reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

macie tak że podczytujecie czasem inne przyszłe mamy? :-D mnie właśnie naszło i poczytałam sierpień2010... OMG one ledwo żyją ... skurcze, latanie do kibelka,kopniaki dzieciaczka :-) hehe... wiem...nakręcam się :-)
 
reklama
Witam was dziewczyny :-) Widze ze niektore z was ma problemy ze spaniem a ja to znowu mam na odwrot moglabym spac i spac :tak: ale zazwyczaj budzi mnie glodek :-D ale mam lenia dzisiaj dobrze ze wczoraj juz chate ogarnelam to dzisiaj mam luz :-D Pinka ty odpoczywaj ile sie da nie przemeczaj sie :tak: :-)
 
Witam was dziewczyny :-) Widze ze niektore z was ma problemy ze spaniem a ja to znowu mam na odwrot moglabym spac i spac :tak: ale zazwyczaj budzi mnie glodek :-D ale mam lenia dzisiaj dobrze ze wczoraj juz chate ogarnelam to dzisiaj mam luz :-D Pinka ty odpoczywaj ile sie da nie przemeczaj sie :tak: :-)

Kurcze ja się nie budze załamka,nie mam siły nawet siedzieć








 
no ja właśnie teraz sobie siedzę ... mąż w pracy... mi się nie chce sprzątać... na obiad idziemy gdzieś na miasto więc nie muszę gotować :-D (mam chcicę na łososia i mam nadzieję że żadna mi nie powie że w ciąży nie powinno się go jeść :-D )... a więc sobie siedzę i podglądam inne przyszłe mamy... teraz patrzę na luty 2011 - i kurcze niektóre z nich mają już całkiem niezłe brzuchy...niesamowite :-)
 
poziomka ja to jeszcze w wyrku leze :-D moj do mnie dzwonil z pracy i sie pytal co robie a ja ze jeszcze leze sobie zaskoczony bo ja zawsze taki poranny ptaszek bylam :-D
 
Czesc dziewczyny ja tez sobie jeszcze leze nic mi sie nie chce a musze sprzatac:no: Spac Spac i Spac
futrzakowa podziekuj m za pozdrowienia.:tak:
 
reklama
Do góry