reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej kochane!
mam to samo co ruda, nie mam siły wstać z łóżka i robię to z wielkim bólem żeby zrobić śniadanko synkowi. teraz jestem przy kawie, ale ledwie wciskam o zjedzeniu czegokolwiek mogę pomarzyć. no nic może przejdzie za jakiś czas, mam przecież lepić te pierogi, którymi zostałam zarażona
widzę, że futrzkowa zarażona leniwymi:-D
fiffronka proszę mi tu myśleć pozytywnie, natychmiast:-)
 
ja narazie bulke wcisnelam, moj zaladek jeszcze chyba spij. Za to podjadam winogrona
Maz mnie nimi karmi bo podobno maja duzo zelaza :-)
 
fiffronka pewnie, że będzie dobrze. ja mam dopiero 3 wizytę i już się nie mogę doczekać, m będzie miał urlop, to pojedzie zobaczyć swoją fasolkę:tak:
 
witajcie dziewczyny,

ja mam kiepski poranek.
koleżanka z pracy, o której już chyba pisałam przyniosła dzisiaj zwolnienie lekarskie.
okazało się, że moje przypuszczenia się sprawdziły BYŁA w ciąży :(
niestety jak poszła na pierwsze usg lekarz powiedział, że płód jest martwy i miała łyżeczkowanie...
a moje usg jutro i mam teraz stresa...

Ja też podpisuję się pod dziewczynami - STOP Z NEGATYWNYMI MYŚLAMI!
Ja jutro też mam usg i z trudem odpucham od siebie wszystkie złe myśli, ale MUSI BYĆ DOBRZE!
Ja mam trochę wcześniej wizytę, bo na 8.30 i BĘDZIE DOBRZE!

Jeśli chodzi o jedzenie - to mój apetyt mi dopisuje, tylko ja wiem, że muszę bardzo kontrolować się. Moja startowa waga, jest o wiele większa niż Wasza, bo ja zaczynam od 95...

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
reklama
mim ty też odrzuć złe myśli:-) będziemy czekać, wiem że na dobre wiadomości:tak:
ruda jak ci się już będzie dłużyć, to wymyślisz jakiś objaw i pójdziesz, to sprawdzić:-D
 
Do góry