reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

agnes witamy
ja jestem po nieprzespanej nocce. w nosie beton, 100 kichnięć na minutę, funkcjonować sie nie da, taka mnie do łapała alergia:( wstałam o 5 , zapodałam po kropelce do nosa i spróbowałam się uczyć do ostatniego examinu w sobotę póki te 3 godziny działają. ma która problem z alergią i co stosuje?
 
reklama
Agnes Kochan witaj skad my sie znamy hahahah gratulacje kochana nie pomyslałam ze razem w ciazy chodzic bedziemy;-)))))


a tak wogole to witam serdecznie kochane i dziekuje za mile przyjecie;-))))))))

ja tez narazie bol brzucha bolace cycki i skret rzolądka na zapach dymu od papierosów:wściekła/y:

spadam do pracki a potem z kolezanka na zakupy bo ona 29 sierpnia termin ma a jeszcze ubranek nie kupila wiec ide z nia doradzac....

pozdrawiam i milego dnia zycze
 
PINKA witaj, fajnie, że się tutaj spotkałysmy :-) ja również Ci gratuluję :tak:

Scarletka mnie też męczy alergia, chyba przez ciążę mi sie nasiliła , bo ostatnio to juz mi tak nie dokuczała, ale ja nic nie biorę, bo nie wiem czy cos mogę, nie chcę ryzykować


Ja ogólnie nie czuję się najgorzej, poza mdłościami i bolesnymi piersiami i bólem brzucha jak na @, to nic mi nie dolega :-D
dzisiaj mamy zamiar powiedzieć naszej małej, że będzie mieć rodzeństwo, az sie boję jak zareaguje. w sumie to ona zawsze chciała mieć, ale tylko siostrzyczkę, o bracie nie ma mowy :szok:
 
Czesc dziewczyny ciesze sie ze dolaczam do tego zasnego grona.Macie juz mdlosci bo ja tak.
Ps powiedzcie mi jak dołaczyc drugi suwaczek nie wiem czemu ale nie moge tego zrobic pozdrawiam i rosnijcie w siłe
 
Pinka mam pytanko, czy Ty się już zapisałaś do lekarza czy czekasz jeszcze trochę, bo ja to nie wiem co zrobić, w pierwszej ciąży nie chcieli mnie przyjąć przed 8 tygodniem, a ja w środę jadę do polski na 2 tygodnie, więc tak się zastanawiam czy mnie w ogóle przyjmą czy dopiero po przyjeździe się zgłosić?:confused:
 
a już mówiłyście komuś o swoim pęcherzyku? :-) bo u mnie to tylko ja z mężem wiemy... i w sumie to nie wiem kiedy sie podzielić tą informacją z innymi :-D
 
reklama
Witam was dziewczyny :-)
Widzę coraz więcej nas :-) super, witam wszystkie nowe marcóweczki :-)
Scarletka mnie to męczy katar sienny,kichanie cały czas ale nic nie biore teraz bo nie wiem czy mogę,a tak to przedtem brałam tylko krople do nosa raczej pomagały no i pamietam dużo nie przespanych nocy miałam/mam przez ten katar i pełny nos :no:
Dolegliwości ciągle te same mam senność okropna na tej 2-giej zmianie to padam z nóg dziewczyny cały dzień bez drzemki:no: ale przynajmniej żadnych mdłości nie mam więc tym się pocieszam ;-):-)cycole bolące w dotyku no i twardsze są :-)

https://www.babyboom.pl/forum/members/scarletka-77006.html
https://www.babyboom.pl/forum/members/scarletka-77006.html
 
Do góry