reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witajcie dziewczyny :-)
od kilku dni Was podczytuję, ale jakoś nie mogłam się zmobilizować, żeby coś napisać ;-) w piątek byłam na wizycie u gina - ciąża potwierdzona, serduszko 11,5 mm ludka pięknie biło, więc chyba pora dolączyć do marcóweczek :-)
termin mam na 5.03 (wg OM) lub 8.03 (wg USG) :-) Młodego wypłoszyliśmy z lokum dopiero 11 dni po terminie, więc teraz nie przykładam już większej wagi do tych dat ;-)

--
co do kłucia w podbrzuszu to lekarz mówił, że póki kłuje z boku (póki potrafimy stwierdzić czy po prawej, czy lewej stronie) to jest ok - jak zacznie boleć brzuch na środku, to przyjść na kontrolę, ale też bez paniki, bo brzuchol ma prawo pobolewać :-)
 
reklama
Mój mężczyzna dostał torebeczkę z testem, wielkie oczy, uśmiech na twarzy, za chwile łzy i słowa "dziękuję". Moja mama dowiedziała się kiedy gotowała obiad w kuchni ... szeptem do ucha "jestem w ciąży" ... oniemiała, popłakała się :-) Rodzice m dostali pudełeczko z bucikami ... płakali wszyscy :-)
Teraz jesteśmy w trakcie przygotowań do ślubu. Planowaliśmy, że po skończeniu studiów będziemy sie starać o Maleństwo ... studia dobiegły końca i samo przyszło :-)
 
Hej Marcówki
Juz myslałam, że nie dam rady nadrobić tych kilkunastu stron, ale się udało.
Pierogi ruskie - mniam, tylko chyba nie teraz dla mnie, bo teraz wszystko jest bleee. Zaczęło mnie mdlić po każdym, nawet najmniejszym posiłku - co nie wróży dobrze bo w poprzedniej ciąży od 6 tygodnia żygałam jak kot, a od 12 byłam na lekach bo w ciągu 6 tygodni schodłam 5 kg i bez leków nic bym nie zjadła. Hmm, mam nadzieję, że jednak to nie jest taki mój urok, jeszcze tu jest mi cięzko gotować, bo mieszkanie na te 3 m-c jesm mocno tymczasowe.
Zazdroszczę wszystkim, które sa juz po usg - ja na pierwszą wizytę dotrę 31.08 czyli w 10 tyg jak wrócę z tych Niemiec, jeśli oczywiści nic się wcześniej niepokojącego nie zdarzy.
Pozdrawiam
 
Dziewczyny jak czytam te wasze posty to się zaraz głodna robię:-D w sobotę nie obeszło się bez placków ziemniaczanych :tak:
MaLea gratuluje i witamy w klubie;-)
Pogma przecież po to tu jesteśmy, by się w spierać,czas szybko minie!!
86ruda czekamy na wieści, a co do książki Nigelli to popatrz na car boot sale lub w charity,za grosze tam kupisz
fifi83 i fifronka ja mam dokladnie tak samo z tym kluciem w okolicy jajnika ,zdarza się to tylko raz dziennie ale czy to normalne?
 
Ostatnia edycja:
Bosonozka nie nic mi nie jest ale nie chce tam pracowac bo szkoda moich nerwow awansowac tam nie awansuje a 100%wynagrodzenia dostaje wiec moge pozwolic sobie na wypoczynek bo pozneij moze juz nie byc czasu:)

Vetka ja tez jeszcze nie mialam usg bede miec dopiero za jakies 3tyg ale jakos nie panikuje cos wewnetrznie mi mowi ze wszystko ok:)
 
Bosonozka nie nic mi nie jest ale nie chce tam pracowac bo szkoda moich nerwow awansowac tam nie awansuje a 100%wynagrodzenia dostaje wiec moge pozwolic sobie na wypoczynek bo pozneij moze juz nie byc czasu:)

Vetka ja tez jeszcze nie mialam usg bede miec dopiero za jakies 3tyg ale jakos nie panikuje cos wewnetrznie mi mowi ze wszystko ok:)
Cornelka - ja tez jestem w miare spokojna, bo to moja druga ciąża, oboje z mężem jesteśmy lekarzami (ja lek.wet), wyniki krwi i moczu mam ok - bo sobie zrobiłam, witaminy łykam więc nic sie nie stanie jak pierwszą wizytę zaliczę w 10 tc. Tylko tęskno do tego usg - moje pierwsze będzie od razu genetycznym
 
Vetka a to jak oboje jestescie lekarzami to napewno jestes spokojniejsza moje tez bedzie pierwsze i genetyczne tez sie nie denerwuje mimo iz nie mam zadnych objawow ale czuje ze jest dobrze lekarz potwierdzil ciaze wiec musze w niej byc:)badania mam bardzo dobre takze jestem jeszcze bardziej spokojna czekam sobie na usg:)
 
lokata, bardzo piękna i wzruszająca reakcja twojego mężczyzny. W końcu dajesz mu największy skarb w życiu, więc to "dziękuję" to strasznie na miejscu :tak:
 
ja właśnie wróciłam z m z zakupów i wam powiem, że się do nich teraz nie nadaję. nie dość, że okropnie mi na każdym dziale cuchnie, to chodze jak pijana i sam nie wiem czego chcę, a to bym chciałam tuńczyka, to mi się zachciało sałatki, to się łapię za konserwę, a zaraz po tym odkładam bo stwierdzam, że na co innego ma ochotę tylko jeszcze nie wiem na co:-D. m się śmieje, że ja jak śmietnik:tak:.
ja dzisiaj tylko na bułce z pastą jajeczną, bo jak patrzę na jedzenie, to mi wszystko wraca, może teraz wieczorem nadrobię. chciałabym tyle rzeczy, a jak biorę do ust, to mi się odechciewa.
zaczarowałyście mnie tymi pierogami, kupiłam mięcho, będę rorbić jutro z mięsem:-)
 
reklama
a propos denerwowania sie.

Wlasnie sie poplakalam, ogladajac na tvn24 mezczyzne, ktoremu przeszczepiono twarz (doslownie wszystko, miesnie, zeby, szczeke...) i on dziekowal rodzinie dawcy, za to, ze mu pomogli w tak tragicznym dla nich momencie...
Patrze a tam komentarz... 'Moglby dostac angaz w horrorze'.
NNIENAWIDZE takich gowniarzy emocjonalnych.
 
Do góry