reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

pinka lez kochana i sie nie przemeczaj dobrze ze masz wolne.
Ja wlasnie wrocilam z zakupow i znalazlam botwinke yupi:happy:
I znowu pisze o jedzeniu:tak:
 
reklama
dzieki fifi83, przy pierwszej ciąży miałam mdłości ale dopiero od ok.3-ego m-ca, a teraz jest zupełnie inaczej,czyżby na dziewczynkę?

 
To bedzie moje pierwsze dziecko wiec nie mam porownania.Tylko przyklady moich siostr i znajomych.Moja mlodsza siostra z pierwszym dzieckiem nie miala zadnych dolegliwosci a starsza straszne mdlosci i wymioty.Tak to juz bywa jedna ma mniej inna wiecej:-)
Jesli pragniesz dziewczynki to zycze z calego serca
 
A ja zrobiłam zupę serową na obiad i czekam aż mój osiołek z pracy wróci. :wściekła/y:

Zupa wyszła przesmaczna. Jakby ktoś chciał mogę podać przepis.

I jeszcze mam taką prośbę. Może by założyć wirtualną książkę kucharską?? Chętnie poznałabym kilka nowych przepisów. Ale to od Was dziewczyny zależy. Kto jest za??? :-)
 
Pogma jestem zaaa!!! kocham gotować, piec i wymyślać coraz to różne potrawy więc chętnie dodam coś od siebie:-)
wierka ja właśnie odczuwam często coś takiego ciężkiego na żołądku, a nigdy nie miałam. to wina fasolki, ale co tam:-)

Zabijecie mnie, ale usprawiedliwienie, że nie jadłam już po 22, ale o 20 zamarzyły mi się frytki z sosem zacikowym :-D rany jakie to było pyszneeeeeeeeee! odbiłam sobie to spagetti, na które nie mogłam spojrzeć:tak:
 
Scarletka nikt cie nie zabije ja ostatnio nie mam ochoty na fastfoody chociaz to moje ulubione pozywienie :-D fasolka domaga sie raczej zdrowego zywienia ha ha ha
 
reklama
Do góry