reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

dziekuje scarletka, wiem ze panikowalam,ale wystarczy wpisac sobie 'nagly brak mdlosci' w google i juz po czlowieku ciary przechodza ;) (wylaczyc internet!!:) ). No ale poszlam i uspokoilam sie, tym bardziej ze eraz tyle takich historii.
Ale mam nadzieje ze teraz juz u kazdej wszystko bedzie ok.

zmykam do lozka,ostatnio spie praktycznie na siedzaco caly dzien.
Scarletka co dzis w nocy jesz??:):)
 
reklama
Nic nie pisalam bo moj m tez sobie chcial posiedziec w necie w koncu ha ha ha.:-D
ruda ale sie ciesze ze wszystko dobrze.:happy:
scarletka wspolczuje ja dzis juz mialam chwile slabosci ale mi przeszlo i znow wrocil apetyt wlasnie zjadlam parowke bo cos mnie na mieso wzielo a to jedyna miesna rzecz w lodowce ktora sie da szybko przyzadzic:-D
Cos bym jeszcze zjadla...
 
dzieńdoberek:-)

malea
- witaj:-) i uspokoiłaś mnie z tymi boleściami po prawej lub lewej stronie :-)
misiołek - również witam :-)

a ja wczoraj zrobiłam sernik:-) chciałam tez zrobić kopytka ale będąc w sklepie zapomniałam o ziemniakach! dzwoniłam nawet do teściowej o 21 czy ma - ale nie miała :-) więc dzisiaj zrobię :-) taki przynajmniej plan:-)

i chciałam powiedzieć jedno...mój apetyt to nie wina ciąży tylko wasza :-D
 
Witam! Ja już w pracy, po porannej słabej kawie (tak, piję jedną dziennie. Lekarz pozwolił i się śmieje, że to dla dobra i zdrowia psychicznego moich współpracowników - bez kawy jestem nie do zniesienia).
Wykańczają mnie poranne korki, najgorszy jest smród spalin, jak przede mną jest ciężarówka. Zaczęłam wozić na wszelki wypadek reklamówki jednorazowe :-D. Ale wolałabym nigdy nie musieć użyć...
 
Witajcie
Ja też siedzie sobie z filiżanką kawy ( i mi wchodzi bez oporow) . Pierwszy raz od dwoch tygodni pospałam i jestem w lekkim szku ,gdyż nie mam póki co mdłości
 
reklama
Witam Kochaniutkie :) Niestety nie nadrobie wszystkiego ale nie miałm internetu! to jest straszne zeby wiedziesz ze Wy tu cos maźiacie sobie ,pisowujecie, a ja nie moge :( ale mam nadzieje ze bedzie ok, tylko przewertowałam posty PINKI i ciesze się ze jest ok!! i teraz przeczytałam Rudej, ale widze ze tez wszystko jest oki , co bardzo mnie cieszy, mam nadzieje ze nic mnie złego nie omineło...


Wiec podpinam sie w temat jedzonka... i wlasnie wcinam sniadanko ( i codziennie jem to samo - tak mi sie wkręciło ) czyli sniadanko 2 kromeczki z szyneczką , serem żółtym i pomidorkiem malinóweczką, pozniej za pewne bedzie obiadek ZUPA jem tylko ZUPY( futrzakowa coś o tym wie,zaczeło się od pomidorowej hehe ) wiec mam jeszcze na dzis barszczyk, jutro pewnie bede robic ogórkową. a na kolacje kanapeczka taka sama jak sniadaniowa:p no moze zamiast pomidorka to ogóreczek zielony ;)
 
Do góry