reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja też na lumpach nic nie widziałam, same mega rozmiary:wściekła/y: weszłyśmy ze dwie do jednej nogawki:-)
a wózek mamy po synku, zostawimy. dokupimy potem tylko nową lekką parasolkę i już.
 
reklama
Poziomki- dziekuje dzis troszke lepiej bo plecy i brzuch juz tak mocno nie balą nie wiem czy to dobry czy zły znak ale wierze...............
 
Poziomki- dziekuje dzis troszke lepiej bo plecy i brzuch juz tak mocno nie balą nie wiem czy to dobry czy zły znak ale wierze...............

Grunt to pozytywne nastawienie:tak:brałaś coś rozkurczowego?? W Pl w szpitalu odrazy dostała byś no-spe w zastrzyku. Mnie w 2 ciąży bolał bardzo brzuch ale to były tylko bule związane z rozciąganiem macicy.Podobno w kolejnych ciążach ten etap jest bardziej bolesny
 
Ostatnia edycja:
nie ja nic nie brałam zadnych tabletek lezałam wczoraj całe popoludnie i dzis prawie caly dzien .............. mam nadzieje ze to jest spowodowane rozciaganiem tej macicy.....

wlasnie prysznic zaliczylam natłuscilam sie i czekam na męzulka;-))
 
czesc
ale wy tworzyscie psotow :d narazie nei mam mozliwosci czytania wszytkiego ale co do pobolewania brzucha, podbrzusza to mi gin mowila ze jaknajbardzuej ma pobolewac i odczuwalny jest dyskomfort za to plamienia nie sa mile widziane

ja to ciagle zmeczona i spiaca chyba odespie wszystkie zarwane nocki dotychczasowe :D
 
reklama
Wiecie co? Jesli ktos jest w UK to super ciuchy ciazowe mozna wyszukac na netmums.com albo na ebayu. Ja kupilam ich mnostwo juz (w koncu wiem o ciazy od ponad miesiaca )...
Zeby nie sklamac...wydalam moze z 30 funtow ogolnie... a mam spodni...moze z 10 par (nie wiem co zrobie z taka iloscia), bluzek chyba dwa razy tyle... Co widzialam, ze aukcja sie konczy z 99p to kupowalam...i mi sie trafilo np raz..zestaw 3 par spodni plus 4 bluzki... za funta. i to nie jakies nieznane firmy, ale next, top shop etc.

Ide z tesciami na godzine do Pubu. Maja fajny ogrod tam z zabawkami i hustawkami to moze Olo sie wybawi , bo spal mi w ciagu dnia i teraz sie boje ze nie zasnie do 3 w nocy... troche mi glupio isc, ale w koncu nie bedziemy w srodku siedziec i chlac piwsko (ani ja, ani K. w ogole nie pijemy)..
 
Do góry