reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja z bólem brzucha nie mogę sobie poradzić. Mimo, że jestem przeciwniczką No-spy to biorę ją, bo cały czas troszkę plamię. Mam przy okazji mocno uciążliwe upławy - a jak u Was? W pierwszej ciąży nie miałam, ale lekarz mówił, że to normalne u niektórych kobiet.
 
reklama
ja również mam okropne upławy:-( i właśnie nie wiem czy to normalne, czy to może od luteiny, biorę ją dowcipnie..
a nospę biorę jak mnie brzuch boli, ginek tak kazał
 
vetka witam cie serdecznie,jeszcze sie zalapalysmy do marcóweczek;-)
mnie narazie nie mdli,ale za to ciężko na żołądku i ssie z samego rana,dzisiaj 2 śniadania jadłam:-)
 
hej
u mnie na wadze dzis 47 ;/ ale wcisnelam w siebie salatke i teraz czekam na zapiekanke, ktora w piekarniku siedzi. Mam nadzieje ze jakos uda mi sie ja w siebie wcisnac i ze nie bede sie potem bardzo meczyc.....

my wozek bedziemy musieli kupic (ostatnio mielismy X-landera xa - super wozek,ale do auta z malym bagaznikiem to ciezko go wcisnac ;) , spacerowke-parasolke mamy dalej i ja zostawimy)

ja narazie z ciazowymi zakupami nie szaleje, po 1sze nie mam sily na zakupy, po 2 zobacze jak bede rosnac, ostatnio do konca chodzilam w jeansach (biodrowkach) i bluzkach,a brzuszek rowniez spory mialam.Wiec nie chce kupowac 'na zapas'
choc teraz koncowka bedzie w zimie,wiec napewno bede musiala kilka rzeczy specjalnie pokupowac,zeby brzuszek mial cieplutko :)
 
scarletka dziekuje :) a jem bo pije dzis pepsi.... mam juz wyrzuty sumienia z tego powodu, no ale kiedys musze cos zjesc....
musze lakarza zapytac jak z ta pepsi, staram sie jednak nie pic,ale dzis duza szklanke wypilam i cos tam zjadlam...
 
scarletka dziekuje :) a jem bo pije dzis pepsi.... mam juz wyrzuty sumienia z tego powodu, no ale kiedys musze cos zjesc....
musze lakarza zapytac jak z ta pepsi, staram sie jednak nie pic,ale dzis duza szklanke wypilam i cos tam zjadlam...

kochana u nas to ci nawet puszke coli czy pepsi przed scanem podadzą ahhahah ja tez w pierwszej ciazy pilam jak opetana przez jakis czas bo tak mi smakował a dzidzi nic nie bylo....
 
reklama
Do góry