i nawet leki nie pomagają chyba sie przejade do szpitala, ale jak tak ma poród wygladac to ja rezygnuje hehe:)
 
A ja test zrobiłam sama w domu 22 czerwca i wręczyłam mężusiowi po powrocie z pracy - miał imieninowy prezent :D

Dzisiaj spakowałam już kosmetyczkę dla mnie i dla Jasia, a do torby ręczniki, pieluszki, zostały mi do upchania jego ubranka i możemy jechać ;)
We środę na szkole mamy dostać wreszcie spis co zabrać do szpitala, to zweryfikuję jeszcze.
Już coraz bliżej.... ;)
Mój eMek jak dzisiaj prasował tetrówki to aż się wzruszył, chyba dociera do niego, że ciąża się kończy i zaczynamy nowy rozdział w naszym życiu :D
 
A mi zachciało się ciasta - zebry ale z braku laku:confused2:(M nie chciało się do sklepu skoczyć a mi tym bardziej:-p;-);-)) a raczej oranżady wyszły mi bajaderki;-):tak::-D:-D.
Papciu, uważaj kobito na siebie:tak::tak:.
Harsh, oby Oli szybko wygrzebał się z choroby:tak:. Julowi znów gorączka nachodzi - dobrze że Olek u dziadków to przynajmniej cisza i spokój:cool2:.
 
Witam wieczornie:)
Strasznie meczacy dzien dzis był,pobudka przed 6 i wio na wystawe,fajnie było ale niestety zbyt meczace juz to dla mnie,dwa razy miałam uczucie ze tam zejde:(jak wrociłam ok 14 zjadłam obiad i chciałam Was poczytac ale zasnełam nawet nie wiem kiedy i obudziłam sie dopiero po 18.Wszystkie gnaty mnie bola,jak poleze i mam wstac to jak babcia jakas, jestem taka połamana:(

Harsh.pastela zdrowka dla synkow
Malinka co Ci sie tak spieszy do tego szpitala?;)
Migotka skurcze potrafia zdenerwowac,ja wczoraj wieczorem przez dwie godziny miałam takie kłócia i juz chciałam zaczac czas odliczac;)

zjadłabym cos dobrego....
 
Malinaa ja też robiłam test 22 i od razu powiedziałam Emkowi, ale nie mogliśmy uwierzyć. 23 zrobiłam drugi dla potwierdzenia i w ten oto sposób Emek w Dzień Ojca dowiedział się, że na 100% będzie tata;-)
Pastela, Harsharani - dużo zdrówka dla Waszych maluszków
 
Witam!
jakoś zamulony ten dzień, nie umiem się ogarnąć... Hania znowu urządziła nocna pobudkę, wstałam jakaś połamana, na szczęście nie padało to zaliczyłam godzinny spacer z małą a to ostatnio rzadkość więc mogę powiedzieć ze sie troche dotleniłam...
Marta, Pastela, Hars - kurujcie swoich synków:tak:
Pastela fajnie oderwać się choć na chwilkę od codzienności i naładować akumulatory:-) zazdroszczę;-)
aga_cina no to najważniejszy mebelek dzidziusia gotowy;-) super:-)
eee tam podła - Twoje wesele na pewno będzie lepsze bo Twoje:-)
Milutek żyjesz? jak tam bioderko? współczuje tego ograniczenia w chodzeniu:-( pewnie oszaleć można:-(
migotka odpoczywaj... jak zacznie się na poważnie to nie będziesz myśleć o rezygnacji tylko byle do przodu i żeby Bartuś był przy Tobie:tak:
malinaa czyli jesteś gotowa na podróż:-D takie przygotowanie daje poczucie bezpieczeństwa:tak: ja zaczęłam marudzić mojemu M. ze nic nie mamy przygotowane a on na to że przecież wszystko mamy tylko poprać, a to co brakuje za jednym razem na zakupach się załatwi - i mam się wyluzować;-) ciekawe jak długo będę sie luzować..
zmykam teraz kąpać Hanię , miłego wieczoru:-)
 
reklama
Marta umiesz bajaderki robić?????? :O Zresztą co ja się tak dziwię - Ty wszystko potrafisz!!!!
Tak mi wpadło właśnie do głowy - możnaby opublikować nasze przepisy i podzielić się zyskami ze sprzedaży ;) Co Wy na to??

Olka Ty już się oszczędzaj :* Nie spieszy mi się do szpitala, ale lepiej być przygotowanym ;))))

Madzia w tym roku nasi mężczyźni już będą obchodzić Dzień Ojca pełną parą ;D

Patik masz świętą rację!! Naprawdę się nastresowałam przez ostatnie tygodnie, że jestem tak daleko w polu z zakupami, z praniem, ale jakoś się udało :) Teraz spokojnie mogę czekać aż Jasio sam wybierze sobie dzień na przyjście do nas ;)

Czytam opowieści z porodówek styczniówek....
 
Ostatnia edycja:
Do góry