reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej :)
a wy tu znow o jedzeniu :szok:
ja buleczki (mleczne czy cos) wcinam, co prawda kiepso sie czuje,moze to od nich? dreszcze mam, niedobrze mi :baffled: ale tak mnie ssie w zoladku ze cos jesc musze....
ehhhh......


poziomki wspolczuje, ze tobie tez niedobrze.

Ale bym zjadla pizze albo zapiekanke albo.... pomarzyc sobie moge ;-)
 
Magnolia, widze, ze rocznica Wam sie zbliza :) Cos fajnego szykujecie, czy jakas impreza w gronie rodzinnym?

Za mna od kilku dni chodzi polskie jedzenie. Nie mam juz mdlosci (jupi) i nadrabiam tydzien niejedzenia. Poki co to najbardziej podchodzi mi chleb z pasztetem i pomidorem (ktorego nie powinno sie jesc w ciazy).... buraczki... i marze o fasolce po bretonsku. I o kotletach mielonych mojej chrzestnej... i krokietach... i pierogach z miesem (polanych tluszczykiem z cebulka i spieczonym boczkiem...)... Moglabym tak wymieniac.
A..i w Koninie jest taka budka z zarciem, tam maja najsmaczniejsze zapiekanki na swiecie. Swiezo robione, pyszna bulka, na to pieczarki i ser zapiekane.. i pozniej swieze warzywka..pyyyyyyycha!

(Mam buzie pelna sliny!)
 
Trzymaj sie Joanka, mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie!

Czy Pinka sie odzywala? PINKA, gdzie jestes???

Moze na zamknietym zalozymy temat z numerami kontaktowymi, tak, na przyszlosc, zeby na wszelki wypadek miec?

No i wczesniej widzialam, ze fanki dobrej muzyki sa tutaj :) Strasznie sie ciesze, bo i ja sie do nich zaliczam :)
 
reklama
Do góry