reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja się nie znam, wiem na pewno że włosy mogą wypadać po urodzeniu...a tak to może jakiś witamin ci brakuje? robiłaś już badania krwi? w każdym razie niech wypowiedzą się dziewczyny co bardziej się znają na tych tematach :-D
 
jeju kochane w jakiego schiza wpadłam rano:szok: na bieliźnie zobaczyłam kilka czerwonych nitek, mało zawału nie chwyciłam. ja już za nospe, za podwójną lutkę chwyciłam, a przypomniało mi się, że się wykąpałam i wytarłam.. czerwonym ręcznikiem:crazy:
 
reklama
scarletka mowimy 'nie' czerwonym recznikom :-D
a tak serio to strachu sie mimo wszystko najadlas :tak:

ja sobie dzis pozwolilam na kanapke z pomidorem i cebulka :sorry2: ehh, madra to ja nie jestem.
A teraz ogorki kiszone wcinam, oj odchoruje.....
moj ma mi kupic zapiekanki po drodze, beda czekac na lepsze dni..... :-D
 
Do góry