reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

dzieńdoberek:-)

malea - witaj:-) i uspokoiłaś mnie z tymi boleściami po prawej lub lewej stronie :-)
misiołek - również witam :-)

a ja wczoraj zrobiłam sernik:-) chciałam tez zrobić kopytka ale będąc w sklepie zapomniałam o ziemniakach! dzwoniłam nawet do teściowej o 21 czy ma - ale nie miała :-) więc dzisiaj zrobię :-) taki przynajmniej plan:-)

i chciałam powiedzieć jedno...mój apetyt to nie wina ciąży tylko wasza :-D

Ziemniaki mam więc też robię dzis kopytka:-)
 
reklama
witajcie dziewczyny,

ja mam kiepski poranek.
koleżanka z pracy, o której już chyba pisałam przyniosła dzisiaj zwolnienie lekarskie.
okazało się, że moje przypuszczenia się sprawdziły BYŁA w ciąży :(
niestety jak poszła na pierwsze usg lekarz powiedział, że płód jest martwy i miała łyżeczkowanie...
a moje usg jutro i mam teraz stresa...
 
fifronka, nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Bo i dlaczego miałoby nie być? Młode jesteśmy (zdaje się, że najstarsza z naszego grona ma ledwie 33 lata), dbamy o siebie i maleństwa, kontrolujemy zdrowie. Jeszcze tylko +/- 7 miesięcy i wszystkie będziemy chwalić się naszymi cudownymi dzieciaczkami i kląć na nieprzespane noce :-)
 
fofronka - tylko się nie stresuj! to zakazane ... na pewno będzie dobrze ...jestem tego pewna ... ja też się stresowałam bo sporo moich znajomych poroniło ... ale jak to mój m mówi... nie możemy brać do siebie tylko tych złych rzeczy...a nalezy spojrzeć z drugiej strony - przecież większości się udaje i mają zdrowiutkie dzieciaczki:-) więc trzeba odpychac od siebie pesymistyczne myśli... chociażby medytacją ...haha...założymy klub czarownic i będziemy medytować :-D
 
reklama
i ja sie witam z rana, choc najchetniej to bym przespala caly dzien. Jestem tak spiaca ,ze oczy mi sie same zamykaja,a jeszcze 9tej nie ma :szok:
ide wcisnac jakies sniadanko
 
Do góry