reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ręcznik już oddalam mężowi, ale serio wam mówię byle gówniana niteczka, a strach,że głowa mała. teraz wzięłam sobie zielony, bo z niczym nie pomylę:-D

ja wszamałam tortellini z sosem pomidorowym, mniam mniammm

a i będziemy z m na zakupy jechać, muszę poszukać jakichś gaci, bo się ledwo dopinam w czymkolwiek, a w legginsach nie zawsze pasuje
 
reklama
ja poki co mieszcze sie we wszystko, ale co mi po tym jak przez mdlosci prawie nigdzie wyjsc nie moge.Po domu to i w dresach smigac moge :-D

linea
mnie mdli 24/dobe, a a zoladku ssie jak niewiem, ale niestety wiekszosci jedzenia po prostu nie tkne, bo nie dam rady.A jesli juz cos dam rade to zdycham .
oj odbije to sobie pozniej, odbije :-D
 
Ostatnia edycja:
a nie macie tak ze jak jestescie glodne i zaraz czegos nie zjescie to was mdli?bo ja tak wlasnie mam dlatego staram sie nie dopuszczac do glodu i nie przejadac sie a jem ciagle:)
 
mim dzieki za podpowiedz;-)
Scarletka nie dziwie sie schizy, chyba kazda z nas co chwile zaglada czy aby jakas kropeczka sie nie pokazala:tak:
A jesli chodzi o jedzenie to ja na szczescie nie mam mdlosci czasem tylko rano ale przechodza po zjedzeniu tylko jesc mi sie ciagle chce.
A propos jedzenia to wlasnie ugotowalam zupke na botwince mmm..:happy:
 
no i powiedziałam mężowi. Był troszkę rozczarowany że już... bo on chciał dłużej "porobić" to dziecko. Ale bardzo się cieszył tylko straszy mnie bliźniakami, bo to chyba był pierwszy owulacyjny cykl po odstawieniu antykoncepcji
Pozdrawiam
 
wierka - witam cię szczagólnie mocno, bo mój termin to ...31.03
Też mam juz 1 dziecko - syna 8 lat
Witam też wszystkie dziewczyny, tak na dłużej odezwę się jutro wieczorem jak mężuś pojedzie z powrotem do domku. Z ciąży się ucieszył ale i zmartwił ... bo liczył że dłużej to drugie dziecko będzie robił. Syn jest z pierwszego cyklu starań
 
cornellka mnie mndli czy jem czy nie. W sumie to non stop, bez wzgledu na wszystko, raz troszeczke mniej,a raz baaardzo (szczegolnie wieczorem to praktycznie leze i nie wiem co sie dzieje).A jak juz jemm to jest to samo, tylko musze uwazac na to co jem bo inaczej moge sobie pogorszyc sprawe.Szczegolnie musze unikac mlecznych rzeczy bo moj organizm tego teraz nie trawi...

alternatywa dla cisnacych spodni sa sukienki, na pewno uwierac nie beda i bedzie wygodnie ;-)a dobrze dobrane powinny starczyc na cala ciaze :tak:

jedziemy do tescia niedlugo..... oj nie wiem jak dam rade,najwyzej bede sie zwijac u nich z mdlosci patrzac jak inni pochlaniaja salatki itd. :-D
 
Ostatnia edycja:
ależ jestem zadowolona, porobiłam sobie ciążowe zakupy. m podszedł sceptycznie do tak wczesnych zakupów, ale mu wytłumaczyłam, że kiedyś się przydadzą. Kupiłam jeansy, klasyczne z duża ilością miejsca na brzuszek już z myślą o chłodniejszych dniach,w c&a za 40 zł!:szok: chociaż zawsze noszę rozmiar 36, to ostatnia parą jaka była, to 38. przymierzyłam, na teraz trochę spore, ale za kilka tygodni i kilka kg do przodu będą dobre;-). wolę żeby były luźniejsze niż żeby uwierały. do tego zaszalałam i pokupiłam kilka tunik. mogę spać spokojnie, bo mam w czym wyjść:-)
 
reklama
ja z zakupami jeszcze poczekam, sistra powiedziała, że może mi oddać swoje ubrania :) nie ma to jak rodzinka

Cornelka ja też tak mam, że jak robie się leciutko głodna, to zaraz jem, bo inaczej mnie mdli. ale jak przekąszę chociaz kawałeczek kabanosa albo krakersa z jogurtem , to od razu lepiej się czuję :)
 
Do góry