reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ewi fajnie że napisałaś co u Bosonóżki;-) żyć jej w tej pracy nie dają:-(
a co z tulipkiem? ktoś wie?
Pastela zdrówka dla Wiktora, niech szybko dobrzeje:tak: a Tobie dużo sił życzę! trzeba mieć nadzieję że leki szybko zaczną działać i stanie na nogi, byle nie cierpiał...
Ewe1985 sprzątaj a najlepiej wydawaj dyspozycje M. a potem wrzucaj foteczki:tak:
 
reklama
Ewe u mnie malowanie też przy finiszu;) Mąż ma posprzątać a ja tylko poukładam na półeczki;) podobno kolor wściekły róż. Amiał być całkiem inny ale juz trudno... Jest jaki jest... Mam nadzieję że dziecka nie wystraszy!!! Jak poukładam to jutro wstawię fotę;)

Agacina u mnie już tylko M sprząta więc sie za bardzo nie przemęczę;)
 
Ewi ja kupiłam do łazienki kawe z mlekiem jak pytałam w sklepei to mówili że jeszcze jaśniejsza wyjdzie i co mam ciemną czekolade na ścianie w malutenkiej łazience więc ciemno jak w tyłku nawet halogeny nie pomagają wiec na wiosne musowe malowanie bo tak sie nie da niech sie tylko palenie w piecu skończy! i sama kupie barwnik i dobiore kolor po swojemu bo mnie szlag trafia jak pomyśle o tej farbie ponad200zl za 5litrów i już odpada a malowane było w październiku niech se w ***wsadza te farby jednak biała emlulsja jest najlepsza

Pastela aż nie jak Wiktor biedulek oby szybko mu przeszło

Agacina mogłaś sobie kupic ciekła parafine nie uczula i rewelacyjnie nawilża skóre ja mam typowo atopową zawsze po kąpieli była tona balsamu a i tak swedziało jak cholera a tak kilka kropel do wanny i po problemie żaden balsam nie potrzebny
 
Dobrze, niech chlopaki sprzataja :-)

Papcia, ja w UK cieklej parafiny raczej nie dostane :(

Idziemy z bobaskiem sie umyc. Mam ochote na kapiel, ale o tej porze mi sie juz nie chce.
 
u nas jeden kolor wyszedl nie taki jak chcialam i tez byla to jakas droga farba :wściekła/y: ale za to u nas u Emilki kolorki sa oki :-) zostalo nam 2 pokoje do pomalowania w 2 lazienkach sufity i kuchnia sufit i potem juz tylko garaz i kotlownia ale to juz pikus bo sie do domu nie na niesie bo odzielone od reszty ;-)
 
Aga dziewczyny dobrze radzą, zaopatrz sie. Zresztą moze sie przydac nie tylko tobie ale i maluszkowi... ja hani tylko raz kupiłam oilatum do kąpieli,a jak sprawdzilam skład ze jest tam ponad 90% parafiny to spróbowalam parafiny ciekłej. Grosze w pl zaplaciłam a efekt ten sam:tak:

Harsh dzieki kupowalam juz z tej apteki ale nie wiedzialam ze mają tez parafine:-)
 
reklama
Nie ma sprawy anoli :) Oni generalnie chyba wszystko maja :)

Papciu, powiem Ci, ze ja tez jestem zdania, ze najlepiej jest miec dobra emulsje (?) i dobierac kolory samemu. Ale to w PL, chociaz ostatnio jak malowalismy to tez Ken kombinowal z mieszaniem farb :)

Pastela, bardzo mi przykro, ze Wiktor znow taki chory. Nie ma cos szczescia ostatnio, biedaczek. Bede trzymac kciuki, zeby noc minela w miare bezbolesnie dla Was obojga. Jednak jak maluch taki chory to nie ma nic gorszego.

Ewe, pochwal sie efektem koncowym :)

Aga, tak jak Ci Papcia pisala- parafina pomoze, a jesli nie, to zawsze zostaje oilatum, bo to 90% parafiny cieklej :baffled:

Patik, gdybys ty u mnie widziala chocby kuchnie...

Ewi, a pokazesz zdjecia??? Z tym umieraniem znajomych to mnie to zawsze przeraza. Nie wyobrazam sobie stracic kogos bliskiego, a do tego mlodego.
Gdy bylam dzieckiem, mielismy paczke 4 osob. 2 zmarly na raka (jedna miala 11 lat, druga 15), a 3 w wypadku samochodowym, w 2 tygodnie po odebraniu prawka...

Koncia, fajnie tak szkole robic i ciesze sie, ze tak myslisz (ze teraz najlepszy czas :) ) Wiele osob w naszym wieku uwaza dziecko za przeklenstwo i chocby czesc moich znajomych nie moze sie nadziwic- jak moglam skazac sie na taki los...



P.S.
Rozgryzlam zagadke potrojnej osobowosci jednej z marcjanek:cool2::cool2::ninja2::ninja2::ninja2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry