reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

dzięki dziewczyny :)
ja po prostu zazdroszczę tym, które już wiedza, że wszystko jest ok.
a ruda pewnie rzeczywiście coś wymyśli haha
 
reklama
a ja lubię jak mój chodzi ze mną, jest tym taki przejęty i wzruszony, że się nie da opisać. zupełnie inaczej niż jak mu wszystko opowiadam.
w połowie ciąży z piotrusiem był na większym Usg, gdzie były pomiary wszystkiego i się to co między nogami pokazało,to aż cały potem z wrażenia chodził. kazał się wysadzić 2 przystanki przed pracą, bo stwierdził, że musi ochłonąć i się uspokoić:-)
 
a no ja tez lubie chodzic z moim. Poprzednio tez razem chodzilismy do lekarza.Ale zeby poszedl ze mna to musialabym czekac do soboty(tak jak to planowo mialo byc) W tygodniu lekarz przyjmuje do 19 a moj na ta godzine w domu jest,wiec by nie zdazyl.

Za to ze zdjecia dzidzi sie cieszyl, wiadomo -to nie to samo,ale zawsze cos :)
A wczoraj martwil sie razem ze mna i mama tez. Ehh, a powinni juz wiedziec ze ja zawsze panikuje ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam zamulona, nawet do sedesu się przymierzałam ale nie miałam czym więc z oporem herbatkę i parówkę wcisnęłam w siebie:nerd:.
Jeśli chodzi o jedzenie - to mój apetyt mi dopisuje, tylko ja wiem, że muszę bardzo kontrolować się. Moja startowa waga, jest o wiele większa niż Wasza, bo ja zaczynam od 95...
To przynajmniej będę miała z kim rywalizować bo też z taką wagą zaczynam;-):tak::zawstydzona/y:.
Zmyka, mieszkanie ogarnąć bo jutro mam mieć inspekcję teściowej - teściu coś podejrzewa :dry: ale na razie M się nie wygadał:no:- po co mam głupiego gadania słuchać:-p:sorry2:.
Miłego i znośnego dnia babeczki:-).
 
reklama
Do góry