reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pastela, normalnie nie uwierzysz.. olo polozyl sie absolutnie zdrowy...no i przyszedl do mnie do lozka jakos godzine po tym jak zasnelam...rozpalony... sprawdzilam mu tempke: a tam 39.3...
Teraz spi na kanapie, a ja z tego przerazenia, ze od nowa mu sie pogorszy siedze obok.....
 
reklama
Witam marcjanki :-)
Dziś mój wielki dzień wyprawkowy, mam motylki w brzuchu :rofl2:
Na noc nie narzekam, siusiu o dziwo tylko 2 razy:shocked2: i jedynie ból żeber i pleców, więc było znośnie:tak: To pewnie dzięki M, bo wieczorem bolały strasznie i wymasował mi plecki kochany.
W Tesco mamy promocję na ciuchy do -70%, już wiem skąd tyle siatek M przytaszczył ;-) kupił sobie 3 pary spodni i bluzę. Bluza np. z 30 zł na 9 przeceniona. Spodnie z 60 na 20, dobry jakościowo dżins.
No a do tego M kupił wszystkiego podwójnie, jak chciałam 5 serków homo, to kupił owszem 5, ale takich 400g :-D
A jego argument,że podwójnie, bo jeszcze dla niego. Widzicie, taka samolubna jestem, że listę zakupów robię tylko dla siebie :sorry: kocham go normalnie, pomysłowy chłop :rofl2:

Pastelka, dużo zdrówka dla Wikiego, albo chociaż jak najmniej bólu. Biedny mały :no:

Ewi, a ja miałam mieć w łazience słoneczny żólty, a wyszedł oczojebny, odblaskowy wręcz :-D Może udam Wam się rozjaśnić pokój jakimiś jasnymi dodatkami ;-)

Agacina, ja myślę, że w każdej aptece powinna być ciekła parafina. Zapytaj oparaffin oil.

Harsh, powiem szczerze, ze u mnie dziewczyny twierdzą, że mi zazdroszczą, ale by się nie odważyły itd. ;-) Ale są dość dojrzałe, wiele z nich w stałych związkach. Może to zaleta kierunku, który studiuję? Natomiast tylko kilka z nich pracuje/studiuje i rzeczywiście ledwo wyrabiają, wiecznie ich nie ma i liczą na pomoc, jak znajoma Mili.
Mam nadzieję, że Olo czuje się już lepiej &&
 
witajcie Marcjanki
wczoraj już tu nie zaglądałam,bo wybrałam się z Sammym do parku,pomimo ze wiało aż głowę chciało urwać i nasza wyprawa skończyła się katastrofą:wściekła/y: Synek tak niefortunnie upadł,ze przygryzł sobie język :-(Ale jak!! Dość głęboko,na szerokość jednego ząbka,na szczęście nie przegryzł na wylot.Wierzcie mi ze jak to zobaczyłam to myślałam ze na miejscu urodzę. Zaraz wróciliśmy do domu i szybko podałam mu lody by zastopować krwawienie.I w zasadzie to tyle co mogłam zrobić,bo z tego co wyczytałam w necie to język sam się zregeneruje.Cale popołudnie miałam do bani, tak mi go szkoda było:-:)-( Dzis już wygląda to dużo lepiej.
Harsh zdrówka dla Olego
Pastela teraz doczytałam ze i Twój synek się rozchorował.Jak po nocy??
Zawsze się musi coś przyczepić..


Milej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
Cześć!!

Cieszę się, że kawał się spodobał :D Uśmiechu nigdy za wiele :D

Buziak myślę sobie, że od lutego u nas też się zaczną smsy z porodówek ;)

Papcia brzunio obniżyło mi się jakieś 2 albo 3 tygodnie temu, ale nie tak mocno.. Nadal mam zadyszki i mega zgagę nawet po wodzie mineralnej ;) Bardziej mnie cieszy brak bólu :D Rwa jakby sobie odpuściła, serducho tylko ze 2 razy miało przyspieszenie, podbrzusze też bez powodu nie doskwiera :) Oczywiście wieczorem już nie jest tak różowo po całym dniu, ale bez tragedii.. W nocy jak śpię sama to wstaję tylko 2 razy (po 3ej i po 7ej), nawet przewracanie na drugi bok mnie już tak nie rozbudza, zasypiam od razu :) A najlepsze jest to, że w ogóle nie przybieram już na wadze, wciąż 71-72kg od świąt chyba.. Jutro lekarz, to może powie, czy już się pakować czy nie ;)

Ewi o czopku na szkole mówili, że może być ilość kieliszka, przeźroczysty albo z krwią - a jak u Ciebie było??
Dobrze, że napisałaś o Bosej - niech się tam trzyma nasz pracuś :*

Pastela, Harszka, Wierka zdrówka dla Waszych synków :*

Ewe, Ewi czekamy na foty ;)

Milusia mam nadzieję, że chandra minęła :*

Chciałam napisać, że siedzę sama, bo eMek na strzelaniu, ale tak naprawdę skłamałabym ;) Obok leży i pochrapuje smacznie Fredoliński, a z prawego boku co chwila przebija mi jakaś piętka ;)
I znowu nie mogę niczym ugasić pragnienia, wypiłam już pół kartona zimnego soku jabłkowego, dwie szklanki wody, szklankę pepsi i dalej mnie suszy.. A przysięgam - nic nie piłam na wczorajszych urodzinach, bo robiłam za kierowcę ;) Apropos.. Moja teściowa to udana jest hahahaha Nie zapyta, czy mój eM ma pozwolenie na picie, tylko "kto pije" jak bym miała jakiś wybór ;)
Wstawiłam mam nadzieję ostatnie pranie - moje koszule!!!
 
Nie pomyslalam o polskiej aptece w UK ;-) Dzieki dziewczyny. Zreszta nie wiedzialam, ze parafina ma takie wlasciwosci. No nic, dzis kupie oilatum i sie w tym wykapie. Dzis swedzenie mniejsze, znikome powiedzialabym. Ale musze wytepic te krosteczki. Moj nowy balsam niezle natluszcza i pieknie pachnie, musialam lydki i piszczele posmarowac, bo tam mam sucha skore...

Koncia, jak bylysmy z kolezanka na pewnej diecie, to ona szukala parafiny cieklej, to panie w aptekach robily duze oczy. Wiec pewnie bym nie znalazla jednak :-) ale dzieki za chec pomocy :-)

M. chce juz lozeczko skrecac, jak mu wczoraj powiedzialam, ze zaraz moge byc jak bomba zegarowa i urodzic w kazdej chwili ;-)
Ja chyba spakuje torbe na wszelki wypadek...Bo ta wysypka, i tak mnie jakos ciagnie w dole brzucha...
 
Jejku dziewczyny nie straszcie mnie że już sie rozpakowujecie
ja chyba dopiero wkraczam w okres który Malina zakończyła czuje sie fatalnie wszystko mnie ciśnie ledwo coś zjem już mnie dusi spać moge 24h wstaje w nocy trilion razy i chyba dopiero zaczynam sie czuć jak w ciąży

Harsh Pastela Wierka mam nadzieje że z chłopakami już lepiej

Koncia ja dopiero zajarzyłam że mogłyśmy sie z Bosą na spotkanie umówić bo ona w czwartek w poznaniu była ale ze mnie gapa
 
Walczylam z Ola goraczka pol nocy,teraz sobie kima na kanapie znow. Boje sie jechac do szpitala z nim, bo u nas w Wolverhampton serio ta grypa swinska szaleje i boje sie, ze moze jeszcze to go zaatakuje. Jutro mamy wizyte na 10 to sie zobaczy co z nim nie tak, a teraz bede go leczyc...A pozniej ja mam wizyte i jesli mi powiedza, ze cos nie tak to juz na pewno nie bede mogla zostac na dalsze badania....

Wierka, Pastela- a u was jak na froncie? Kurna, jezyk strasznie boli,ale tez bardzo szybko sie regeneruje :)

Papcia, co robisz dzis dobrego do jedzenia? I wspolczuje tego paskudnego okresu, ja juz mialam nadzieje, ze to za mna, ale jak widac nawet jesli brzuch sie obnizy i dziecko glowa w dol- nadal nic. Juz prawie nie jem ostatnio, tyle tylko zeby leki wziac...





P.S. Ale mam ochote na nalesniki z nutella! I koniecznie z bananem....
 
Papcia ja mam dokładnie takie samopoczucie jak Ty,tylko spać i spać a co tylko zjem obraca się w zgagę
Harsh odpukać język już dużo lepiej,mały wcina lody, jogurty i wszystko co tylko go nie podrażnia, co do Twojego smyka to jeśli gorączka spada po calpolu to nie ma sensu ciągnąć go do szpitala jeśli na jutro masz wizytę

Haslo mojego m na dziś: wyszłam z pod prysznica i mówię jak mi dobrze na to on:''no widzisz jak to fajnie jak się człowiek przepierze'':-D:-D
 
reklama
harsh, marta,pastela zdrowka dla waszych chlopakow!

koncia bo mysle,ze w dzisiejszych czasach nie jest latwo zdecydowac sie na dziecko w mlodym wieku. Wiesz teraz jest wazna praca, kariera. Ludzie czesto boja sie,ze nie dadza rady finansowo,ze zycie skonczy sie wraz z pojawieniem sie dziecka ;-)
U mnie to tez byla wpadka, choc do konca tak tego nazwac nie mozna. Bo sie nie zabezpieczalismy, niby uwazalismy, a moj (wtedy jeszcze nie maz) twierdzil,ze on to by chcial miec juz dziecko (zreszta on ode mnie jest starszy o 7 lat) ;-) No i zaszlam w ciaze :-D ale nie zaluje, zreszta chyba widac,ze nie zaluje skoro jestem w drugiej (planowanej) ciazy :)
Odchowamy dwojeczke i wtedy bede mogla zajac sie swoja kariera ;-)
Chcielismy miec nieduzy odstep miedzy dziecmi no i T. baardzo duzo mi pomagal i pomaga przy Bartku.np. w nocy wstawalismy na zmiane (nawet jak T. chodzil do pracy) teraz jesli B. sie obudzi to tez wstaje bo mi juz jest ciezko zerwac sie i leciec do drugiego pokoju. A zycie sie jeszcze nie konczy, wiele rzeczy mozna zrobic nawet majac dziecko. A niektorzy po prostu boja sie,ze nic juz z zycia nie beda mieli.


Zrobilam wczoraj ciasto czekoladowe- wlasnego przepisu i od rana sie nim zapycham.....zamiast sniadania :-D a zaraz i tak bede glodna i sniadanie bedzie trzeba zjesc hehe
 
Do góry