reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
czesc gwiazdy

na poczatku chcialam wam wszytskim bardzo serdecznie podziekowac za wsparcie za pocieszenia na pw wielkie szczescie miec takie kolezanki jak wy szkoda tylko ze na forum nie w zyciu prywatnym,ale dobre i to;-)))

Ja dzis cały dzien odpoczywamnic nie robie wlasnie sie obudzilam bo jakos strasznie zmeczona dzis bylam glowa mnie tak bolała ze szok,kolezanka byla dzis u mnie i patrzac na moja twarz mówi Pinia tobie jak cos dolega to odrazu widac........;-((( no niestety nie da sie w moim przypadku nic ukryc nawet zmartwienia.............

scarletka- to tanie sa w polsce ciazówki ja za jedna pare tu musze zaplacic 16 pound (ok 70zł)troche duzo bo conajmnie 2 bym musiala kupic a potem wiadomo ze sprzedam za grosze....musze pomyslec co z tym zrobic pochwal sie zakupami;-))) i ciesze sie ze mamuska zadowolona.....

Vetka- mnie tez mdliło jak cos zjadłam a teraz tylko mnie mndli jak za szybko i za duzo na raz zjem albo jak poczuje mieso na które patzrec nie moge;-( jeszcze troche i bedzie lepiej


a swoja droga piszecie jak szalone heheh pozdrawiam wszystkie
 
Jak nie macie nic na przeciwko używanym to na allegro są fajne ciuszki:tak:nowe też:-)

Dzisiaj się skusiłam i pooglądałam sobie wózeczki:-D
 
Ostatnia edycja:
pinka za ciążówki trzeba dać ok 150 zł normalnie:szok: jak jakaś super okazja to ok 70-100zł. ostatnio chodziłam i w szoku byłam, ale te mi się udało kupić za bezcen, bo były ostatnie;-) no jak mogłam nie skorzystać

na allegro się boję, bo ja jednak ciuchy muszę mierzyć

a i pinka nie dziękuj, od tego tu jesteśmy:tak:
 
reklama
Do góry