reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ana4 ja się pocieszam ze jak już mamy jedno dziecko i bez komplikacji,to i z drugim nie powinno być problemu,pozdrawiam wszystkie marcóweczki,dobrze ze jesteście!!
 
Ostatnia edycja:
witam kochane!
ja zjadłam właśnie śniadanie i pokutuje:-( ojjjjjjjjjj
widzę, że wy spac nie możecie:-) ja sobie pospałam dzisiaj z m pryz sobocie
wierka właśnie tak sobie wszystko tłumaczę jak ty, że mamy już dziecko bez problemów więc wreszcie musi być dobrze!:tak:
całuję wszystkie i zmykam
miłej soboty
 
Witam, u mnie niestety mdłości cały czas, już mam czasami dosyć :wściekła/y:, nawet od kawy mnie już odrzuciło, nie mogę nawet patrzeć na nią, może to i lepiej :tak:

Niestety tyle produkujecie, że nawet będąc na urlopie nie jestem w stanie tego ogarnąć :-D


Joanka przykro mi bardzo :-:)-:)-(


pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Hej, u mnie pobudka z samego rana :angry: - pod blokiem kostkę układają i traktorem stary chodnik usuwali i kątówką tną :crazy::crazy:.
W nocy pogadaliśmy sobie z M od serca:tak:.
Śniadanie ledwo co w siebie wmusiłam.:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczynki ja wczoraj padłam i nawet nie mogłam popisać z Wami, a dzisiaj rano nie mogłam się obudzić.
Do 13 kwitne w pracy
 
dzieńdobry dziewczynki , całuję was wszystkie :*

joanka - bardzo mi przykro, życzę byś szybko wróciła do siebie

pinka - cieszę się że do pracy nie idziesz... o taaak... leżeć brzuchem do góry masz i uważać na siebie jak nigdy bo inaczej kopa w dupę :-)

poziomka - ja dziś też się obudzić nie mogłam, wstałam może z 30 min temu...no jeszcze obudziłam się na 5 min około 7jak burza była

a tak jak większość z was ma wilczy apetyt to ja mam zero apetu i kapcia w buzi ... dziś chyba pójdę na basen z moim m ... musimy sobie jakoś w pasować w plan tygodnia 2x w tyg basen.

no i jeszcze jedno mam meeega ochotę na czytanie książek :-D w 2 wieczory przeczytałam jedną :-D nie wiedziałam że mam takie możliwości :-D

no i co do wirtualnej książki kucharskiej to jestem za tylko nie wiem jak sobie byście to wyobrażały? :-) ja że przed chwilą się obudziłam to jeszcze nie myślę więc nie wiem :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry